Глобальні оголошення!



Читаємо наймолодшим (книги на вік до 3-х років)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Читаємо наймолодшим (книги на вік до 3-х років)

Повідомлення Тиха » 06 січня 2016, 01:55

Теж на ту книжку задивлялась) Нам Миколай приніс "Неперевершений Сильвестр" і "Улюблені вірші 2" Перша -про мишеня,яке навчилось грати на скрипці- написана і проілюстрована 19річною студенткою. Дуже гарний і текст, і малюнки. В "Улюблених вішах2" дуже кльова підбірка. Як на мене, загалом вона цікавіша, ніж "Улюблені вірші". Читаємо іх по надцять разів на день, "Сильвестра" вже трохи закинули, бо синок вже напам'ять знає. Ну і вже розказує вірші зі збірки. Правда, так, що розуміє його тільки той, хто в курсі, що то за вірш :hi:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Читаємо наймолодшим (книги на вік до 3-х років)

Повідомлення droksanka » 11 січня 2016, 18:28

І ми читаємо улюблені вірші 1і2 абабагаламаги. То малий говорить закінчення рядочка. І абетки читаємо. Подобається християнська абетка від Свічада. Це наша улюблена книжечка від 1р.і4міс. І ще зараз перечитуємо (2р. І 6 міс)
Зображення
droksanka Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 30 травня 2013, 22:43
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 93 раз.
Подякували: 38 раз.
Діти: Макарій-Іван, Антоній-Іван

Re: Читаємо наймолодшим (книги на вік до 3-х років)

Повідомлення Русік » 09 лютого 2016, 15:39

Дуже гарну книжечку маємо для засинання - На добраніч, Норі (видавництво Рабарбар). Про малюка-котика, що не може заснути, і його друзі (вівця, курочка, свинка і слониха) дають йому поради. Трохи дивує мене, як маму, чому мале котеня поночі пішло само шукати на двір друзів)

Ілюстрації великі і гарні, в темних "нічних" тонах. Тексту на кожній сторінці зовсім небагато, може підійти для діток напевно роки від 1,5. І текст має повторення, як в народних казках. Дітям дуже подобається, коли я мінює голоси тварин: тембр, швидкість мови. А як я бачу, що малий ось-ось засне, а книжка закінчилась, то додаю ще своїх героїв.
На наші 3,5 трохи запізно, але спеціально взялися її читати, бо в нас гостро стоїть питання самостійності, а там котик САМ чистить зубки, САМ лягає в ліжечко і т.п.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Поперед.

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість