Глобальні оголошення!



Коли дитина зацікавилася книгами?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення erinaceus » 14 серпня 2014, 15:58

Мамусі, а коли ваші дітки зацікавились книжечками? Бо моєму хлопцю вже 1.3, а він до друкованого слова ніякого інтересу не проявляє :cray: І так з самого початку. Маємо величезну кількість книг. І кольорові, і великі, і маленькі, і з різними вставками. А він ніяк :nea: Не хоче ні малюнки дивитися, ні щоб ми йому читали. Це при тому, що ми з чоловіком дуже любимо читати. Думала, хоч трохи генетично передається. А племінниця ще задовго до рочку так полюбила книжечки, що то була її найкраща забавка. Може пізніше, не знаю...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Казочки

Повідомлення Ulkanet » 14 серпня 2014, 17:04

erinaceus моя дитина книжки любила з народженння :yes: але тільки розгладяти, а от читати - немала терпцю. навіть зараз (за місяць 4 роки) коли я їй читаю щось "довге", то вона постінйо мене дьоргає - "перевертай сторінку!" або знаходить собі інше заняття і не слухає мене :sad: треба постіно привертати її увагу.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Казочки

Повідомлення ІРЦЯ » 14 серпня 2014, 21:32

erinaceus написав:Мамусі, а коли ваші дітки зацікавились книжечками? Бо моєму хлопцю вже 1.3, а він до друкованого слова ніякого інтересу не проявляє :cray: І так з самого початку. Маємо величезну кількість книг. І кольорові, і великі, і маленькі, і з різними вставками. А він ніяк :nea: Не хоче ні малюнки дивитися, ні щоб ми йому читали. Це при тому, що ми з чоловіком дуже любимо читати. Думала, хоч трохи генетично передається. А племінниця ще задовго до рочку так полюбила книжечки, що то була її найкраща забавка. Може пізніше, не знаю...

Моєму далі буде 5 а як книжку побачить то забирає в мене з рук і ставить назад і каже Я читати НЕЕЕЕЕЕ БУУУУУУДУУУУУУУУ :dash: Хоча в садіку казала вихователька шо інтерес до книжки проявляє.
То наприклад кольори ми вивчили на машинах як йдем попри дорогу я питаю його якого кольору машина поїхала то він відповідає Рахувати навчились теж на машинах прошу наприклад порахувати скільки чорних машин стоіть в дворі овочі вивчали коли готувала істи ну всьо решту в такому плані От так ми заміняєм книжку.А казки то досі не любить шоб йому читали любить коли розказувати а ше більше коли я насочіняю з голови ::Р: то на другий день каже шоб знов йому ту казку розказати :hi:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Казочки

Повідомлення Vikibee » 14 серпня 2014, 21:50

В нас улюблене заняття це книжка. Мала то моя копія в тому плані. Я не засну, як не прочитаю хоч пару сторінок і вона така ж. В нас книжка то основна забавка. Маємо їх ну дуже багато, всі несуть, дарують, бо іншими іграшками мала ,практично, не бавиться. Їй тільки читати, рахувати, якісь завдання робити. Не знаю, як далі буде, а зараз то в нас так.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Казочки

Повідомлення svetla » 15 серпня 2014, 06:43

Моя старша доня книжки любила і любить. В два роки слухала з задоволенням,правда тільки віршовані.
А от малий (дра роки) книжку бере до рук дуже рідко. Може показати де собачка,котик і т.ін. Казки слухати не любить,Оленці інколи насилу читаю,бо той видирає книжку :sad:
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення Natalinda » 15 серпня 2014, 11:46

Мій книги любить змалечку. Я почала ранківські картонки скупляти ще як вагітна ходила. Давала дитині книжку при першому пхеньку якщо так можна сказати))))) Дуже хотіла щоб любив книжки! Зараз в нас не меньше 100 книг, це не враховуючи отих перших картонок, книг-пазлів, і віршиків на 10 сторінок) Це наше спільне проведення часу перед сном. Дуже-дуже рідко ми нечитаємо наніч. Хіба вже геть-геть втомлені чи пізно повертаємося з гостей. Перші книги були з великими малюнками, з великою кількістю деталей на малюнку, щоб подовше затримувалася увага на одній сторінці, іноді навпаки не давав перевернути сторінку бо ще не все роздивився.
Я починала читати ще до року, коли вкладала спати))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення Ameli » 15 серпня 2014, 23:25

І я до вас. Ой, якби я знала що моя старша настільки зацікавиться книгами то точно їй стільки їх не купляла б. вона ними просто марить як от взяла в 6 місяців книжечку про їжачка так їх з рук і не випускає. для неї книги то найперша іграшка, порадник, цікава захоплююча історія...вже думаю як то її від тих книжок віднаджувати...бо завал повний. а от меньша зовсім книжками не цікавиться, хіба в старшої забере. ну був період що любила коли їй показували книжку скоро до школи бо старшій вона за місяць стала не цікава...вона її просто прочитала тай все. а тепер читає за два дні по 40-60 сторінок залежить від самого формату сторінки і це при тому що вона і бігати встигає але не смійтеся ))))саме так з книжкою. Так, що тут я так думаю ще від самої дити залежить від складу її характеру, в мене старша була дддддууууже спокійною і вся енергія в неї йшла на книги, а меньша шило має в попі їй все довкола цікаве і книжка просто займає її час якого в неї на неї немає, але я надіюся що таки доросте до книжок вже Ганни Чубач книжечки носить то може по маленько і до серій веселка, промінчик, сонечко і всі інші дійде черга.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення Natalinda » 15 серпня 2014, 23:59

Ameli а скільки старшій? З якого віку сама читає?
Я себе в цьому плані тішу на перспективу так би мовити)))))
Більше книг - меньше компютера і поганих компаній)))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення erinaceus » 16 серпня 2014, 00:07

Natalinda Воно то так, сама за читання. Але від надмірного читання може зір постраждати. Одногрупниця якраз так зір і посадила в дитинстві. Досі лінзи носить :sad:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення Natalinda » 16 серпня 2014, 00:11

erinaceus ну у вас я так розумію наразі мета заохотити :wink: Мені здається що сучасні діти навряд чи схильні до надмірного читання книг, радше до компютерів))))
ПОтім просто варто умови хороші для читання створювати, а не змушувати дитину під одіялом з ліхтариком читати))))

Доречі ще про заохочення. Варто знайти книги на ту тему, яка дитині найближча. Якщо фанатіє від машинок, то навряд чи слухатиме із задоволенням Попелюшку і навпаки)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron