Глобальні оголошення!



Дитяча художня література

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитяча художня література

Повідомлення nelly » 14 липня 2017, 14:49

Взяли читати пригоди пчілки Майі і застрягли. Так кострубато пeрeкладeно, нe читається.. в кого які вражeння від цієі книги?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Дитяча художня література

Повідомлення TYulia » 14 липня 2017, 22:11

ми от теж взяли, правда прочитали лише кілька сторінок. Я думала, що то може ми потім втянемся і наберем оборотів :impossible:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Дитяча художня література

Повідомлення nelly » 30 серпня 2017, 22:34

Читає муж, а я підслуховую :hi: восьмeро дітeй, тато, мама і вантажівка. Колись хтось мені хвалив цю книгу. Майжe як про нас тіко нас мeншe і ми на автобусах :crazy: і напeвно мама врівноважeніша :wink:
Загалом книга лeгка до читання, смішна і гарна. Можу дати потім почитати.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Дитяча художня література

Повідомлення TaniaPicaSSo » 30 серпня 2017, 22:54

nelly Колись я на форумі писала про цю книгу)) про всі сім частин, точніше )) але я також писала, що читала спершу собі російською, то дуже сподобалось, а потім купила українською, то трохи тяжче йшло. Обідно (((
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Дитяча художня література

Повідомлення nelly » 31 серпня 2017, 08:18

в мeнe Махаонівськe за 2016рік, то ніби норм пeрeклад. А іх аж 8 є?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Дитяча художня література

Повідомлення TaniaPicaSSo » 31 серпня 2017, 20:42

nelly махаонівське, іншого й немає. Але мені не дуже плавно йшло, мова бабці то вопше, хоч і прикольно так з діалектом, але мені важко таке було читати вголос дитині. В російському перекладі бабця говорила як всі. А як в оригіналі я не знаю.
А частин є 7, але на укр перекладені шось 4 чи 5, але я думаю, що наступні в процесі перекладання.

Отут я раніше детально писала про всю серію.
http://forum.mamusi.org.ua/viewtopic.php?p=298800#p298800
З того часу я прочитала не тільки всі книги з цієї серії, але й інші книги цієї письменниці. Теж всі дитячі, але я чось так прифанатіла від цієї письменниці. Ще є такі як "Каос та Бьорнар", "Аврова з корпусу Ц", "Гюро". Теж дуже цікаві. Каос та Бьорнар про двох хлопчиків, один з яких в інвалідному візку, і ці хлопчики постійно щось вигадують, якісь ігри. І весь час обігрують той інвалідний візок, ніби це ракета, підводний човен і т.д. А Аврора це дівчинка, в якої народився маленький братик і замість мами в декрет пішов тато, і всі люди навколо дуже дико це сприймають. А Гюро це взагалі дуже сумна і зворушлива історія. Гюро це ім'я дівчинки. Їй 6 років і в неї помер тато. І вони з мамою вимушені покинути їхній будинок в маленькому містечку, бо будинок був в кредит, а тепер у них немає грошей його виплатити, і вони переїздять з мамою в Осло, поневіряються по всяких гуртожитках, мама шукає роботу, влаштовується двірником. Така дуже непроста історія, але написано все дуже легко, оптимістично.
Але всі ці книги мають ще теж по 5-7 продовжень, та вони не були перекладені навіть на російську, тому всіх прочитала лиш по першій частині. Шукала навіть англійською, але не знайшла. Може колись матиму натхнення, то знов пошукаю. Але здається, Махаон перекладає деякі з цих книг на російську, я бачила якісь продовження про Гюро точно. Може колись почитаю. Дуже вже вони мені запали в душу всі ці книги та їхні герої.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Дитяча художня література

Повідомлення nelly » 01 вересня 2017, 13:00

Заінтригувала, Таня дякую обовязково трe почитати :rose:
А на рахунок мови бабці то думала що мій так гонить, і дивилися в книзі чи так написано. Трохи пeрeбор :impossible:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Дитяча художня література

Повідомлення Новенька » 01 вересня 2017, 17:53

Довго "полювала я за книжкою про кролика Петрика. І для нас вона катастрофічно не пішла. Спочатку виявилось, що тата кролика зробили паштет :scare: , потім білченята носили сові задавлених мишей, а потім кролика (мишей я міняла на шишки, дуже важко в голові міняти мертві предмети). І пробувала читати пару раз, була змушена повернути книжку. Моїй дитині виявилась зажорстока :pardon: .
А от "Лісова школа" моїй дитині на УРА!!!. Правда почали читати з 3 частини (я не знала, що їх декілька). Тепер читаємо першу. Книжка нам супер.
А ще на диво для мене нам дуже пішла книжка про Джуді Муді, я не сподівалась, що дитині вона так легко і цікаво піде.
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Дитяча художня література

Повідомлення TYulia » 01 вересня 2017, 18:23

Ну от я теж від кролика не в захваті
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Дитяча художня література

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 вересня 2017, 20:38

Беатріс Поттер, автор кролика, мала біологічну освіту і дуже сильно була за натуралізм в творах. Її оповідання вважаються пізнавальними в плані явищ природи, звірів, їх повадок. Такі собі замальовки натурала-зоолога, лиш обрамлені в художню форму. Але як до цього ставитись, питання інше. Ми з дитиною не читали, то не знаю. Читала скоріше для себе (як завжди :crazy: ), то мені нормально було.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron