Глобальні оголошення!



Казочки

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Казочки

Повідомлення Natalinda » 23 серпня 2011, 10:25

А ви читаєте дитині?
А які? З якого віку?
Дитина слухає? Любить?
А поясняєте шось?

Ми от відколи почали відлучення то почали активніше читати саме казочи бо вони довші. До цього часу читали переважно віршики, але мене віршики на 2-4 рядочки трохи нервують.
Перша наша казка то ріпка у віршах, просто з дитинства памятала. А зараз витягнули дві подаровані книжки, то й читаємо українські народні: рукавичку, соломяний бичок, цап тп баран....

Як ви ставитеся до такого роду казочок?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Казочки

Повідомлення oksana.tesliuk » 23 серпня 2011, 12:34

Natalinda написав:А поясняєте шось?

постійно, ше й сама в Вікіпедію часом заглядаю :grin:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Казочки

Повідомлення Русік » 23 серпня 2011, 12:35

Читаємо не тільки українські народні, але й сучасні казки. Особливо подобаються терапевтичні: про подолання страхів, про садочок і т.п. Намагаюсь пояснювати, перепитати. що зрозумів. Але часом просто лягаємо спати, бо ніяких сил вже нема на слова)
А ось братів Грим, наприклад, не читаю - вони якісь з ужастіками. Наразі - тільки добрі казки, без трилерів
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Казочки

Повідомлення Nymydora » 23 серпня 2011, 14:40

ага, мені теж якось совісно читати, як дроворуби розрізали вовку живіт або як вовк зжер козенят, коза плаче, а вовк її кличе по лісі гуляти. Коза перестає плакати і йде гуляти з вовком (!!!), а потім вони стрибають через вогонь і у вовка тріскає черево. Або "баба-яга тебе з'їсть і на твоїх кісточках покатаєтсья..." Але що ж, одним колобком і ріпкою не обійдешся, а інші казки майже всі з елементами жорстокості. А може то я так сприймаю, хз...
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Казочки

Повідомлення Перлинка » 23 серпня 2011, 14:58

Nymydora написав:ага, мені теж якось совісно читати, як дроворуби розрізали вовку живіт або як вовк зжер козенят, коза плаче, а вовк її кличе по лісі гуляти. Коза перестає плакати і йде гуляти з вовком (!!!), а потім вони стрибають через вогонь і у вовка тріскає черево. Або "баба-яга тебе з'їсть і на твоїх кісточках покатаєтсья..." Але що ж, одним колобком і ріпкою не обійдешся, а інші казки майже всі з елементами жорстокості. А може то я так сприймаю, хз...


Нимидора ,капець ,я оце саме перед тобою написала про семеро козенят,але іншими словами ,потім витерла шось перечитала те що написала і думаю може то для кого не буде дивним,бо правильно з вовком вчинили

але як та казка тепре мені на очі натрапила(з дитинства щось призабулось)

то був легкий шок :omg:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Казочки

Повідомлення Milichka » 23 серпня 2011, 15:08

Нам 1рік і 11місяців, казочок слухати не хоче взагалі. Хоча книжички дуже любить. Доця описує малюнки в деталях, розказує хто що робить, в що одітий, коментує гарно чи ні. Тілки починаю читати, "мама нє, тіня тає"( "мама ні, Тіна читає").
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Казочки

Повідомлення Melisa » 23 серпня 2011, 22:18

читаємо. раніше, рік назад любила слухати казки (а не читати), а тепер на ніч лише читаємо. і то не стільки казки, скільки віршики різні. Нимидора, певно нам до тебе тра на гурток записуватись. :grin:
Я про оті ужастіки тоже не маю наміру розказувати. хочеться щось зі смислом. Хочу ще терапевтичні почати,але ніяк руки не доходять щось путнє скласти і розповісти. Наталінда мені на Миколая таку книженцію класну подарувала, а я от не можу з силами зібратись. Тяжко, мабуть, казки складати? Я без допомоги, напр., не можу.
Ір-Русік, як у тебе виходить?
Я от думаю, читати дитині варто починати з самого раннього віку. Ше поки агукати почне. Ми почали десь після року казками захоплюватись. тепер перейшли на вірші. Вона навіть як в журналі бачить сторінку з казкою, то одразу перегортає, і починає шукати ту, де є віршики. :)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Казочки

Повідомлення svetla » 03 вересня 2011, 23:44

О,я як почала читати про курочку рябу казочку десь півтора року тому,тоді і задумалсь про те,що вона якась "дивна" чи шо... :? Ну як це: спочатку всі били яйце.а потім плачуть,бо воно розбилось? :)
Я вже десь писала,що моя дитина полюбляє вірші,то ж ми їх і читаємо. Стараюсь підшуковувати такі,щоб були більше ніж на 4рядочка. І "Ріпка" віршована також супер :гуд:
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Казочки

Повідомлення Liza » 05 вересня 2011, 16:36

я намагаюся читати синові (2 роки) казки, але він зовсім не вміє сидіти і слухати. а якщо сидіти разом перед книжкою, то намагається сам перегортати сторінки, коли я ще не дочитала.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Казочки

Повідомлення Nymydora » 05 вересня 2011, 19:34

Ліз, то може вам коротші тексти поки що? Або такі книжки, у яких багаті ілюстрації, щоб Святик довше зупинявся на малюнку поглядом. Мій теж так часто робить. Часто ми не дочитуємо віршиків, бо він перегортає. Так і читаємо - по вершках. Як варіант - просто коментую малюнки, а не читаю.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Далі

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість