Глобальні оголошення!



Недороблене і призабуте. Правила гри.

Модератор: олеся

Недороблене і призабуте. Правила гри.

Повідомлення smailik_m » 14 березня 2013, 12:57

Дівчата підняли дуже гарну тему, адже справді у більшості з нас є щось таке, що ми почали робити, але так і не доробили, або давно хочемо розпочати та боїмося, що це також перейде в розряд «довгобудів».Навіть, ця тема планувалась ще у січні))))))
А для того, щоб нам було веселіше закінчувати недороблене, пропоную погратись)

Отже, гратись :hi: будемо так:
1. Кожен створює тему (назва теми на ваш розсуд, але обов’язково має містити ваш нік), де у першому повідомленні виставляєте те, що будете доробляти (або робити з нуля), і виставляєте дату, до котрої робота має бути готова. Робіт можна кілька, але не більше трьох. Якщо не полінуєтесь і зробите фото, буде значно цікавіше!
2. Якщо робота велика або багатоетапна, то проставляємо проміжні дати для кожного етапу.
3. У наступних повідомленнях звітуємо про виконану роботу (бажано теж з фото, щоб ми могли вас гарненько похвалити і полюбуватись красотою!). Звітувати про процес можна так часто, як вам захочеться (тут все залежить від величини проекту), але один звіт вкінці є обов’язковим!
4. Терміни виконання можна переносити два рази, вказавши причину (причина має бути серйозна, інакше будемо сварити і казати ай-ай-ай!).
5. По закінченні усіх заявлених проектів у цій темі можна створювати нові.
6. Робота може бути будь-яка!(Хтось хоче вишити картину на всю стіну, а хтось ніяк не збереться підклеїти дитячі книжки.) Усі наші справи важливі!
7. А тепер про приємне: через три місяці (березень уже не рахую), тобто на початку липня, на найактивніших і найвправніших учасниць чекають приємні сюрпризи!

У цій темі, можна задавати організаційні питання.
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Недороблене і призабуте. Правила гри.

Повідомлення Natalinda » 15 березня 2013, 02:22

Оооо я лиш дороблю те що спішно і до вас))) Бо стільки всього, стільки всього
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Недороблене і призабуте. Правила гри.

Повідомлення Marichka » 15 березня 2013, 09:38

І я довишиваю костюмчик на хрестини(ще на сьогодні) і теж поможіть мені створити свою тему,бо не вмію
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Недороблене і призабуте. Правила гри.

Повідомлення flash-ka » 15 березня 2013, 11:07

круть! гарний тепер буде копнячок, щоб не залишити посередині шляху роботу.... :pardon:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Недороблене і призабуте. Правила гри.

Повідомлення Natalinda » 15 березня 2013, 14:01

Marichka написав:І я довишиваю костюмчик на хрестини(ще на сьогодні) і теж поможіть мені створити свою тему,бо не вмію

viewforum.php?f=284 - ось тут у верхньому правому кутку є кнопочка "НОВА ТЕМА" червоненькими буквами. Тиснеш на ту кнопочку і вперед)))
Пробуй!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик


Повернутись до Доробляємо розпочате



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей