Глобальні оголошення!



Дитяча художня література

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитяча художня література

Повідомлення TYulia » 08 жовтня 2017, 17:54

З останнього прочитаного:
Буркотун і Родзинка ---> Мені на початку (сторінок десь добрих 50) було важко вчитатись в ту книгу. Я особисто люблю коли на початку хоча б в кількох реченнях пояснюють хто є хто і що до чого. Як наприклад в Шустрику - мама лиска вирила нору, в ній ті-то живуть, лисенята такі то і т.п. А тут в Боркотуні такого не було, і чого зайця звати Буркотуном я так з цілої книги і не зрозуміла. Читати є що, книга досить довга, багато тексту, але сюжет досить простий і без яскравих пригод, хоча кілька слівець і роздумів є досить дорослих, тому сказати на який вік точно важко. Малому 4.9 роки сподобалось. Взагалом мені ця книга чимось схожа на Лісові казки про історію пана Кося і ведмедицю Медунку.

Історія про Велет-грушку ----> давно на неї заглядаю і таки на Форумі видавців псіханула і купила. Казали що то на вік десь з шести років, але мені здається і з 3-4 років вона може піти. Цікавий сюжет, детальні ілюстрації. Мій хлопчик дуже любив книги Р. Скарі (Місто добрих справ, Все що рухається), тому і ця про грушку пішла йому на ура, вже кілька раз за останній місяць її перечитували.

Метелик вивчає життя ---> взяли в бібліотеці, з серії про Гоплю і Піплю. 90% книги про те, що метелик-одноденка має вмерти і всі готують йому похорон. Якось мені та тематика в такому дитячому виконанні і поданні щось не тойво...в кінці правда метелик виявився не одноденка і жив собі далі. Пам'ятаю, що ще доводилось читати якісь книги про Гоплю і Піплю, то теж ніяк не вразили.

Чудове Чудовисько ---> нам звичайно трохи зарано, але прочитали, малий гарно слухав і просив ще читати. Правда звичайно для школярів ця книга буде значно доречнішою, бо описує багато шкільних моментів. А взагалом історія про дружбу дівчинки і малого доброго Чудовиська.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Дитяча художня література

Повідомлення Natalinda » 08 жовтня 2017, 20:47

Мeні і Юрі (8 років) про Чудовe Чудовисько сподобалося дуужe! Особливо трeтя книга. Юра дужe хочe щоб зняли фільм. Навіть фантазував, що і як би знімали
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитяча художня література

Повідомлення Сяна » 20 жовтня 2017, 11:24

Дівчата, а хтось купляв дітям/читав комікси? час від часу потрапляють на очі комікси від Ібріс - у них є серія про Смуртфиків, а є і типу детективів - викрадення Мони Лізи, Слідами Марка Поло, вже навіть про князя Володимира є, але то для старших. Які у вас враження?
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Дитяча художня література

Повідомлення taranjka » 20 жовтня 2017, 11:33

В нас є про Марко Поло, ще один позичали читати. Дарці сподобалося, смішне. Але "історичного" в них мало. Про Володимира взагалі не планую купляти, бо там якась "історична фігня" як то кажуть :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитяча художня література

Повідомлення Русік » 20 жовтня 2017, 13:15

Сяна, можу дати почитати, у нас є парочку Ірбісівських. Куплені 2 роки тому під девізом "Може, хоч так сподобається читати". Але звичайні книжки синові більше подобаються. Один раз прочитав, особливого захвату не було, більше до них не повертається. Чекають наступного сина)
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Дитяча художня література

Повідомлення TYulia » 30 жовтня 2017, 23:19

Дівчата, ану щось мені підкажіть. Скоро в малого день народження. Книжечки обовязково мусять бути одним з подарунків. Що порадите на 5 років для хлопчика??? Читаємо багато. Любить про тварин історії читати, з улюблених історіі про кроликів (вже певно від 2 років і ще зараз перечитуємо), петсон (різдвяний гном захопив, бо подобається як ще про якісь винаходи розписано, але так не дуже по науковому), книги про Незнайка, книги Роальда Дала вже щось майже всі з бібліотеки перечитали. Лісова Школа - щось не можу сказати, що зачепила. Зараз подумую про Роздобудьків. Але десь начиталась, що таки для більших діток вона більше підходить. Що скажете?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Дитяча художня література

Повідомлення Natalinda » 31 жовтня 2017, 01:19

Роздобудьки тяжковато читаються. Я б нe радила на такий вік. Цe з тих книг, що трeба пробувати. Моєму сину вони дуужe подобаються. Ми маємо три. Я стримуюся від покупки наступних, по причині важкості читання.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитяча художня література

Повідомлення Natalinda » 31 жовтня 2017, 01:21

про звірят є Лариси Ніцой
Пригоди звіряток—друзяток. Якось так. Злe з тeл. шукати. Мeні подобаються історіі.

З класики Волков про Чарівну краіну.
Ми втрeтє пeрeчитуємо
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитяча художня література

Повідомлення Сяна » 31 жовтня 2017, 12:05

TYulia, а про Муфтика, Мохобородька і півчеревичка ви вже читали? Катя ще дуже любить книги А. Ліндгрен - про Пеппі, Карлсона, Діти з Гамірного ну ду-у-же гарно пішло, двічі читали. Недавно купили ще пригоди Еміля з Льондерги, то скоро візьмемося за читання, хоча тої ж Лінгрен Міо, мій Міо і Роня, дочка розбійника нам пішло не так легко. А подорож Нільса читали? теж гарна книга, повчальна і про тварин багато є...

дівчата, хтось читав з дітьми книжки про Малого Вовчика від ВСЛ? як вам? хочу до Миколая по-малу почати скуплятися, а книжки у доні на другому місці після водяного пістолета)))
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Дитяча художня література

Повідомлення TYulia » 31 жовтня 2017, 12:36

Дякую що відгукнулись. Пошукаю рекомендації Наталінди, ще таке не читали.
Сяна, дякую що нагадали про муфтика і еміля. Про Пеппі аудіокнигу слухав, сподобалось. Про Нільса також всім рекомендую, вже кілька разів перечитали.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей