Глобальні оголошення!



Весільний фотограф,оператор

Re: Весільний фотограф,оператор

Повідомлення happymami » 29 лютого 2012, 02:45

taranjka написав:(в ляльковому театрі працює)

Тарас Іванків??? З вусами? Ржачний такий? Казав казати мармуляда, або труси?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Весільний фотограф,оператор

Повідомлення taranjka » 29 лютого 2012, 10:27

happymami написав:
taranjka написав:(в ляльковому театрі працює)

Тарас Іванків??? З вусами? Ржачний такий? Казав казати мармуляда, або труси?

ага, він))
flower, в гривнях :-D
тре буде ще раз відео переглянути, чи тепер буду задоволена. вже була думка самій навчитись монтувати))) ше згадала, що крім спецефектів ми боролися за час - я після попереднього перегляду скоротила десь до двох годин (з чотирьох). в результаті таки на три години забабахав.
крім спецефектів ще "операторсьі приколи". я розумію, що вони вміют всяке кльове, але нашо мені три хвилини дивитися як він з різних ракурсів "наїжджає" на якусь квіточку в церкві.
о, ще ми знайшли спосіб скоротити промови гостей (вирізати цей 40-хвилинний епізод весілля він відмовлявся, бо тіпа за ним з бітами наші родичі будуть ганяти) - ми взяли якийсь рокенрольчик і пришвидшили картинку :-D
я перед весіллям казала, що мені всейодно до відео, мні головне фото, але після весілля, я побачила, що то може бути за відео, то від оператора не відходила }-] мав би бути і кінцевий результат іншим, але в нього в голові надто міцно заложився готовий сценарій, яий він багато разів використовував, тому так важко було придумати шось без "бігіня назустріч оди-одному, перше побачення наречених ...)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Весільний фотограф,оператор

Повідомлення flower » 29 лютого 2012, 10:42

taranjka написав:flower, в гривнях

ми просто в доларах платили. от ы думала чи то в тебе так дорого чи так дешево.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Весільний фотограф,оператор

Повідомлення eney » 29 лютого 2012, 10:57

ми фотографу заплатили 300 гр з 4 години роботи, постановка була простою) сказали шо позувати будем мало і його завдання зловити нас такими якими ми є) є багато бомбезних фоток. обробку робив наш дружба, і то довго нас просив, певно всі просили шоб ми альбом зробили). зьомки нема. але дивлячись відео знайомих пар завжди бачу ангелочків, сердечка, дощик, для мене то виглядає як не приший кобилі хвіст, хз. Хоча знеайомий знімав сестрі весілля, то він вставив багато кадрів з фільмів, вийшло супер, правда ліпив він довго ту зьомку.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Весільний фотограф,оператор

Повідомлення taranjka » 29 лютого 2012, 11:05

а ще улюблений сюжет - що починається весілля з знайомства, чи то першого побачення наречених. інколи те все дійство і в весільних костюмах.... не розумію, як може подобатися - це ж все тааак награно
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Весільний фотограф,оператор

Повідомлення Любов » 29 лютого 2012, 12:09

у нас і фотограф класний був і оператор :vo: . фотки неперевершені , відео теж дуже хороше, без ангеликів і зайчиків, все класично. Бувало, що і забувала про них, тобто в поле зору не попадали і нікому не заважали, але свою роботу робили відмінно. Обидва добре знайомі.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Весільний фотограф,оператор

Повідомлення Lusik » 29 лютого 2012, 16:05

Ми разом оператору і за відео заплатили 350$ (100 фотографу і 250 оператору, бо робили до весільну зйомку) . Нам відео сподобалося-без лишнього перевантаження спецефектами. Просто гарний монтаж, музичні композиції і оформлення!!!!!
Ми попередньо дивилися весілля наших знайомих і нам сподобалася робота цього оператора, тому через них і вийшли на них (це чоловік і дружина, а зараз вони відкрили студію Кумир, що на Злуки).
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Весільний фотограф,оператор

Повідомлення flower » 29 лютого 2012, 16:17

ви такі ціни дешеві якісь понаходили... в нас таких цін я не бачила.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Весільний фотограф,оператор

Повідомлення taranjka » 29 лютого 2012, 16:44

flower а втебе збаразькі були? знаю двох, один трохи старший вічножиттямнедовольний, і брунет
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Весільний фотограф,оператор

Повідомлення мешканка » 29 лютого 2012, 18:24

Нажаль, фоткали і знімали на камеру наше весілля свої, відповідно результат :блю: Навіть нема що показати. Зате тепер "доганяю втрачене" сімейними фотосесіями. Оце вже десь хвалилась про нашу першу, сімейну фотосесію на дому. Результатами дуже задоволена! Тепер планую фотокнигу забацати, щоб те все якось гарно оформити щоб не стидно було гостям показати.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

А от деякі результати (правда ще в сирому виглядібо із 400 фоток просив вибрати пару десятків для обробки):
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.Далі

Повернутись до Весільний переполох



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron