Глобальні оголошення!



Дитяча художня література

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитяча художня література

Повідомлення Natalinda » 14 березня 2017, 01:32

Natalinda написав:
TYulia написав:Дівчата, як ви читаєте книги з дітьми? якщо книга довга, то читаєте тільки її кілька днів чи паралельно ще щось? Якщо даєте дитині нову книжку (не дуже довгу) читаєте її раз і відкладаєте на полицю чи перечитуєте раз за разом? Як часто добавляєте (даруєте, витягуєте з своїх загашників, купляєте і даєте) дитині нові книги?

Ми паралельно нечитали практично ніколи... Я сама так не люблю, то якось і не спонукала напевне. Дуже рідко читали щось таке щоб через силу. Пепі це напевне було єдине що не пішло, хоча аудіокнижка на ура прослухана двічі чи тричі. От це певне єдине що паралельно то могла бути книга паперова і аудіокнига. Зараз то паралельно одну читаю я, іншу син, ну але то вже поза 6 років))))
Підряд ніколи не перечитували. На полицю, а потім за кілька книг поверталися. Є книги зачитані так би мовити до дір, ті самі кролики, але вони читалися завжди з проміжками на інші книги.. Раніше дуже часто витягала нові книги, в середньму напевне тричі в місяць щось нове було (ну це я Миколая/Новий рік враховую). Зараз рідше, бо в книгах тексту побільше. Але купляти хочеться щодня))))) І не один ящищок схований навиріст))))

Часи змінюються :hi:
Зараз читаємо три книжки нараз так би мовити. Вeлику книгу почуттів, Пригоди дeтиктива Нишпорки і Роздобудьків у полі. Напeвнe тому читаємо паралeльно, що пeрші 2 книги читати залпом нeцікаво, хочeться смакувати так би мовити :yes:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитяча художня література

Повідомлення Сяна » 14 березня 2017, 13:23

Natalinda написав: і Роздобудьків у полі.

Наталь, я так розумію, вам Роздобудбки пішли гарно?
у нас є перша книга про них, то прочитали пару розділів і відклали - не те шо Катя не хоче, а я не можу читати, така мені мова так кострубата, чи то виклад дивний, чи ще щось...
наразі читаємо про пригоди пусяки Сані, всім подобається, там такі створіння цікаві - ті ж пусяки, ксени - типу мишок всіляких, гарні ілюстрації у книзі (видавництво Час Майстрів)
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Дитяча художня література

Повідомлення nelly » 14 березня 2017, 18:51

о, Касдeпкe зараз бачу активно друкують, при чому різні видавництва. Чи то можe я за ним ранішe нe слідкувала? :confused: взяла цього разу Марго його Каспeріада вeсeлі пригоди, то скоро поділюся.
Ми зараз читаємо Ірeн Роздобудько життя видатних дітeй (зацікавилася К Білокур після цієі книги).
Алe в нас мeнша стала дужe активним слухачeм. То вeрнулися до казочок віршиків з вeликою кількістю малюнків. А читати окрeмо практично нeмає часу, а жаль.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Дитяча художня література

Повідомлення Zuza » 16 березня 2017, 12:18

Днями вийшла нова книга Ервіна Мозера про пригоди мишенят Мануеля і Діді. Від першої книги маля в захваті, другу вже теж замовили, скоро будемо читати :)
Зображення
Zuza Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 22
З нами з: 31 березня 2015, 14:11
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 15 раз.

Re: Дитяча художня література

Повідомлення Natalinda » 17 березня 2017, 00:48

Сяна, нам Роздобудьки дуужe пішли. Пeршу книгу двічі читали. Миколая просив щоб приніс продовжeння. Пeрші частини продовжeння, як і мeршоі книги так собі, а далі тeж захоплює. Мeні такe собі, тeж оті коминки і пришпильки трохи піднапрягають, алe для Юри вона нарівні з Волковим напeвнe.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитяча художня література

Повідомлення vikilandi » 17 березня 2017, 09:36

Natalinda а що саме Волкова сподобалось Юрчикові?
Мій син також зараз у захваті від Еллі та Страхопуда. першу книжку просто проковтнули, тепер взялися за другу, а решту 4 замовив на ДН.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Дитяча художня література

Повідомлення Vikibee » 17 березня 2017, 10:50

vikilandi, і ми зараз взялися за другий том про Еллі)))) дуже малу захопив, навіть придумала нам костюми, щоб всі гралися у Чарівне місто)
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Дитяча художня література

Повідомлення Русік » 17 березня 2017, 12:24

Мій страший зараз читає серію про відьмочку Тхнусію. Він полюбляє таке - з жартами і кумедними ситуаціями. Часом приходить мені зачитувати жарти, що сподобались. Як на мій смак, трохи примітивні, але читається йому - то хай читає.
Перед тим Полліанна пішла легко і без напруги. Треба й собі взяти перечитати)
Взяв до рук "Гімназист і чорна рука" Кокотюхи - щось не пішло, відклав. Просила його прочитати хоч би 50 сторінок і по них судити - попросив не заставляти. Дорослий)
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Дитяча художня література

Повідомлення Natalinda » 17 березня 2017, 12:31

Усі 7 книг з циклу про чарівника Смарагдового міста. Пeршу щось тричі читали
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитяча художня література

Повідомлення vikilandi » 17 березня 2017, 13:14

Natalinda , може 6 :confused: ? Принаймні вікіпедія пише, що є 6, і на букопті знайшла 6 книг від Школи...
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей