Глобальні оголошення!



Секрети ідеальних сирників

Модератор: irinka

Re: Секрети ідеальних сирників

Повідомлення Nymydora » 17 квітня 2014, 07:53

я теж за запікання. Їх же можна не тільки у формі запіканки робити, а і як кекси. Смак не гірший, ніж смажених, швидше - бо не треба стояти над пательнею ну і плюс відсутність смаку олії пересмаженої.
А ще я пробувала робити суфле - взагалі без муки і цукру.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Малий їв, було досить добре.
А ще є рецепти печива на сирі. АЛе то вже інша тема.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Секрети ідеальних сирників

Повідомлення nadusha » 17 квітня 2014, 08:13

Мене ще цікавить як зробити сирну запіканку. Хто знає перевірений рецепт, киньте у тему Випічка, будь-ласка. Як були в санаторії, то Артем тої запіканки з"їдав дві порції. Вдома пробувала робити сама - не така.
: Пошукала пошуком і знайшла отут viewtopic.php?f=142&t=3202&p=228225&hilit=%D1%81%D0%B8%D1%80%D0%BD%D0%B0+%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D1%96%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B0#p228225
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Секрети ідеальних сирників

Повідомлення TYulia » 17 квітня 2014, 14:26

Mama3 написав:А я запікаю на пергаменті в духовці, бо зі смаженням щось не складається. А запечені - дуже смачні і корисніші мені.

а тісто таке саме як для смажених робити? Напишіть свій рецептик, будь ласка. Скільки часу, при якій температурі?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Секрети ідеальних сирників

Повідомлення Nymydora » 18 квітня 2014, 01:06

Питання було не до мене, але теж свої 5 копійок вставлю.
Сирна запіканка - дуже пластична річ, можна робити прямо на око: сир, цукор, яйця, масло (важливий компонент, можна замінити сметаною, але дати), манка для забирання зайвої мокроти, родзинки за смаком. В середньому на кг сиру: 4 яйця, ложка масла, склянка цукру (можна менше, хто як любить), десь півсклянки манки (залежить від консистенції сиру). Збити в однорідну масу (можна того не робити, але тоді будуть грудки сиру - теж на любителя). Пекти при 180, печеться довго - більше години. Спочатку гарно підніметься, але потім все-одно сяде до початкового рівня. Має добре зарум'янитися зверху. Ну і основне - різати, коли вистигне.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Секрети ідеальних сирників

Повідомлення Галина » 18 квітня 2014, 09:16

Я останній раз пекла дітям у формочках для кексів.
Приблизно 500гр сиру, 3-4ст.л. сметани, 4 яйця, 2ст.л. манки, 1ст.л. крохмалю і збила в пюре блендером 2 банани, все разом гарно блендером збила і в духовку. В мене вони підросли і практично не впали (завжди всі запіканки опускалися). Діти їли з задоволенням.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Секрети ідеальних сирників

Повідомлення Milichka » 18 квітня 2014, 09:54

Сирниками у мене теж не складається - то сирі в середині, то забиті, дала собі спокій з ними - печу уже декілька років таку запіканку .

"Сирна запіканака випробувана")))


750г сиру

1 стакан цукру

3 ст л манки

3 яйця

Збити блендером, додати вишні, ізюм і в духовку на 160 градусів приблизно на годину.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Секрети ідеальних сирників

Повідомлення Nymydora » 18 квітня 2014, 20:05

НАскільки я зрозуміла з власного досвіду, секрет сирної запіканки - блендер. Незбита зовсім не така добра. Ну і з жиром смачніша, ніж без.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Секрети ідеальних сирників

Повідомлення TYulia » 01 травня 2014, 21:26

сьогодні пробувала робити сирники згідно рекомендацій з вище згадуваної передачі Все буде смачно. Порівняно з моїми попередніми результатами, то сьогодні сирники були близькі до ідеалу. Правда певно сир в мене був таки завологий, замало віджатий.
Хто не дивився відео, я коротко напишу.
Рецепт
300 г сухого сиру перетерти через сито
+2 жовтки змішати з 3 ст.л. цукру (ложки без чубку)
+2 збиті білки
+ізюм, ваніль, чи кориця
обваляти в муці і смажити на олії.
викласти на салфетку

Хочу ще спробувати цей же рецепт сирників, але в духовці.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Секрети ідеальних сирників

Повідомлення Оксанютка » 02 травня 2014, 13:41

Я роблю точнісінько так, як описала Нимидора.Якщо нема манки, то можна дати 2 ст.ложки крохмалю.Такий сирник в нас йде на ура! :wink:
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Секрети ідеальних сирників

Повідомлення TYulia » 08 травня 2014, 21:10

Галина написав:Я останній раз пекла дітям у формочках для кексів.
Приблизно 500гр сиру, 3-4ст.л. сметани, 4 яйця, 2ст.л. манки, 1ст.л. крохмалю і збила в пюре блендером 2 банани, все разом гарно блендером збила і в духовку. В мене вони підросли і практично не впали (завжди всі запіканки опускалися). Діти їли з задоволенням.


робила сьогодні по цьому рецепту. Тіки ще цукру добавляла півсклянки. На смак дійсно дуже добрі. Але от з формочок не можу їх витягти. В мене металева формочка на кексики, я її змастила маслом і чуть мукою присипала. Підкажіть ваші секрети, щоб ще можна було ті сирнички акуратно повиймати, щоб якись вигляд вони мали.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Солодкі рецепти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей