Глобальні оголошення!



Мастика. Види, рецепти, зберігання

Модератор: irinka

Мастика. Види, рецепти, зберігання

Повідомлення Галина » 25 грудня 2013, 18:17

Господиньки, хто прикрашає тортики виробами з мастики, діліться рецептами і досвідом. Цікавить скільки можна зберігати вироби з мастики і де. Яка краще зберігає форму. Ну і рецепти звісно.
Я одного разу тортик заливала не звичайною шоколадною глазуррю, а замочила де 10гр желатину кип’яченим теплим молоком (приблизно 50гр), розтопила шоколад і додала замочений желатин. То вийшло щось типу мастики, не текло з торта і не було тверде, діти мої зацінили.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Мастика. Види, рецепти, зберігання

Повідомлення nadusha » 26 грудня 2013, 13:09

Я роблю отак: 1 велика пачка Тучки-штучки, 2 пачечки маленькі пудри, столова ложка лимонного соку( то багато вийде, кількість всього можна зменшити, а перший раз ліпше взяти по чуть-чуть, щоб набити руку) . На водяній бані розтоплюємо жувальний зефір+лимонний сік, помішуємо. Знайома розтоплює в мікрохвильовці, мені зручніше на водяній бані. Має утворитися однорідна рідкувата маса. Якщо хочете з барвником, то додати його потрібно на цьому етапі, добре перемішати(буде важко, бо воно в'язке, але постарайтесь). Беремо пудру і сито, пересіюємо пудру в цю масу маленькими порціями, чуть пересіяли - добре розмішайте ложкою... Важливо не переборщити з пудрою, бо стане тверде і крихке... На цьому етапі маса має бути трохи густіша. Як маса стане густіша - викладаємо її на присипаний пересіяною пудрою стіл(чи іншу поверхню), підсипаючи по (чуть-чуть) пересіяну пудру і замішуємо руками щось на зразок не тугого тіста. Все! А далі можна розкачувати качалкою, підсипаючи пудрою,щоб не прилипало; вирізати необхідні фігурки ножницями, ліпити. Ту мастику з якою не працюєте, покладіть в пакет, щоб не засихала. Залишки мастики, я ховаю в морозилку, а як треба - розморожую і чуть розігріваю в мікрохвильовці. Тортики стояли в холодильнику - не розлізлися...
Вже хвалилася ними :rose:

Ще такі нашукала в Неті | +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Мастика. Види, рецепти, зберігання

Повідомлення Галина » 05 січня 2014, 19:52

Дівчата, а хто чим фарбує мастику? Маю на увазі не барвниками, а чимось натуральним. Я от спробувала зробити, помалювала вишневим соком, а от чим зелений зробити??? Барвників вдома нема, в сусідніх магазинах теж, вже би і ними малювала, але нема де взяти.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Мастика. Види, рецепти, зберігання

Повідомлення sky » 05 січня 2014, 20:48

Подружка робила зелений з кваску чи шпинату замороженого, червонтй - буряк, голубий- чорниці
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Мастика. Види, рецепти, зберігання

Повідомлення lalala1412 » 03 березня 2015, 22:45

ще із натуральних барвників можна використати чорну смородину для фіолетового кольору і сік моркви для жовто-оранжевого :yes:
lalala1412 Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 4
З нами з: 02 березня 2015, 22:29
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 10 раз.
Діти: доця Стася


Повернутись до Солодкі рецепти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей