найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: СП Іграшок з "ІГРОПРОМ"

01 серпня 2012, 12:52

loljka написав:дівчатка, хто брав охоту на сусліков, на пташок - як ці ігри???

брала на пташок. мої враження, файний резинови молоток :yes: , звук не регулюється (ну він мені не здається дуже голосним), але можна його зовсім вимкнути (але тоді не так цікаво), два рівні складності, малому підходить перший, мені як профі тільки другий рівень. Є ще кнопка "демо", безкорисна...

малий поки не дуже зацікавився чомусь... я пограла два рази і мені хватило, але то я доросла тьотя ))))
не можу сказати однозначно варто чи ні. ще за пару днів відпишуся як ще хтось пограє з моїх домашніх.

Re: Ігропром: ваші відгуки

07 серпня 2012, 00:17

Дівчонки хтось такі забавки має?
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


І ще, панкоцький, розкажи за пташок більше, про сусліків прочитала в описі що загорається лампочка і тре бити молоточком, про пташок таке не пише. Суть в чомув пташок?

Re: Ігропром: ваші відгуки

07 серпня 2012, 08:36

Natalinda написав:І ще, панкоцький, розкажи за пташок більше, про сусліків прочитала в описі що загорається лампочка і тре бити молоточком, про пташок таке не пише. Суть в чомув пташок?

в тому самому, музичка-лампочка-молоток-вперьооод :clapping:
Сказали pan_kotskyy дякую:
Natalinda

Re: Ігропром: ваші відгуки

23 серпня 2012, 20:25

кто брал пистолет для мыльных пузырей? кое-кто инструкцию скоропостижно выбросил
как он работает?
жидкость выстреливает снизу, а вентилятор и те отверстия - вверху! жидкость вообще никак туда не может попасть - по конструкции :confused:

Re: Ігропром: ваші відгуки

23 серпня 2012, 22:39

ти б хоч картинку показала...

Re: Ігропром: ваші відгуки

24 серпня 2012, 01:28

оцэй
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


а вот такой конструктор продаю
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
- он для деток помладше (и если что, другой набор, чем на картинке)

Re: Ігропром: ваші відгуки

24 серпня 2012, 01:58

Shalimar А в тому мильному пістолеті є тарілочка(мисочка) в комплеті?

Re: Ігропром: ваші відгуки

24 серпня 2012, 02:06

Yummy mummy написав:Shalimar А в тому мильному пістолеті є тарілочка(мисочка) в комплеті?

неа!
а какая ее функция? ))
мне непонятно, почему стреляет с таким напором из отдельного отверствия, а вентилятор и те кружочки, откуда пузыри должны выдуваться, совершенно в другом месте :confused:

Re: Ігропром: ваші відгуки

24 серпня 2012, 02:18

Shalimar написав:неа!
а какая ее функция? ))

наливати туда мильну воду і мокати туда пістплет :В): .... В нас так....
По вашій фотці виглядає що таки мало б якось заливатися в пістолет... а шо то за маленький блін не знаю як назвати "відросточок", той шо з чорною резиночкою?

Re: Ігропром: ваші відгуки

24 серпня 2012, 02:27

Yummy mummy написав:наливати туда мильну воду і мокати туда пістплет :В): .... В нас так....
По вашій фотці виглядає що таки мало б якось заливатися в пістолет... а шо то за маленький блін не знаю як назвати "відросточок", той шо з чорною резиночкою?

))) то, наверное, курок)))
а вот следующий - отросточек - выше - то откуда мыльная вода выстреливает
мда, Мы так и пробовали (типа, "ну неужели оно ТАК работает?!?! - ннееее, хахаха, это тупо, идиотизм") - настреливали жидкость в ладошку, мокали те круги, и потом опять стреляли... (но жидкость же продолжает "вхолостую" выстреливаться снизу)
удивительная конструкция
перед этим (давно) покупали пистолет, у которого одно единственное отверстие, там ездит кружочек, и выдуваются пузыри, и вентилятор не нужен
Відповісти