Глобальні оголошення!



Відгуки про організаторів та покупців СП

Модератор: ksana

Re: Відгуки про організаторів та покупців СП

Повідомлення Natalinda » 01 лютого 2014, 02:13

Liza організатор мама
Перший збір відбувся і вже давно в Тернополі. Другий не відбувся (хіба якщо ти оплачувала, але не мала б)
Це наскільки мені відомо.
Тему закрили і прибрали, бо порушені правила її ведення.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Відгуки про організаторів та покупців СП

Повідомлення Liza » 01 лютого 2014, 15:49

Пнятна, дякую.
Про перший збiр знаю. Я зголошувалася на другий.
Бiжу до Сяни.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Відгуки про організаторів та покупців СП

Повідомлення LsP » 11 квітня 2014, 17:41

Я тут напевно буду перша зі скаргою на покупця СП! В моєму випадку (ну і як виявилось, то не лише у мене таке з нею траплялось) таким покупцем виявилась bublegum.
Зробила замовлення ще місяць тому, виставлений рахунок після викупу не оплатила, закидала купою непотрібних запитань, але оплату так і не робила. Так само і не вказувала своїх контактних даних в ПП.
В вівторок я отримала її замовлення і виставила рахунок+оргзбір+вагу по курсу на вівторок, оскільки всім відомо що зараз твориться з курсом і в темі неодноразово попереджувала, що неоплачені рахунки буду перераховувати по курсу на день прибуття товару. Рахунок на протязі відведеного часу (2-х днів) знову був неоплачений, але знову сипались запитання про відправку, про кооперацію, цитування правил мого СП (хоча упускалось те, що в правилах вказано оплатити на протязі 2-х днів основну суму відразу після підтвердження замовлення і %+вага по прибуттю товару ), чому я порахувала їй все по одному курсу, і вкінці взагалі надійшла заявка, що ВОНА НЕ ПІДТВЕРДИЛА СВОЄ ЗАМОВЛЕННЯ!!! А що ж тоді вона зробила, написавши замовлення в темі? Просто розважалась??? Вчора я пішла їй на поступки і перерахувала рахунок так, як вона хотіла і дала на оплату сьогоднішній день. Оскільки своїх контактних даних вона категорично не вказувала, мусила взнавати її номер телефону і тому вирішила передзвонити після 16:00 чи буде все ж таки оплата, бо на завтра планую робити відправки замовлень. То вислухала купу криків звідки я взяла її номер телефону і чому я взагалі дзвоню? І після того написала, що з моєї сторони було хамством їй дзвонити і оплачувати замовлення вона не буде!!! Що ж тоді виходить, треба сидіти і чекати, коли до таких покупців прийде настрій платити?
Тому вважаю за доцільне попередити інших організаторів СП про такого покупця bublegum і якщо виникне бажання з нею співпрацювати, то лише по 100% передоплаті перед викупом товару!

Сказали LsP дякую (всього 3):
loljkaflowerNatalinda
LsP Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 76
З нами з: 12 лютого 2014, 13:49
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 238 раз.
Подякували: 237 раз.
Діти: Три красунечки :)

Re: Відгуки про організаторів та покупців СП

Повідомлення bublegum » 11 квітня 2014, 18:36

ти спочатку розкажи чому прийняла без підтвердження і також про те як ти рахуєш..а пізніше про те,що якщо тобі щось стукне в голову то ти повониш на приватний телефон і будеш приставати..так ти маєш право але...рахунок лише вчора ти мені нормально перерахувала і дала час до суботи а в пятницю в обід ти з погрозами иризвониш...барига
bublegum Офлайн


 

Re: Відгуки про організаторів та покупців СП

Повідомлення bublegum » 11 квітня 2014, 18:37

до таких бариг настрою не треба...запомни одне єдине правило..ПОКУПЕЦЬ ЗАВЖДИ ПРАВИЙ
bublegum Офлайн


 

Re: Відгуки про організаторів та покупців СП

Повідомлення LsP » 11 квітня 2014, 18:44

підтвердженням є замовлення в тему, рахувала я згідно правил СП. Недотримувались правил саме Ви, і хамство було від Вас. Дзвонила я не з погрозами, і встигла лише представитись, як вислухала купу криків чому це я дзвоню!!! Але невже орг СП повинен кредитувати замовників?
За образи прошу адміністрацію покарати форумчанку bublegum.
Покупець завжди правий, якщо дотримується правил торгівлі, а не встановлює свої!

Сказали LsP дякую (всього 4):
loljkaNataFnadushaNatalinda
LsP Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 76
З нами з: 12 лютого 2014, 13:49
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 238 раз.
Подякували: 237 раз.
Діти: Три красунечки :)

Re: Відгуки про організаторів та покупців СП

Повідомлення bublegum » 11 квітня 2014, 18:49

Боже яка ж ти дура...за свою неакуратність і непідтверджені звинувачення тепер відповідай сама)
bublegum Офлайн


 

Re: Відгуки про організаторів та покупців СП

Повідомлення bublegum » 11 квітня 2014, 18:52

- 100 % передоплата вартості товару на сайті упродовж двох днів після підтвердження замовлення на карточку Приватбанку по курсу банку на момент купівлі товару. При оплаті прошу враховувати 0,5 % банківської комісії, яку з отримувача знімає банк, якщо оплачуєте через приват24, або через інші платіжні системи.


це твій текст..я не підтвердила з ряду вагомих причин....
:dokter:
bublegum Офлайн


 

Re: Відгуки про організаторів та покупців СП

Повідомлення Natalinda » 11 квітня 2014, 18:58

Строге попередження від Модератора !
bublegum слідкуйте будь-ласка за мовою і будьте тактовні!!! Оскільки це вже далеко не перша скарга на Вас від організаторів СП, адміністрацією будуть прийняті суворі міри. На правах адміністратора виношу вам бан термін якого буде обговорено з модератором розділу ksana
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос

Сказали Natalinda дякую (всього 17):
loljkaflowerNin4ikNataFnadushakassiopeyaLusikVikibeeoksa_malMilichkaUlkanetСянаsvetlaКасівочкаLsPTaniaPicaSSoirinka
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Відгуки про організаторів та покупців СП

Повідомлення ІРЦЯ » 22 травня 2014, 23:28

Хочу висловити велике ДЯКУЮ Кокетка за те що ввійшла в моє положення ( малий був хворий я не могла піти в банк і оплатити) і ще й заклала за мене свої гроші тим більше що ми особисто не знайомі. Ну і не можу не похвалити за оперативнісь виконання замовленнь :rose: :rose: :rose:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.

Сказали ІРЦЯ дякую (всього 5):
DribchukUlkanetКокеткаNin4ikГалина
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Поперед.Далі

Повернутись до Відгуки про СП



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість