Глобальні оголошення!



Дитячі аудіокниги

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Дитячі аудіокниги

Повідомлення Natalinda » 18 листопада 2015, 02:56

Щоб не губилося і легше було шукати, давайте писати в окремій темці!!!!
Бо ж є мами що практикують діткам включати.
Я нарешті освоїла програмку порслуховування на телефоні, і вже прослухала кілька книг, а оце сьогодні включила вперше Юрі.
Перша книга це була Пепі Довгапанчоха.
три з половиною години прослухані на ура! при чому з легкістю проміняні на "пограти гру на тел", що для мене є особливо приємним!
Під час слухання трохи писав, малював і вирізав. А на ніч мені переповідав. Я дуже задоволена!
Таранька, Сяна, пишіть сюди що слухали :help:
Я завтра про Еллі пообіцяла, ми недавно книжку читали, то цікаво як сприйметься
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячі аудіокниги

Повідомлення taranjka » 18 листопада 2015, 17:19

крім казок ми слухали Чарівника країни оЗ, Сат Ок (це підліткове про індіанців, але Дарці пішло), Мандри Гуллівера, Марка Твена і вже не памятаю що
а, ну і пєса Макулє і Капулє ( можу на пошту переслати, щоб вірусів не накачала)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячі аудіокниги

Повідомлення Natalinda » 18 листопада 2015, 17:20

перешли)
Країну Оз якраз дослухує
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячі аудіокниги

Повідомлення Natalinda » 29 листопада 2015, 17:24

Дослухав про Країну Оз, попросив перечитати ще раз книгу про Чарівника Смарагдового міста :hi: Щороз уточнює що було в аудіокнизі, а що в мультиках
Пепі сідає на корабель теж послухали. Дуже Юрі подобається як тьотя читає голосом Пепі, ну і спить тепер ногами на подушці)))) А що))))
Макулє і Капулє теж послухав, але не сильно хотів переказувати
Зараз слухає Піноккіо
Майже бємося за телефон тепер))))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячі аудіокниги

Повідомлення Сяна » 29 листопада 2015, 17:40

а нам не дуже пішли аудіокниги.
не знаю, чи то зарано, чи просто такі уподобання дитини...
коли щось слухали, то Катя завжди перепитувала, чи є така книжка, і просила читати книжку. тому поки не слухаємо, хоча планую незабаром знову включити спробувати
Наталь, а ти на телефон закачуєш книги? є якась програма чи з нету?
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Дитячі аудіокниги

Повідомлення Natalinda » 29 листопада 2015, 18:23

Сяна ні я скачую на комп, а потім перекидаю на телефон і слухаємо в Smart AudioBook Player
Впевнена що ще минулого року навряд чи пішло б. Зараз якраз саме то. Вже не конче малюнки розглядати, але на ніч ми все одно продовжуємо читати паперові книги і я не планую відмовлятися.
Ці дні от складає термомозайку, то нема права говорити)))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячі аудіокниги

Повідомлення Галлинка » 03 грудня 2015, 14:06

Дівчата, а звідки скачуєте книжки? щоб були українською ? Ми поки слухали українські казки і ще Дикі лебеді та Снігова королева(щоправда російською) дуже малому сподобались. Зауважила. що почав краще малювати, думаю уява трохи краще стала працювати.
Галлинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 194
З нами з: 28 липня 2013, 00:49
Звідки: тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 184 раз.
Подякували: 434 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: Дитячі аудіокниги

Повідомлення Natalinda » 05 грудня 2015, 12:21

Галлинка я наразі качала лише на Гуртом
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячі аудіокниги

Повідомлення erinaceus » 25 червня 2016, 16:31

І ми почали слухати аудіоказки. Почалось з того, що мене дуже боліло горло і не могла дитині читати. Зайшла з телефона на ютуб, думаю, попробую малому включити. Він спочатку не дуже зрозумів що до чого, все добивався картинки, думав, то мультик йде :ha: А потім тихенько ліг і довго-довго слухав. Сподобалось. Диктори гарно читають. Хоча мені особисто не всі казки подобаються, але синові підходить. Навіть декілька разів засинав під них, що взагалі супер!
Короче, в деяких випадках непогана альтернатива паперовим книжкам, ну і точно класно розбавляти перегляд мультиків. А мені нагадало, як в дитинстві слухала по національному радіо вечірню казку...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дитячі аудіокниги

Повідомлення TaniaPicaSSo » 25 червня 2016, 18:18

erinaceus розкажи, які саме казки слухали, може канал якийсь на ютубі порадиш? Бо Марта полюбила слухати казки в садку, їм включають перед сном. Але нам не дуже вдається знайти щось цікаве. Українські народні ще є, але хочеться й іншого.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Далі

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron