найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: А як ви сушите взуття?

12 березня 2013, 20:08

Відколи купила собі Сорели на зиму, забула шо таке мокре взуття. Якшо якесь взуття треба висушити ставлю на теплу підлогу і воно собі рівномірно просихає і ніякої шкоди взуттю.

Re: А як ви сушите взуття?

12 березня 2013, 20:42

на батареях практично не сушу. ставлю під батареї - але і то тоді коли прала взуття. коли сушу то напихаю взуття газетами, потім їх виймаю через 1-2 год.
а перше взуття промокало і ше як :scare: .
а цього року купила собі такий спрей на капці щоб не промокали. він коштує 40-50 грн. сьогодні ходила в замшевих чоботах і нічого не промокло, шей болото так не чіпається після того спрею. :В): я ним і замшу і шкіру і дермантин і текстиль бризкала. :В):
і мрію про Сорельки, подібні до Флавер. :dreams:

Re: А як ви сушите взуття?

12 березня 2013, 20:54

що таке Сорели

Re: А як ви сушите взуття?

12 березня 2013, 21:11

krapk@
Зображення
моя мрія. :hi:
там знизу так ніби гумаки, а бальше як чоботи. плюс зимові/осіні - регулюється витяганням валянка, який в середині.
у Флавер трошка інакші: короткі і без того миху :hi:

Re: А як ви сушите взуття?

12 березня 2013, 21:32

а я цього року вибирала-вибирала і таки спинилася на ahnu
вони трошки акуратніше дивляться ніж сорели
Зображення
чи протікають - не можу сказати, бо на мокру погоду не довелося одягати
по снігу ходити було добре

Re: А як ви сушите взуття?

14 березня 2013, 13:18

вчора шось затупила :dash: і вийшла на двір в своїх замшевих коламбіях. зробила два кола Базар-Шепчитьцького-Руська-Острозького.
добре, що мої капці були побризкані тим спреєм. бризкаю раз в два тижні.
отакий спрей:
Зображення
а це мої капці після вчорашньої погоди. аж самій не віриться шо після нашого базару :ha:
Зображення
Зображення

Re: А як ви сушите взуття?

14 березня 2013, 13:29

В мене якось так виходило,що ноги ніколи не були мокрі,чи то взуття якісне,чи акуратно ходжу...

Re: А як ви сушите взуття?

14 березня 2013, 13:54

я також маю спрей для замші))чудова штука!!!мрію про красивущі гумачки бо це найзручніша обувка на осінь і весну!!!!!!а взуття сушу спеціальними штуками для взуття , які підєднуються до розетки)))класно швидко і надійно!!!!батареї уже забула

Re: А як ви сушите взуття?

14 березня 2013, 15:16

bublegum написав:мрію про красивущі гумачки бо це найзручніша обувка на осінь і весну!!!!!!

а нога в гумачках не пріє?

Re: А як ви сушите взуття?

14 березня 2013, 16:34

і я хочу класні кольорові гумаки, але на мою лапку троха задорого :sad:
я маю звичайні базарні - то шось не памятаю шоб ноги впрівали ::Р:
Відповісти