Глобальні оголошення!



Випічка (рецепти)

Модератор: irinka

Re: Рецептики мням-мням

Повідомлення mari » 22 квітня 2010, 11:46

Маленькі яблучні коржики

Спечіть великий корж або порційні коржики.

Інгредієнти:
2 пласта листкового тіста
2 дц мигдалевої маси
1 жовток
5 шт. яблук

Начинка:

0,5 банки готового желе (яблучне або бузинове) цукрова пудра/кориця

Спосіб приготування:

Розкачайте пласти листкового тіста та викладіть його на дно формочок. Перемішайте мигдалеву масу с жовтком, додайте трошки води, так щоб тісто підійшло до країв формочки.

Почистіть та поріжте скибочками яблука, втисніть їх всередину тіста, а потім викладіть ще поверх, оскільки яблука зменшаться при випіканні.

Поставте на низ духовки, температура 175 градусів, приблизно на 20 хвилин. Наглядайте за тістом останні хвилини.

Розмажте желе пензликом по коржу. Присипте зверху цукровою пудрою або корицею. Подавайте теплим або холодним з кулькою морозива, ванільного соусу або легко збитими вершками.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Випічка

Повідомлення Natalinda » 11 травня 2010, 15:53

В сусідки повно ревеню (румбамбару). Вони не їдять - то їмо ми. А рецепт дала мені мамина коліжанка. Вже пекла двічі, спішу поділитися з тими хто любить ревінь.

Пиріг з ревенем

Тісто: 2 склянки муки і 100 грам масла мілко насікти ножем (пробувала замість масла маргарин - теж може бути) додати 2 жовтки, 5 ст. ложок сметани, 4 ст. ложки цукру, 1 пакетик порошку до печива (я даю польський) - замісити тісто з розкачати велечезну круглу вареницю, яка має бути більша за форму в якій будете пекти.

Сир: 200 грам сиру домашнього (творогу), 1 пакетик ванільного цукру, 2 білки, 2 ст. ложки муки - гарно все те розмішати. (Як є час сир можна перемолоти, в мене часу нема)

Ревінь: 1 кг. ревеню (як на мене то трохи забагато) помити, почистити. Одну третю (а можна і половину) того ревеню засипати 1 склянкою цукру, поставити на малий вогонь і варити поки його на половину не зменшиться.

Приготування: Тісто за допомогою качалки виложити в форму, краї тіста повинні звисати. Виложити сир, зверху той варений ревінь і посипати тим ревенем що залишився. Потім акуратно загнути наверх ті звисаючі краї тіста. В духовку на хвилин 40-50. (Я як витягувала його то так трохи ревінь плавав, то акуратно трошки зливала тої водички) Їсти охолодженим, тобто вистигшим. Смачного!!!

Зображення
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Випічка

Повідомлення Nymydora » 12 травня 2010, 17:52

А я от, в силу обставин, прихильник здорової їжі, щоб менше смажити-солодити, ну і швидко готувалося. Ну і принципово не їм купованої випічки, тому останній хіт моєї духовки - домашнє вівсяне печиво. Виходить не зовсім таке, як магазинне, але мені дуже подобається.
2 скл вівсяного борошна (люди беруть пластівці, але мені не сподобалося - вони при випічці не розходяться і хрумтять під зубами)
десь півсклянки пшеничного, бо саме вівсяне не заміситься,
3/4 скл цукру (я беру тільки коричневий, бо білого не їм взагалі, а ще можна дати меду - для запаху),
2 яйця
100 г масла
багато, ні, дуже багато кориці
можна також соку з потертого імбиру трохи, горіхи і все, чого душа забажає.

Масло розтираю з цукром, додаю по 1 яйця - все розтираю в якомога одноріднішу масу. МОжна, мабуть, міксером, але я роблю руками, бо або малий спить і не хочу гудіти, або біля малого сижу і розтираю )))
Потім сюди додаю все борошно (вівсяне і пшеничне), корицю, імбир - одним словом - решту інгредієнтів.
Вимішую до однорідності. Тісто повинне бути, як на млинці, щоб не лилося, а накладалося ложкою. Чим густіше тісто - тим твердіші будуть печеньки.
Це все діло викладаю ложкою на пергамент у вигляді гірки. Викладати треба рідко - бо вони при випіканні розпливаютсья і набувають звичної магазинної форми. У мене в рядок виходить 3-4 штуки.
Печу при темп 170-180 градусів до рум"яності (знизу зазвичай воно темніше робиться). Це приблизно 20 хв.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Випічка

Повідомлення бережаночка » 14 травня 2010, 00:16

брауні мені дуже подобаються.Давно їх печу.
А от рецепт шарлотки з ревенем

Шарлотка з ревеню:

Для тіста: 4 яйця, стакан цукру і стакан борошна

Для начинки: можна використовувати тільки одні стебла ревеню, можна використовувати суміш з ревеню та яблук, або ревінь і курага, також можна додати апельсин (тільки без скоринок і без плівочок)

Отже міксером змішати яйця з цукром, потім додати борошно і також міксером перемішати протягом хвилин 5.

Стебла ревеню очистити від шкірки, порізати кубиками десь по 1-2 см, якщо хочете можна додати яблука, порізані кубиками і без шкірки. Начинки необхідна приблизно одна супова тарілка з гіркою - це або 3 великих порізаних кубиками яблука або 4 великих стебла ревеню.

Форму (або сковорідку без ручки), змастити вершковим маслом, в тісто додати начинку і добре перемішати ложкою. Далі це тісто з начинкою вилити у форму і поставити в духовку. при 180 градусах шарлотка випікається 30-45 хвилин. Через 30 хвилин можна побачити і проткнути шарлотку з ревеню зубочисткою - якщо тісто не прилипає - значить шарлотка готова.

по сезону :good:
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: Випічка

Повідомлення Nymydora » 14 травня 2010, 09:07

о, а ми таку шарлотку часто печемо тільки з яблуками. Але яблука не перемішуємо з тістом, а дно форми посипаємо сухарями, викладаємо яблука, а зверху заливаємо тістом (туди ще соду-оцет). І тоді воно виходить, як бісквіт на яблуках.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Випічка

Повідомлення бережаночка » 14 травня 2010, 09:35

я теж з яблуками люблю а з ревенб обожнюю на початку сезону
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: Випічка

Повідомлення Milichka » 17 травня 2010, 21:18

бережаночка написав:Шарлотка з ревеню:


Тільки що спекла шарлотку.
Нам сподобалася. :morning:
Швидко робиться і тісто дуже пухке получається.

Бережаночка дякую! :rose:
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Випічка

Повідомлення mari » 24 травня 2010, 09:27

Морквяне печиво

Для приготування морквяного печива вам знадобиться:

2-3 ст. борошна
200 г цукру
200 г сметани або вершкового масла
300 г моркви
щіпка ваніліну
мелена кориця
сода на кінчику ножа

Морквяне печиво - спосіб приготування

1. Моркву вимити, очистити, натерти на дрібній тертці й змішати з маслом або сметаною.

2. Додати ванілін, корицю, соду і борошно. Тісто має бути не дуже густим, якщо виходить дуже рідким, додайте ще трохи борошна.

3. Замісити тісто і залишити його охолоджуватися в холодному місці приблизно на годину.

4. Деко змастити маслом. Чайною ложкою брати тісто і укладати на деко. Випекти в добре розігрітій духовці.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Випічка

Повідомлення Nymydora » 24 травня 2010, 12:42

ДЯкую, Марі, за рецепт. Маю питання-коментарі.
1) Там, мабуть, ще цукор йде разом з борошном. Чи його розтерти з маслом?
2) Як густо його можна викладати на форму? Бо зазвичай печиво на жирі без яєць трохи розпливається. Чи його морква втримує?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Випічка

Повідомлення mari » 24 травня 2010, 13:24

Я робила не розтираючи, але тепер спробую розтерти. Викладала роблячи по 2 см відстані. Розпливається трішки!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Солодкі рецепти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron