Глобальні оголошення!



Випічка (рецепти)

Модератор: irinka

Re: Рецептики мням-мням

Повідомлення Milichka » 15 березня 2010, 09:05

Ділюся дуже класним рецептом сирників. Рецепт знайшла в інтернеті, нашій сім"ї дуже сподобались, уже три рази готувала. Спробуйте.

СИРНИКИ В МАКОВОМУ СОУСІ

Інгредієнти:
Сир - 500г
Яйце - 1шт.
Цукор - 150г (3 ст. л. для сирників, інше в соус)
Борошно - 100г
Сметана - 500г
Вершкове масло - 50г.
Мак - 50г

Приготування:
Сир змішайте з цукром, яйцем, і борошном. З цієї маси скачайте кульки, обваляйте їх у борошні і поставте в морозилку на 3 години (я зазвичай ставлю на годину)
Обсмажуємо сирнички на рослинному маслі і складаємо в глиняний горщик.
Тепер приготуємо соус
Мак помістіть у кухлик, залийте окропом і дайте розпаритися хвилин 15 під кришкою. (Чим більше води ви наллєте, тим рідшим буде соус) Я дабавляю приблизно 0,5 склянки води.
Потім ставимо на плиту наш мак, додаємо туди вершкове масло, цукор і сметану.
Нагрійте соус, але не кип'ятіть.
Тепер заливаємо наші сирнички соусом і ставимо в холодну духовку, щоб не тріснули горщечки. Духоховка повинна нагрітися до 180 градусів і соус повинен закипіти. Приблизно 20 хвилин.


P.S. Я робила все за рецептом, тільки тушила на плиті.
Фотки в процесі мої. Кінцевий результат не встигла зафіксувати :D ., тому виставляю фотку автора рецепту.

СМАЧНОГО!!!
Зображення
Зображення

Зображення
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Рецептики мням-мням

Повідомлення Melisa » 16 березня 2010, 14:56

А мене сьогодні пробило на випічку, почала шукати рецептик. Знайшла щось цікаве. Получилось досить смачно, як для першого разу.
Зображення
Отже, ананасовий пиріг
Потрібно:
100г шоколаду
свіжі або консервовані ананаси (1 банка) (я додавала дрібно порізані яблука, засипані цукром)
150 г масла (я давала маргарин)
3 яйця
300 г муки
100 г вівсяних пластівців
1ч.л. соди (я давала порошок до печива)
100 г. мигдалю (я брала грецькі горіхи)
Приготування:
1. Поламати або нарізати шоколад великими кусками (краще чорний). Ананас викласти на сито, щоб стік сироп, потім нарізати на кусочки середньої величини.
Нагріти духовку до 200 град. Масло витягнути наперед з холодильника, щоб воно було трошки розм"якшене (я ставила на батарею :) , щоб швидше було). До розм"якшеного масла додавати поступово цукор, яйця (по одному), муку, соду, вівсяні пластівці. В готову масу додати шоколад. Все акуратно змішати.
3. Змастити тортівницю жиром і посипати сухарями (або мукою). Викласти 2/3 тіста, потім рівномірно розприділити ананаси (яблука) і порізаний мигдаль (горіх). Зверху залити тістом, що залишилось і вирівняти поверхню пирога. Випікати близько години.
4. Коли пиріг охолоне, посипати його цукровою пудрою, можна прикрасити мигдалем.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Рецептики мням-мням

Повідомлення Oksana » 16 березня 2010, 23:47

дівчатка, а я їм тут смакоту, рецепт якої Мілічка вчора виставила...Сирники в маковому соусі. Ну я соблазнилась конкретно, і сьогодні вирішила спробувати зробити.
СМАКОТА!!! Правда на наступний раз попробую в самі сирнички добавити ще ізюм. Не знаю чи засолодке тоді не буде, але чомусь захотілось тут ще ізюму :)
Міла, дякую за рецепт такої смакоти!!! ;)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Рецептики мням-мням

Повідомлення Milichka » 17 березня 2010, 08:39

На здоров"я!!!!! ;) Рада що рецепт в пригоді став, мені ці сирнички тоже ДУЖЕ подобаються!
А ізюму, там справді треба, я просто не дадавала, через це в рецепті і не зазначила
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Рецептики мням-мням

Повідомлення Liza » 17 березня 2010, 12:43

Milichka написав:...
Теперь заливаем наши сырнички соусом и ставим в холодную духовку, чтобы не треснули горшочки. Духоховка должна нагреться до 180 градусов ...

а от мені цікаво: як же ставити в холодну духовку, якщо при її включенні вогонь все-одно бурлить - всьо тоді різко нагрівається - а потім поступово заспокоюється? чи в рецепті порада стосується все-таки електродуховок? та й горщички - вони справді можуть тріснути? навіть ті, в яких чинахи готують? ато в мене такі є, але ось тєрзають смутниє сомнєнья... а рецепт зацікавив! :)
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Рецептики мням-мням

Повідомлення Oksana » 17 березня 2010, 14:55

Ліза, на рахунок горщиків не знаю, не підкажу, бо в мене їх немає :dance:
Я просто в одній формі, в якій випікаю все те поставила в духовку. Вийшло все одно дуже смачно ;)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Рецептики мням-мням

Повідомлення гра з вогнем » 17 березня 2010, 15:52

Лізочка, якщо я правильно зрозуміла про що мова, то все таки варто ставити холодні горщики в холодну духовку, вони тоді поступово та рівномірно нагріваються.
якщо поставити холодні горщики в розігріту духовку, то вони можуть тріснути від перепаду температур.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Рецептики мням-мням

Повідомлення Liza » 17 березня 2010, 16:18

гра з вогнем, ну воно то да, але я напевне все-таки скористаюся тим, як вчинила супер-Oksana - боюся за раптове нагрівання горщиків великим вогнем на початку.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Рецептики мням-мням

Повідомлення Любов » 01 квітня 2010, 13:49

mari написав:Цей шоколадний пиріг ми їли в нашої подруги АНІ Р. минулого тижня,коли приходили її вітати з народженням синочка. Моїй дочці,їй правда 9 -дуже сподобалось.Якщо ваші дітки ще замалі-смачного, ВАМ. Я попросила її вислати оригінальний рецепт.Дуже люблю рецепти від першоджерела/бо коли люди щось згадують з пам"яті але не роблять це часто-можна дещо пропустити. Інколи не віриться,що рецепти з журналу чи з книги можуть бути класні,якось не довіряєш.Не знаю,я як пробую-завжди виходить. Бо от як в попердньому рецепті-збити яйця чи премішати? Якщо рука вже набита,можна і з закритими очима робити, але вперше-страшнувато! Словом даю рецепт і перекладати не буду,бо ціную свій час. Ви всі вмієте читати на рос. СМАЧНОГО.
ШОКОЛАДНИЙ ПИРІГ БРАУНІ


Сьогодні спекла цей смачнющий тортик :dance: , легко і просто. Марія, дякую за рецептик :)
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Пасхальний стіл

Повідомлення Любов » 02 квітня 2010, 12:54

Поділюся рецептиком тортика нашвидкоруч, називається "Очі чорні" :)

700 гр вівсяного печива
200 гр масла
1 ст. цукру
200 гр горіхів
6 ч.л. кави заварної

Печиво розділили на три однакові купки, тоді запарити каву 500 гр води (нехай вистигне). Потім збити масло, поступово всипаючи цукор, горіхи дрібно помолоти і також до маси висипати, тоді влити 100 гр вже запареної кави і збити масу. Кожне печенько мочити в каві і викладати шарами.

Час від часу балую своїх домашніх такою смакотою :) . Спробуйте. Смачного.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Солодкі рецепти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron