Глобальні оголошення!



А ви прасуєте?

Модератори: олеся, Любов

Re: А ви прасуєте?

Повідомлення гра з вогнем » 26 червня 2018, 23:27

Я десь з рік тому переймалася теж прасувальною дощечкою і не змогла викласти за неї таку суму як ти пишеш :hi: Пішла в секонд і купила собі за п'яточку.
Не знаю, дівчата, чомусь мені здається що це якісь захмарні суми. Отак я відстала від життя.
Що мені не подобалося в магазинних дешевих, вони дуже тонкі. Сама ота підстилка тонка, дуже незручно на ній прасувати. А купувати дорожчий чохольчик окремо - на одне вийде. Ще й вибрати треба вміти. І мені здається ніжки в дешевших теж не дуже стійкі.
Одним словом я купила базову, але з нормальною підкладкою.
Щоб я хотіла мати додатково.
Посилені ніжки. Особливо якщо діти мають звичка зненацька на ту дошку скакати, ну от бувають в деяких дітей такі розваги. Але і без тих стрибань, ніжки треба міцні.
Ще я б хотіла нарукавник щоб був у комплекті і щоб він був зручним. Моя немає, тому мені важко випрасовувати рукава (говорю про дорослі. про дитячі навіть не уявляю як там їх допрасуватися). Колись я мала окремо нарукавник, він був незручним і я ним не користувалася.
Більше мені ніц не треба. Хіби б гачок(гачки), щоб вішати попрасовані сорочки під низ, а потім їх всім скопом уже на вішаках нести у шафу, а не по одній.

Я б радила попробувати дошку перед покупкую, банально помацати її, особливо покриття. Бо з мого досвіду докупити покриття буде важче, аніж купити нову дошку. Хоча в дорогих напевно проблем з цим немає, лиш у дешевих.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: А ви прасуєте?

Повідомлення nelly » 26 червня 2018, 23:49

Брали на ринку пару років назад, користуюся дуже рідко. Була ніби нк дуже дорога вроді до 500 грн, але норм якість. На мою думку дошка не та річ на яку треба викидати захмарні гроші, головне помацати-спробувати чи купи тримається і не падає
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: А ви прасуєте?

Повідомлення pan_kotskyy » 27 червня 2018, 00:02

nelly написав:Брали на ринку пару років назад, користуюся дуже рідко. Була ніби нк дуже дорога вроді до 500 грн, але норм якість. На мою думку дошка не та річ на яку треба викидати захмарні гроші, головне помацати-спробувати чи купи тримається і не падає

я взагалі кілька років пручалася і казала мужу, що мені того не треба, бо практично майже не прасую, хіба святковий одяг. Тепер розумію, що прийшов час частішого прасування саме дитячих шкільних речей і якщо я цю дошку таки куплю, то вже хочеться таку, щоб не міняти через півроку, а таку, щоб "назавжди". Для мене основне, щоб не хиталась, інакше зміст тої дошки... але вже начиталась, що є і з тримачем шнура від праски, і з подовжувачем. і з підставкою особливою для праски, і поверхня сіточкою, і чохол ме-та-лі-зо-ва-ний. Дотошно підходжу до питання, як до мультиварки, якої мені теж не треба було зовсім, але тепер якою задоволена повністю...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: А ви прасуєте?

Повідомлення гра з вогнем » 27 червня 2018, 00:11

От, ти молодець, з розумом! Я так не вчитувалася.
Я купила дешеву і попала. Та поверхня сіточкою світилася через ватку (чи що вони там кладуть для м'якості) і чохол. Я прасую на ній сорочку, а сорочка в сіточку :impossible: Викинула і забула як про страшний сон. Просто навіть натискала рукою, і бачила сіточку.
А та що в мене зараз, вона не є м'яка, на мякій теж не зручно прасувати (я ж то підставляла на ту попередню). Вона якась тверда (хоч і має той шар пом'якшувача), але не пропрасовується на одяг. Не знаю як пояснити.

Понапрошуйся в гості, попробуй що як до чого, вибери таку яка тобі буде зручна і тоді купуй.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: А ви прасуєте?

Повідомлення erinaceus » 27 червня 2018, 09:08

pan_kotskyy Краще брати дорожчу. Гарно послужить. В них твердіша поверхня, зручно прасувати. Бо в тих дешевих з часом вона прогинається, деформується і стає погано прасувати.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: А ви прасуєте?

Повідомлення vikilandi » 27 червня 2018, 11:38

У мене прасувальна дошка - спадок від бабусі. Стара, але свою роботу виконує. Прасую на ній рідко, але у ті моменти часто використовую прасувальний рукав. Мені не вистачає там розетки, яка є на інших дошках. Моя мама має гарну міцну дошку. То прасувати любить на ній, сидячи за диваном. Ще інколи використовує її як столик для швейної машинки.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: А ви прасуєте?

Повідомлення vikilandi » 27 червня 2018, 11:56

Ще до теми.
... була у мене праска з титановим покриттям... :cray: сама відключалась, мала дві додаткові підошви для оксамиту, бісеру, паєток, і мала ще одну з тифлоновим чи керамічним, але кант чоловікових штанів я прасувала без "проутюжки" і ніяких лас ніколи не залишалось. Одним словом любила свою праску. Потім виявилось, що вона поламалась. Причому причин я не знаю. Можливо, хтось із дітей скинув, можливо води в резервуарі було забагото. Але лампочка перестала світитись а праска уже працювала лише на мінімальній температурі. Майстер сказав, що такі агрегати ремонту не підлягають, бо швидше за все "полетіла2 плата, заміна якої коштуватиме як сама праска, до того ж виробник так спроектував свій виріб, що усе герметично і після ремонту виглядатиме жахливо, бо усі зєднання доведеться склеювати або зісверлювати. Отак купувала праску із суперпідошвою, яку навіть цвяхом не пошкодиш, а виявилось, що це не головне.
Тепер прасую радянською праскою, величиною з долоню. І уже рік не можу змусити себе сісти і вибрати нову. бо таки без пару прасувати важко... :sad:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.

Повернутись до Догляд за одягом та взуттям



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість