Глобальні оголошення!



Новорічно-різдвяні книги

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитяча художня література

Повідомлення Natalinda » 18 січня 2015, 16:19

Milichka написав:А ми зараз читаємо "Ніч перед різдвом" Абабагаламага, трохи текст важкуватий, пояснюю деякі моменти, але Тіні навіть дуже подобається.

Ми ще не читали. Зате ходили всі разом на виставу в драмтеатр.
Міля а що саме пояснюєш?
Мені дуже цікаво було слухати як Юра розповідав бабці про виставу.
Спочатку був чорт і Баба Яга))))) Це він так Солоху спочатку охрестив, бо вона на мітлі була))))
Потім вона чорта і всіх татів заховала у мішки)))) - оце про татів мені найбільше сподобалося)))) бо я під час вистави думала,як то пояснити дитині чого вони до тої Солохи всі ходили, якби раптом спитав))))
Вже такий доросліший трохи твір як на мене
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Новорічні книги

Повідомлення Natalinda » 18 січня 2015, 16:33

Ще напишу про книгу "Хочу-хочу подарунків" тут було про неї
Дуже я рада що прочитали її. Дитина робить мені і татові подарунки)))) Ну він і раніше любив малюночки дарувати, але оцей виховний момент який у книзі був основним, про те що приємно не тільки отримувати подарунки, але і дарувати, якось так закарбувався, чи то чітко викристалізувався в його свідомості. Коли комусь розповідає, то зауважує, що ми книжку читали, і що для мами з татом теж треба робити подарунки, що їм від того приємно.
Тому якщо не придбати, то хоча б взяти почитати - дуже раджу. Нам "Мед для мами" так не пішов як вона. Якось тре перечитати і її бо давно вже не читали.

Прочитали Сашка Дерманського "Крамничка тітоньки Мальви" Що я вам скажу, Я цього автора люблю.
Історія про хлопчика сироту, який жив з дідусем. Дідусь перед самим Різдвом захворів, і Тишко замість витратити гроші, які складав цілий рік на солодощі з фургончика тітоньки Мальви, витрачає їх на ліки дідусеві. А дідусь закладає панові Круку, власнику ломбарду Закладушка, сімейну реліквію, Книгу казок. Цю книгу він пише сам, і читаючи свої казки на площі, заробляє собі та внукові на проживання. Закладає її тому, що не хоче щоб Тишко залишився на Різдво без солодощів. А далі....Далі Тишко та тітонька Мальва боряться із паном Круком та Мрякою (уособленнями зла) Фургончик перетворюється на летючий корабель, який стріляє шоколадом, банановим кремом, та всілякою смакотою.......
Дуже сподобалося пояснення автора про батьків хлопчика "Вони працюють на небі ангелами" :():
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Новорічно-різдвяні книги

Повідомлення Natalinda » 30 листопада 2015, 16:26

Розповідайте про новинки :wink: МИ на днях починаємо перечитувати новорічне.
На це рій трохи залишилося з минулого року, але побачила новинку від ВСЛ
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
, і розумію що конче необхідно її купити
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Новорічно-різдвяні книги

Повідомлення Mama3 » 30 листопада 2015, 19:45

І я побачила, теж хочу. А ще "Казки Різдва" Б.Матіяш. Хтось має?
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Новорічно-різдвяні книги

Повідомлення Natalinda » 30 листопада 2015, 20:08

Ми маємо другу, але читатимемо на Різдво саме, бо ще схована, хочеться ще знайти десь першу
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Новорічно-різдвяні книги

Повідомлення Сяна » 02 грудня 2015, 16:10

ми маємо книги "Різдво у Петсона", "Загублений різдвяний лист" із серії про Бузинового ведмедя і Друга-Лицаря, "Крамничка тітоньки Мальви" (ще не читали).
прочитала про новинку "Пан Сирник", але ще не було у магазині, мабуть, така новинка-новинка))
ну і знаю, що готується ще одна книга про Петсона - "Різдвяний гном", але вже грубша книга, поза 100 сторінок буде.
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Новорічно-різдвяні книги

Повідомлення Natalinda » 02 грудня 2015, 16:40

на сайті пише що з 30 листопада в продажу (орієнтовно), то ще певно до нс не доїхали)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Новорічно-різдвяні книги

Повідомлення Ленка » 02 грудня 2015, 23:15

Начитавшись цієї темки зрозуміла, що в мене немає жодної різдвяної книжки, і вирішила виправитись. Замовила на акції Казки Різдва і ще новинку Пан Сирник і різдвяний пампушок. Прийде, почитаєм і поділюсь враженнями.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Новорічно-різдвяні книги

Повідомлення okcana » 03 грудня 2015, 00:27

І я нарешті маю книжечку "Крамничка тітоньки мальви", взяла на Миколая, перебігла очима поки Настуся спить, сподобалася, дуже гарні малюнки, вже не дочекаюся коли будемо читати))) Наталочко, дякую за наводку!!!
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Новорічно-різдвяні книги

Повідомлення Ленка » 03 грудня 2015, 23:55

Прочитали сьгодні Пан сирник і різдвяний пампушок. Чудова книжка. Софійка не зацінила (чотири роки), а Діанка взахваті. Ми навіть з нею обговорили різні нюанси.
Завтра в школу віддамо, бо збирають волонтери для діток з притулків подарунки для миколая Діанка захотіла її подарувати. При нагаді прийдеться знову купити.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Поперед.Далі

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron