Глобальні оголошення!



Вигадуємо свої казки

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Вигадуємо свої казки

Повідомлення Русік » 24 серпня 2011, 09:30

Nelya, перед тим, як скласти свої, персонально направлені, терапевтичні казки - довелось перечитати не один том чужих)
Маю пару книжок по теорії терапевтичних казок з прикладами. Але самі казки з тих книжок доволі довгі, тому я придумую щось типу таких, але адаптую до Миколи.
А ще маю серію книг "Енциклопедія маленьких вундеркінідів" видавництва Пелікан (здається, я вже писала про неї). Особливо подобається "Азбука хоробрості" - це збірка простеньких терапевтичних казок про подолання страхів.
Кому треба - звертайтесь)
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Казочки

Повідомлення Liljondr » 16 вересня 2011, 05:25

А я майже щодня видумую казки саменька
В мене мала так і каже - мама, давай масаж і Андрійка
тобто робимо масажик і про Андрійка казочку розповідаємо

А Андрійко - то такий маленький зелений блискучий жучок. В нього є Мама і Тато (це щоб доня завжди чула про сімю, що дітки діляться зі своїми батьками секретами та проблемами)
друзі - метелик Світланка, комарик Миколка та віднедавна клопик Стасик (він був ну зовсім не слухняним, а тепер став чемним і вони дружать разом)

а віднедавна в Андрійка зявився братик Іванко (це коли в донечки братик народився, я казочку знову адаптувала для неї)

і я вже таку казку розказую ПІВТОРА РОКИ!!!!!!!!!!! :crazy:
спершу комашки - знайомилися, і вчилися дружити, потім вчили кольори і фігурки в казочках.
Потім ми разом з Андрійком та його друзями бороли страхи іти до садочку, ділитися качельками та іграшками
потім святкували Новий Рік, та зимували . а ось тепер в жучка братик зявився і ми уважно слухаємо як чемний Андрійко вчиться терпіти маленькому братику, який інколи робить несвідомо капості

ото би вже ціла книжка вийшла, якби я записувала свої казочки ;) ех...
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Казочки

Повідомлення Русік » 16 вересня 2011, 09:41

Я хочу замовити малому на ДН персональну книгу - про нього та його сім"ю, з казками, де він є головним героєм, з фотографіями сім"ї.
Хтось вже має таку? Як вашій дитині?
Я читала на декількох аналогічних сайтах приклади казок - в принципі сподобались, але як на мене - не раніше 3 років. А їх, бачу, беруть ледь не від народження...
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Казочки

Повідомлення Natalinda » 16 вересня 2011, 10:30

Я чула про таке, але шось слабо уявляю, дуже хотілося б полистати таку книжечку
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Казочки

Повідомлення happymami » 16 вересня 2011, 12:48

Liljondr написав:А я майже щодня видумую казки саменька

в нас теж був такий період, коли моя мала була трохи вредна. Ну і крім того, щоб вона не ревнувала, коли Юрчик народився, то ми придумували самі казки про бджілку Майю. На прикладі бджілки ми розказували про Софійкину, звичайно ж, поведінку і чим то все може скінчитися. То було смішно, коли мала просила чловіка її вкладати і він мав розказувати казку, якої ніколи й не чув)))) То він свою бджілку Майю вигадував))))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Казочки

Повідомлення krapk@ » 20 січня 2012, 19:43

в мене фантазії бракує самій видумати казку. Одного разу розказала малому про хлопчика Юрчика, який дуже любить діток і ходить в дитячий садок (так думаю наперед прививати любов до садка), а тепер він лягає спати і просить про хлопчика Юрчика казку-а я не знаю що розказувати.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Казочки

Повідомлення Natalinda » 20 січня 2012, 21:34

krapk@ ну та як шо розказувати))) РОзказуй про хлопчика Юрчика який ходить з мамою до магазину, який допомагає мамі картопельку чистити, який дуже сміливий і захищає маленьких дівчаток, який любить гуляти і гратися з комашками, чи там з котиками, чи з чим ти ше хочеш шоб він грався.
Як то кажуть "шо віжу то і пою"))) головне на позитиві ;-)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Казочки

Повідомлення krapk@ » 20 січня 2012, 22:17

та про це все я розповіла за 3 рази. а тепер фінтазія іссякла
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Казочки

Повідомлення Natalinda » 20 січня 2012, 22:23

krapk@ ну здрасіт, за три рази, ти де спішиш ;-) ТИ шо Собор паризької Богоматері не читала, там по 5-10 сторінок лиш опис Парижу, і жодного діалогу))))
Починай по новій і побільше деталей.
Ти собі Свічадівських терапевтичних казок не замовляла Марії Моліцької?
Знайди якісь коротенькі історії перебіжи очима і головним героєм роби Юрчика.
В одній казці хай спасає від пожежі неслухняних білочок, які не послухали маму з гралися сірниками, в іншій рятує пташечку з поламаним крильцем, ше в одній нехай їде з мамою в подорож на машині і на зустівч вам вибіг зайчик, і зайчик розповів що він загубився, а вдома в нього велика сімя.....ой та це ж плести та плести можна)))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Казочки

Повідомлення Natalinda » 20 січня 2012, 22:26

Любий віршик у прозі переповідай з Юрчиком в головній ролі ;-)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей