Глобальні оголошення!



Дитячі енциклопедії

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячі енциклопедії

Повідомлення Natalinda » 10 лютого 2016, 19:44

Карти і справді чудові! Я чогось так довго над тою книжкою мучилася, дуже мене той величезний формат стримував. І думала і передумувала, та цього року дякуючи кумі Миколай приніс. То книжка на роки як то кажуть!

Marichka на сайті видавництва є, там і розгортки можна подивитися
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячі енциклопедії

Повідомлення nelly » 10 лютого 2016, 20:52

Я тепер зацінила той матовий колір сторінок, були яскраві так довго їх не можливо було б дивитися. Автори знають як краще)
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Дитячі енциклопедії

Повідомлення nadusha » 12 лютого 2016, 21:50

Я теж придивлялась в книгарні до цієї книги - дуже гарна, на подарунок молодшому чи середньому школяреві - саме то!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Дитячі енциклопедії

Повідомлення taranjka » 13 лютого 2016, 12:30

напишу про наші енциклопедії.
1. Мапи - супер. Тут про неї писали вже.
2. Червона книжечка. Писала про неї на 1 сторінці цієї теми. Ілюстрації і оформлення дуже гарні.
3. Історичний атлас експедицій. для старших, про відкриття різних земель, подорожі і визначних мандрівників. Гарні ілюстрації, адекватний переклад. Ми читаємо її час від часу, дещо спрощуючи. Ще недавно купувала на подарунок за 50 грн :hi:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

4. Тварини льодовикового періоду. Теж з розряду "серйозна енциклопедія". Якщо читати меншим. то трохи спрощувати і пояснювати, але подобається - дізналася для себе про багато нового. Ілюстрації гарні, переклад теж. Теж пощастило купити дуже дешево, можна шукати залишки по книгарнях :)
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

5. Велика ілюстрована енциклопедія. Давній світ. Ну дуже прикольна історична енциклопедія. Написана цікаво, з гарними ілюстраціями і багато-багато всього. Ми читаємо зараз, але думаю для школярів взагалі буде супер.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

6. Довідник-визначник дикої природи. Купляла як довідник для рослин. Суто енцеклопедична книжка, так щоб читати з цікавістю - то ні. Але плюс - по ілюстраціях можна впізнати рослину :hi: там ще є про гриби (брали з собою в ліс, але так і не змогли впізнати що ми знайшли) і про тварин - сухо і дуже мало.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

7. Дивовижний світ тварин. Так собі. Інформація не дуже цікава, але багато ілюстрації і всяких різновидів
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

8. Дитяча енциклопедія Махаон. Тварини. Років 4 тому - найкраще, що я знайшла. Даринкою читана-перечитана. Загалом, якщо знайти не дорого, то можна брати. З тої серії в нас ще є Світ моря - теж без особливих вражень
9. Енциклопедія Британіка. В нас є про Космос. Земля. дуже енциклопедичне. Мрію знайти щось цікавіше.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Здається ще якісь є, але знайти не можу. Колись допишу.
Тепер про ті, що їх нема, тобто є тільки в планах
напевне найкраще, що я бачила про динозаврів.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Велика книга про тварин. В руках ще не тримала, але ілюстрації - мнямняммням :)
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячі енциклопедії

Повідомлення Сяна » 13 лютого 2016, 12:54

о, я так люблю енциклопедії! :love:
у нас вже є вся колекція ілюстрованих атласів Махаону, крім динозавтрів - доця поки не цікавиться ними, то ще не купую
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

мені подобаються вони, якісні, цікаві. Катя поки найбільше любить про космос і тварин із цих
Карти теж маємо - класнючі)))
Від Британіки маємо про релігію і мистецтво та про тварин ніби (поки сховані)
є ще кілька таких геть дитячих енциклопедій, але вони мені не подобаються (Я і світ довкола мене, Людина - велика книжка для найменших)
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Дитячі енциклопедії

Повідомлення Natalinda » 21 березня 2016, 21:49

taranjka написав:Велика книга про тварин. В руках ще не тримала, але ілюстрації - мнямняммням :)

Я вже в руках тримала, і не просто тримала, а читала, і в підсумку й купила. Трохи грошей шкода було, бо моло буквфффф, АЛЕ! величезне АЛЕ! через те що мало букв - нормально читати самому в першому класі. З книжкою більше розмовляємо ніж читаємо, багато всього приходиться пояснювати (про масштаб, про мільйони і мільярди років, в інших книжках це не цікавило), часом беремо планшет і дивимося фотки, загалом наразі в сина це улюблена книжка енциклопедичного характеру!!!! Тому рекомендую однозначно!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячі енциклопедії

Повідомлення Сяна » 21 березня 2016, 22:11

я теж недавно спокусилася на цю енциклопедію :dance: але поки не бралися читати
а ще нещодавно купила дві енциклопедії про мистецтво
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

перша про живопис, архітектуру і скульптуру на фоні історичних і культурних подій (від давнього мистецтва до сучасності) - коротко, але багато ілюстрацій як наочного прикладу
друга - лише про живопис від епохи Просвітницва, на одній сторінці - про художника, невеличка картина, на другій - великого обсяну картина. теж нема глибокого аналізу, а лише для ознайомлення
бачила інші класні енциклопедії по мистецтву, але вони були всі російськомовні або і видані у Росії, тому для загального розвитку зупинилася на цих двох
ще хочу про давній світ щось... Таранька кидала раніше посилання, але не було в тих книгарнях, де я була, цієї енциклопедії
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Дитячі енциклопедії

Повідомлення Радмила » 25 березня 2016, 23:00

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Це моєї старшої улюблена книжка. Вона дуже велика, з гарними малюнками, цікава для школярів.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Дитячі енциклопедії

Повідомлення olgakr » 28 березня 2016, 13:58

Купила і я карти-попалася бракована книжка- деяких сторінок немає, а деякі повторюються. :cry: Буду пробувати телефонувати в книжкову хату.ю може поміняють..
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Дитячі енциклопедії

Повідомлення Галина » 28 березня 2016, 14:56

Сяна, ти про мистецтво для себе брала, чи малій читаєш? Мені після обговорень вашого підручника, самій захотілось щось цікавенького про мистецтво почитати.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Поперед.Далі

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей