Глобальні оголошення!



Ігропром - ваші відгуки

Модератор: ksana

Ігропром - ваші відгуки

Повідомлення Natalinda » 23 грудня 2010, 19:26

Знаю що багато з нас скупляються часом на ігропромі та бейбіплюсі, тому пропоную тут ділитися своїми враженнями від іграшок. Що сподобалося, а чого не радите купити нікому...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос

Сказали Natalinda дякую:
TanenRom
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ігропром: ваші відгуки

Повідомлення Natalinda » 23 грудня 2010, 19:34

Розпочну.

От такі кубики я купила вже давно, вони мякі, гарно перуться. Купила не лиш собі, а й всім сусідам, бо різниця в ціні навіть з базаром суттєва
Зображення

Такий мячик, теж мякий. Нічого особливого, переться, гарно витирає порохи, як закотиться під ліжко
Зображення

Сортер Юрчик дуже любить, мама складає, а він розкладає :zybu: але потроху вже пробує сам фігурки в дирки запихати. Іграшкою задоволена
Зображення
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос

Сказали Natalinda дякую (всього 2):
mala-kartaTanenRom
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ігропром: ваші відгуки

Повідомлення TattyMummy » 23 грудня 2010, 22:44

маємо отаку тачку. радості від неї купа. і вдома возить все в ній. і сніг на вулиці возить.
Зображення
Також є рамка-вкладиш, по якості більш-менш, молоток зламався дуже скоро і безповоротно. По цікавості - періодично подобається.
Зображення
Ще купили рибок. Китай-Китаєм, але цікаво дуже. Ловить тих риб де тільки можна.
Зображення
Ще купувала багато на подарунки на Миколая іграшок. Відгуки напишу потім.
Зображення
Зображення

Сказали TattyMummy дякую (всього 2):
TanenRomNatalinda
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Ігропром: ваші відгуки

Повідомлення nadia 2311 » 24 грудня 2010, 00:50

І ми дещо маємо з ігропрому
Стрибунець " Акробат" - для старшеньких діток Якістю пластмаси і ризини приємно здивована - чекала гіршого
Зображення
Телефончик також сподобався , міцна пластмаса якою можна потовкти і не тріскає
Зображення
в посудці маленькі кружечки, а відповідно в них дуже дрібні вушка, через що дитині незручно брати в руки
Зображення
Зображення
Зображення

Сказали nadia 2311 дякую (всього 3):
TattyMummyTanenRomNatalinda
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: Ігропром: ваші відгуки

Повідомлення nadia 2311 » 24 грудня 2010, 00:50

пазл і жабка - китай китаєм , ломиться розлітається
Зображення
Зображення
лялька сподобалась - велика волося не лізе
Зображення
Зображення
Зображення

Сказали nadia 2311 дякую (всього 3):
TattyMummyTanenRomNatalinda
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: Ігропром: ваші відгуки

Повідомлення Natalinda » 24 грудня 2010, 01:24

Ось цю курочку ми навіть додому не встигли довезти, в машині я поставила батарейки і в курочки майже підразу поломалося те місце звідки яйка несуться :( Вобшем кака
Зображення
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос

Сказали Natalinda дякую (всього 4):
Lusiknadia 2311TattyMummyTanenRom
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ігропром: ваші відгуки

Повідомлення Natalinda » 24 грудня 2010, 01:30

Чогось я собі вирішила шо то якась дуже прикольна іграшка. Або я з нею не розібралася, або це щось не зовсім продумане. Хоча якість самого виробу дость хороша.
Зображення
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос

Сказали Natalinda дякую (всього 3):
nadia 2311TattyMummyTanenRom
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ігропром: ваші відгуки

Повідомлення Natalinda » 24 грудня 2010, 01:34

Це я взяла для ігр вночі, бо воно мало б світитися, світилося мало і недовго, але дитина із захопленням нрається
Зображення
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос

Сказали Natalinda дякую (всього 2):
TattyMummyTanenRom
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ігропром: ваші відгуки

Повідомлення Natalinda » 24 грудня 2010, 01:37

таких мячів я теж накупляла дуже багато і ще такі з ріжками були. Ціна приєно дивує в порівнянні з магазином чи ринком. Користуємося давно і досі і не лише Юрчик а цй мама. Незамінна річ як для мене. І заколисати дитину, і масажик-гімнастику зробити, і пострибати, і спину розрівняти, і таскати за роги по всій хати...
Зображення
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос

Сказали Natalinda дякую (всього 2):
TattyMummyTanenRom
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ігропром: ваші відгуки

Повідомлення мешканка » 24 грудня 2010, 10:15

а тепер наша черга:
Зображення
така рамка-пазл. Це-гроші, викинуті на вітер. Не всі деталі влазать в отвори, тримач від однієї вже відломався... короче. жах, а не ігаршка. Є ще така сама дівчинка-то там платтячка міняються. Там трошки краща якість, але теж не дуже.
Зображення - телефончиком задоволена. Приємний звук, неголосний, різні мелодії і вже декілька раз падав-залишався цілим. неушкодженим.
Зображення - це чудова іграшка. Там ще є вудочка з магнітиком і всі детальки "ловляться" на вудочку. Цікава, хоча й не дуже якісна. (попідклеювати і позашліфовувати прийшлось декілька детальок)
Зображення - зовсім не задоволена. Принцип гри цікавий, але самі карточки-малесенькі, якісь обшарпані...ну, явно не для малих дітей...там навіть роздивитись малюнок важко.
Зображення -іграшка якісна (хоча голова пару раз відвалювалась, але її приклеїти-не проблема.) Там є 4 такі сонечка різного кольору і крильця треба пришнуровувати. Малі майже не граються, а, як граються, то по своєму.
Зображення - а цими кубиками дуже задоволена. Об"ємні, великі, без гострих кутів...і значно дешевше ніж в нас на базарі.

Сказали мешканка дякую (всього 2):
TanenRomNatalinda
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Далі

Повернутись до Відгуки про СП



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron