Глобальні оголошення!



Млинці (налисники), оладки

Модератор: irinka

Re: Млинці (налисники), оладьї

Повідомлення гра з вогнем » 05 листопада 2010, 16:40

я всякі роблю :)
у нас зараз взагалі як Масляна :)
найбільше люблю тоненькі налисники робити. коли натхнення роблю дріжджові тоненькі, оладки і млинці роблю рідко, бо на них багато олії тре, а я не люблю олію

тоненькі налисники роблю на чому є. на молоці, кефірі, йогурті... головне розпушувача наякого не давати, тоді вона смачніші будуть. а ще смак залежить від кількості яєць. якщо яєць більше - налисники смачніші і кращі якісь.
якщо молоко розбавляти водою налисники починають ламатися при закручуванні начинки. вони виходять більше як паперові.
зараз роблю на йогурті.

начинки роблю простенькі, оскільки ми прихильники простої їжі, та й переважно роблю на сніданок, а то тре швиденько.
найчастіше яблука з цукром і корицею, вершковий сир збитий з вершками.
інколи роблю просто без начинки, а м'ясо, бобові, салатики всякі завертаються на вибір кожен собі сам.

з ікрою не можу сказати, що люблю, але от саме зараз хочеться. тільки знайдемо де ікру купити, відразу зробимо.

соуси рідко коли роблю. якщо є час вершки збиваю. деколи купуємо кленовий сироп.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Млинці (налисники), оладки

Повідомлення Перлинка » 25 лютого 2011, 21:52

Сьогодні,як завжди ,на око готувала на сніданок млинці 3 яйця,молоко ,борошно і 2 ложки олії,вийшли .Тісто вийшло густе ,а молоко закінчилось,але то не біда ,бо іноді робила воду з молоком 1 до 1,тільки цього разу мені попалась мінералка під руку,і я згадала ніби колись щось таке чула,що її додають.
Насмажила,всі наїлись,а я лиш тепер спробувала,і дівчата,о чудо!Виявляється в мен випадково получились млинці,про смак яких я давно мріяла.Тонкі з дірочками(на них кажуть кружевні)та тягучі,дещо гумові,точно такі ж я їла колись у Франції.Шкода ,що робила на око,тільки думаю,що наступного разу втрафлю зробити такі ж,тим більше ,що й рецепт знайшла,де дівчата відписують,що по ньому виходять такі як описувала вище.
потрібно
2 яйця
250 мл. молока
250 мл. мінералки
10 ст.л борошна
3-4 ст.л олії
0,5 соди
Якщо робити їх солодкими то додати 3 ст.л. цукру і ванілін для смаку
всі інгредієнти збити міксером і випекти
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Млинці (налисники), оладки

Повідомлення TanenRom » 25 лютого 2011, 21:59

Дівчата сьогодні на однокласниках побачила рецепт налисників на пиві:
Для тіста:
Борошно - 2 склянки
Пиво світле - 2 склянки
Сметана - 1 ст.л.
Молоко - 2 ст.л.
2 яйця
цукор - 1 ч.л.
Сіль за смаком

Для начинки:
Шинка - 300 г
Сир - 100 г
Зелень петрушки січена - 1 ст.л.
Сухарі панірувальні - 2 ст.л.

У 1 яйця відокремити жовток від білка. Збити жовток з сметаною, додати цукор, сіль, борошно, 1 склянка пива, перемішати. Потім додати ще 1 склянку пива і збитий яєчний білок. Обсмажити млинці на маслі з одного боку. Шинку і сир нарізати соломкою, з'єднати з січеною зеленню. Для льєзона збити 1 яйце і молоко. На обсмажену сторону млинчика викласти начинку, згорнути конвертиком, змочити в льєзон і запанірувати в сухарях. Потім обсмажити на маслі.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Млинці (налисники), оладки

Повідомлення Tajga » 25 лютого 2011, 23:39

Перлинка написав:Сьогодні,як завжди ,на око готувала на сніданок млинці 3 яйця,молоко ,борошно і 2 ложки олії,вийшли .Тісто вийшло густе ,а молоко закінчилось,але то не біда ,бо іноді робила воду з молоком 1 до 1,тільки цього разу мені попалась мінералка під руку,і я згадала ніби колись щось таке чула,що її додають.
Насмажила,всі наїлись,а я лиш тепер спробувала,і дівчата,о чудо!Виявляється в мен випадково получились млинці,про смак яких я давно мріяла.Тонкі з дірочками(на них кажуть кружевні)та тягучі,дещо гумові,точно такі ж я їла колись у Франції.Шкода ,що робила на око,тільки думаю,що наступного разу втрафлю зробити такі ж,тим більше ,що й рецепт знайшла,де дівчата відписують,що по ньому виходять такі як описувала вище.
потрібно
2 яйця
250 мл. молока
250 мл. мінералки
10 ст.л борошна
3-4 ст.л олії
0,5 соди
Якщо робити їх солодкими то додати 3 ст.л. цукру і ванілін для смаку
всі інгредієнти збити міксером і випекти


Саме збиралася за свої млинці написати, а вони майже такі самі за рецептом. Тільки одного молока 600 мл, без соди, трішки солі і з цукром. Виходять завжди 100% класні і такі солодкі, що зі сметанкою до чаю просто ням-ням! :P
Тепер треба якось встигнути мінералку захопити в чоловіка до повного зникнення і спробувати з нею. :)
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Млинці (налисники), оладки

Повідомлення Перлинка » 26 лютого 2011, 02:09

Ой я там соди й не помітила,я б не давала.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Млинці (налисники), оладки

Повідомлення lore1ei » 26 лютого 2011, 10:43

Був період коли я взагалі не вживала молока, то млинці робила на воді взагалі, і ще й без яєць.
Виходили теж смачні.
У тісто ще додавала бананове пюре. А звичайне молоко часто заміняла кокосовим :)
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Млинці (налисники), оладки

Повідомлення olgakr » 22 березня 2011, 12:55

Я роблю налисники з сиром і родзинками, або з сиром і чорносливом, або ще з паштетом.
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Млинці (налисники), оладки

Повідомлення Marichka » 26 березня 2011, 12:57

Найчастіше начинку роблю сирну з корицею,чи ванількою,чи кокосом.Добрі:яблука з бананом,терти,все сире;часом

тушу яблука на маслі чи сметані.Їла із згущонкою-супер,теж сира.Мясні часто роблю з паштетом,швидко.Тут,де зараз

ми живем,роблять начинку мясо з грибами(не знаю як точно)-фарш кладуть по середині,тісто підносять і звязують

шматочком сиру-косички(як шнурочок) Гарно дивиться на столі,нагадує мені мішечок з копійками :)))
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Млинці (налисники), оладки

Повідомлення lore1ei » 16 травня 2011, 10:11

Робила вчора налисники, цукру в хаті не виявилось, в магазин ліньки йти, то додала меду.
Тепер завжди даватиму мед! Так смачно вийшло!
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Млинці (налисники), оладки

Повідомлення гра з вогнем » 16 травня 2011, 15:46

і я вчора робила налисники :) в сотий раз переконуюся, що чим більше яєць тим кращі.
в мене просто звичка давати однакову кількість яєць. а молока лити по бажанню :grin: :grin: :grin: тому вони у мене часто різні виходять :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Солодкі рецепти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

cron