Глобальні оголошення!



Коли дитина зацікавилася книгами?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення Kisja » 16 серпня 2014, 00:13

Моя доня ще до року почала цікавитися книжечками. Тепер коли підросла, то лише перед сном читаємо.
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення Ameli » 16 серпня 2014, 10:00

Natalinda Вже 6. почала читати доволі пізно півроку тому. до того їй всі підряд читали а дальше пішли роботи і цікаві книжки і вона сама зацікавилася сіла і почала читати. прочитала пепі довгупанчоху, лісова школа маєм 5 але сама книг 3 прочитала. пригоди муфтика і мохобородька, мауглі, Катерини Матюшкіної серію детективів. вже 4 книжку дочитує. карсона перечитує.пітер-пен і ще купа книг які вже навіть не можу порахувати і відслідкувати бо на кожний день в неї інші книги.а ще любить енциклопедії якщо щось незнає то собі йде і читає. воно все так гарно виглядає, але ми мусимо підтягувати зір і от коли їй закапали очі і не можна було читати ...то була вселенська трагедія. і прошу і пояснюю що стільки читати не можна але вона тільки обіжається і піде сяде і читає. може то її в бібліотеку записати а то вже купа грошей на її книжки пішло. тепер мріє про планшет..то може трохи книги закине. :hi:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення TYulia » 16 серпня 2014, 12:04

малий теж з любитилеів книжок. Вже з перших місяців показувала йому картинки котиків-песиків і т.п. Як почав повзати, то найбільше хотів повзти як показували йому книжечку в кінці кімнати. Вже маємо може 30 книжечок різних (тре порахувати), він їх всіх знає, як напрклад просити принести про 2 гусей, то йде і приносить. В бібліотеку ми вже записані і кожен раз берем по 5-10 книжок, потім я йому по одній щодня витягаю. Так щоб слухати казку, то не дуже має терпіння, більше можна втримати, як просто показувати і описувати те, що намальоване.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення erinaceus » 16 серпня 2014, 13:14

Ameli Ну для зору планшет теж не найкращий :wink: А вона ще коли зрозуміє, що і на планшеті можна книжки читати, то буде 2-в-1. Зате менше грошей на книжки :yes:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення TYulia » 16 серпня 2014, 14:02

в мене брат троюрідний є, в 9 клас перейшов, то теж книжки "їсть", то теж трохи перейшли на електронні книги, бо не встигали купляти. До слова, він далеко не з відмінників, знає лиш те, що хоче знати. Якщо каже, що йому французька не потрібна, то навіть не старається в неї вникати :hi:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення stella123 » 16 серпня 2014, 14:53

Моя дитина, щось не дуже цікавиться книжками. В нас є багато різних, ще залишилися, мої дитячі книжечки.
Єдиною книжкою якою вона зацікавилася ото буквально в 1,5 рочки про лісову школу Всеволода Нестайка. І то вона не хоче коли я її читаю, відкрива малюночок і я маю, розказувати , шо там намальовано.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Дитяча художня література

Повідомлення Танічка » 09 листопада 2014, 12:19

taranjka написав:то напевне Туве Янсон - "країна муму-тролів" :wink: Тувіма українською тільки Пташине радіо бачила, і про муміків ніб не писав :nea:

офтоп. Дівчата і їх бібліотека (ше не вся)
Зображення

Ух ти! клас! бомбезна бібліотека! І дівчатка щасливі :)
Перечитую коменти які книжки рекомендуєте і самій хочеться вже читати синочку. Йому лише рочок, ми читаєм гарні книжечки для його віку, маленькі, тверді, ... ну вірніше я читаю, а він в мене видирає книжку і сам гортає :) Так вже хочеться йому читати щоб він мене СЛУХАВ! Дівчата, коли почнеться цей вік?
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Re: Дитяча художня література

Повідомлення taranjka » 09 листопада 2014, 15:42

реально ближче 3 років. до того часу ше більш менш віршики йдуть. завдяки дітям в я можу розказати кілька десятків віршів на память :hi: мені так в школі вірші не вчилися, як тепер з дітьми :ha:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитяча художня література

Повідомлення Танічка » 09 листопада 2014, 18:15

taranjka написав:реально ближче 3 років. до того часу ше більш менш віршики йдуть. завдяки дітям в я можу розказати кілька десятків віршів на память :hi: мені так в школі вірші не вчилися, як тепер з дітьми :ha:

Ой та я вже теж стільки віршиків і пісеньок напамять знаю :crazy:
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Re: Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення Ameli » 28 квітня 2015, 22:41

А мені б як то її не зацікавити книжками а віднадити... втікає від своїх першаків на 3 поверх до старшокласників в коридор і на перерві читає. вони вже кажуть та мала все з книжкою. :impossible: Ну НАТУРАЛЬНО якась ЗАЛЕЖНІСТЬ від книжок! :dash: Все добре вміру, я теж читала але знаходила час і погратися і просто помріяти..незнаю, таки напевне бабця їй купить нову енциклопедію бо вона їм найбільше радіє. І добре мені було що вона вміла і вміє читати і так гарно вже аналізує, толково пояснює, пише грамотно, сама пише оповідання, якісь заміточки, але вони такі виходять правильно енциклопедичні, ми вже її професором називаємо жартома. Чим то її зацікавити????? :dash: :dash: :dash: Планшет на жаль не можна. навіть не включаємо бо за зиму і від школи дуже впав зір, а ще від такого надмірного читання.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей