Глобальні оголошення!



Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Модератор: ksana

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення катюня » 17 лютого 2014, 13:20

Natalinda я не вдоволена тим що коляска прийшла зовсім не така як я замовляла і вона дійсно для мене дорога 400грн для дитячої коляски це не мало і я хотіла саме таку на фото була лише одна така як я і замовляла винні постовщики що таке роблять така каляска як мені прийшла на грн 60-70 йде дешевша. я знаю всі умови бо сама не рік займаюся торгівлею і через те Ірі вказувала щоб вона вказала щоб каляска була така як на фото якщо ні то щоб вони не висилали зовсім. тому я вважаю що я тут права
катюня Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 116
З нами з: 03 грудня 2011, 16:47
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 36 раз.
Діти: хлопчик дівчинка

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення Natalinda » 17 лютого 2014, 13:33

катюня ну те що ви праві я зрозуміла, цікавить хто на вашу думку не правий? Іра? Чи сайт?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення катюня » 17 лютого 2014, 14:52

сайт тим що погона виконує замовлення а Іра можливо що не добре зними домовилась
катюня Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 116
З нами з: 03 грудня 2011, 16:47
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 36 раз.
Діти: хлопчик дівчинка

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення Natalinda » 17 лютого 2014, 14:54

мда, все одно я нерозумію вашої позиції, ну але то таке в кожного своя правда :pardon:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення катюня » 17 лютого 2014, 22:54

я не буду з ніким спорити але хотіла б глянути чи щось ви б говорили якби замовляли одну річ а вам прийшла зовсім інша і до того ж не дешева

Сказали катюня дякую:
Vikibee
катюня Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 116
З нами з: 03 грудня 2011, 16:47
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 36 раз.
Діти: хлопчик дівчинка

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення svetla » 18 лютого 2014, 00:22

Якщо а коляска дійсно дешевша,то треба було Ірі їм вислати її фотку шоб вони перерахували. Тоді гроші повертаються.
А на рахунок конкретного кольору то з ними та трохи важкувато :dash:
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення Dribchuk » 18 лютого 2014, 09:30

вони вислали коляску ту яка заявлена в артикулі, то чомусь на ринку ставлять ціну на малинову коляску дорожчу ніж на рожеву :crazy: Я особисто великої різниці не побачила, якби це було для моєї дитини я б не робила проблеми з того що коляска рожева, а не малинова, з іншого боку я тої коляски не складала і бачила лише складену в коробці, може вона дійсно чимось там відрізняється. Подружка моя брала своїй малій таку коляску то дуже задоволені.
svetla написав: їм вислати її фотку шоб вони перерахували. Тоді гроші повертаються.

звідки ви взяли? коляска по комплектації така як в артикулі, нічого вони не повернуть, я дзвонила уточняла. :dash:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення svetla » 18 лютого 2014, 11:43

Dribchuk написав:звідки ви взяли? коляска по комплектації така як в артикулі, нічого вони не повернуть, я дзвонила уточняла

перепрошую, але я вище прочитала:
катюня написав:така каляска як мені прийшла на грн 60-70 йде дешевша
тому так і подумала. Була в схожій ситуації: кораблик прийшов дешевший на 12грн. і зовсім не такий як на фото. написала їм, вислала фото. зробили перерахунок накладної

І взагалі я подумала,щ там зовсім не така коляска.


А тепер зочу запитати: може хтось брав з бейбіплюс ролики? де такі ж можна подивитися- помацати...
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення Dribchuk » 18 лютого 2014, 12:02

svetla ліпше не беріть. В мене була ситуація - прийшли ролики без коліс, потім дослали колеса, вони виявилися завеликі,вони запевняють що до таких роликів ідуть ті колеса, просто менших не роблять. ті колеса вроді і підходять, але ззаді кріпляться болтами, а спереді просто защолкуються, не знаю чи то 100% безпечно. Краще купуйте в магазині а ще краще замовте з-за кордону - в мене багато друзів брали ролики на спортдіректі. дуже задоволені, ролики класнющі.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.

Сказали Dribchuk дякую:
svetla
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення Sms » 18 лютого 2014, 14:36

Напишу відгук і я, бо іграшок замовляла багато. Приколів, в плані неякісна, неповна комплектація і в мене вистарчало. Однак, як на мене це хороша альтернатива в ціновому плані тому ж базару. Замовляла наприклад посудку дитячу в кульку за 13 чи 20 грн, точно не пам'ятаю, така ж на ринку 35. Якість не дуже, однак що можна хотіти від Китаю за такі гроші. А от кубіками дерев'яними, доміно, стукалкою, лабірінтом, рамками я задоволена повністю. І навіть рамка нам прийшла хлопчача з машинками, однак ми і нею бавились причудово. Замовляла дешеву коляску. На ринку така ж коштувала в 2 рази дорожче. Катаємо рік, поки що колеса не відпали і добре :ha: Одним словом, я вважаю, що тут треба замовляти , кол хочеш купити всього багато і по приємних цінах. Однак треба розуміти, що за 5 грн іграшка хорошої якості бути не може! Дякую Іринці за організацію такого СП.

Зииии: на день народження малій планую купувати кухню. Ціни приблизно всюди однакові 300-500 грн. То тут дивитись на таке не буду. Або в магазині куплю, хоч і переплачу, або з США замовлю. :rose:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский

Сказали Sms дякую (всього 2):
NatalindaDribchuk
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.Далі

Повернутись до Відгуки про СП



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron