Глобальні оголошення!



Обережно ШАХРАЇ : manka.in.ua , trefl.net

Модератор: ksana

Обережно ШАХРАЇ : manka.in.ua , trefl.net

Повідомлення pepi » 23 грудня 2014, 02:42

Добрий вечір. Хочу попередити ,що інтернет-магазини
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
займаються шахрайством . Сама на них попалась , але дякувати богу гроші через тиждень повернули ,причому без погроз не обійшлось . Ось дівчата які теж робили в них покупки і теж попались в лапи шахраїв. Будь те обережні !!!!!!!! Вони також існують і на інших форумах. Ось ссилки
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.

Сказали pepi дякую (всього 12):
inna6787NatalindaМамуняdroksankaЛенкаUlkanetVikibeeРусікNataFoksa_malОксанюткаІРЦЯ
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Обережно ШАХРАЇ : manka.in.ua , trefl.net

Повідомлення Ленка » 23 грудня 2014, 14:05

Я якраз вчора з трефл стількувалась, але те що мені треба в них не виявилось. Дякую
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Обережно ШАХРАЇ : manka.in.ua , trefl.net

Повідомлення pepi » 24 грудня 2014, 02:17

Ленка, чесно кажучи ,я взагалі сумніваюсь ,що в них щось є в наявності. Можливо є дівчата на форумі які бачили попередній інтерен-магазин Трефл або Манка , в них були зміни :
по-перше видалили всі телефони залишили тільки один. А по-друге, якщо придивитись уважніше під товаром була кнопка "в наявності " ,зараз - "доступен,"А до чого "Доступен" - тре ще здогадатись ,чи щодо заказу ,чи в наявності щодо продажу. Бачу я не одна така обманута ,тому що після мого повідомлення на підозрілу діяльність в кідстаффі , почали писати дівчата ,яких таким самими способом ошукали . Ідентичні історії у всіх. Я чесно кажучи після того як зробила замовлення і чекала на його відправку довго і нудно , а мені тим часом постійно розповідали нові байки які між собою зовсім не в"язались , поробила собі усі скріншоти з переписок та зі свого акуанту в інет-магазині . В разі чого ,щоб мати хоч якісь докази ,що було із чим іти писати заяву в органи, банк, прокуратуру спілку прав споживачів. Після того як я їх добряче налякала ,що накатаю відгуки як є в на всі існуючі форуми де вони зареєстрованні , мені повернули кошти на слідуючий ранок. Акуант мій видалили - ну це зрозуміло, але я підготувалась до того ще раніше.
Так,що будьте пильні дівчата -Юра та Оля Лисенко Валеріївна - справжні шахраї. Сьогодні знов писала до мене інша дівчина з аналогічною історією. Шкода . Я спочатку думала ,що це просто в тій метушні передсвяткові тільки мені та повезло і можливо той товар який я замовила справді був би трішки пізніше ,як мене запевняли ,та виявляється зовсім не так. Дуже сумно. Сподіваюсь ,що когось вберегла від горе-покупок .
П.С ці люди спеціалізуються на пазлах Трефл , плюс інша дитяча продукція, замовляючи на інших сайтах чи сторінках - будьте уважними !!!!!!

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!



Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.

Сказали pepi дякую (всього 3):
ОльчикUlkanetnadusha
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)


Повернутись до Відгуки про СП



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron