Глобальні оголошення!



Мудрі книжки

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Мудрі книжки

Повідомлення georginochka » 25 травня 2011, 14:36

Sawwku, дуже добре, коли вистачає "мозгів з інтуїцією" :) А мені, видно, того не вистачає :? Хочеться, щоб діти виросли здоровими, щасливими й успішними в житті і себе при цьому не "вгробити" б. Принаймні у мене зараз визріла така проблема. І, якщо раптом в когось так само, то думаю, не зайвим є поділитись результатами пошуків :)
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Мудрі книжки

Повідомлення Natalinda » 25 травня 2011, 14:55

Я переконана шо книжки чатати варто. Принаймні мені це портібно. Читала і Комаровського і по психології багато.
Заздрю людям які інтуїтивно все знають, в мене такого нема :( Тому я перечитую різні книги, статті часто з протилежними поглядами на одну й ту саму проблему, а потім вже роблю висновки і вирішую шо мені підходить, а що ні.
Незнаю як хто, але я навіть читаючи форум дізнаюся часто багато цікавого і такого до чого раніше в силу певних обставин ні мозгами ні інтуїцією дойти не могла, а тут чужий досвід, чужі поради і необовязково вони такі вже і погані, за умови шо перевірені і не алогічні.....так шо кожному своє....
Раніше була помішана на медикаментозному лікуванні всього попідряд, дякуючи Комаровському забила лікувати шмарклі і кашлі, не лише дитині, а й собі :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей