Глобальні оголошення!



Весільний фотограф,оператор

Весільний фотограф,оператор

Повідомлення taranjka » 28 лютого 2012, 20:46

а ви задоволені фотографом який у вас був на весіллі? а оператором?
фотограф з нашого весілля мені сподобався, я не хотіла обнімати дерев і типу того, силь - "репортажна зйомка", мінімум постановки - так і зробив.
а от з оператором було важко. і на весіллі, де ми категорично відмовлялися його сценарій виконувати, а він провтикував самі цікаві моменти. так і після весілля. дійшло до того, шо ми пару раз до нього приходили і я постійно пояснювала шо я хочу. билися за кожного голуба і лебедя, тобто я намагалася їх з кадру вибити }-] зустрічі затягувалися, оператор чуть не з сльозами відстоював кожен спецефект який встиг вліпити, але нєтуттобило... музику повністю підбирали ми.
результат мені більш менш нормальний, але він сказав шо ми були найвередливіші замовники :-D
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Весільний фотограф,оператор

Повідомлення Apolloniya » 28 лютого 2012, 21:29

Те саме: фотограф Любомир, з Коніки на Чорновола, справився із завданням, хоча пару раз добре взлив чоловіка своїми нелогічними пропозиціями, типу, ти, наречена, сідай на траву і розстеляй плаття, а ти, женіх, лягай на нього... :крейзі: :крейзі: :крейзі:
З оператором було гірше: море дибільних спецефектів, багато обрізаних моментів, як, наприклад, перший тост моєї свекрухи... =O Але в той момнет кращого не знайти було, бо всі вирішили одружуватис, а ми запізно почали шукати оператора, всього за 3 місяці до весілля ::
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Весільний фотограф,оператор

Повідомлення ksenja » 28 лютого 2012, 21:42

А ми задоволені і фотографом(Дзядек Василь)
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

і оператором(доречі,то чоловік нашої Наталіндочки).
ksenja Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 159
З нами з: 04 грудня 2010, 14:19
Звідки: Тернопіль - Херсон
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 236 раз.
Подякували: 276 раз.
Діти: три донечки

Re: Весільний фотограф,оператор

Повідомлення happymami » 28 лютого 2012, 21:54

Lusik написав:Відео змонтували досить швидко, за 5 днів після весілля уже ми його забирали

ого. Швидко.
А скільки часу кому як монтували відео? Я чула, що у Львові взагалі за три місяці аж віддають фотокнигу і відео. А в Тернополі як з цим?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Весільний фотограф,оператор

Повідомлення irinka » 28 лютого 2012, 22:05

Ми своїм фоторгафом дуже задоволені
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
бо він свою справу знає, скаже як стати, поправить коли треба, навіть розсмішити може, хоч фотографії нам не обробляв, бо нам не було потреби. А от оператором незадоволена(звати Олег живе на Карпенка) :нєа: бо вибирали по оголошеннях в газеті і спочатку ніби було все добре, а на самому весіллі він себе "проявив" коли почала грати музика він пішов додому переодягатися :блін: :блін: :блін: і з обробкою трохи запоров, бо зробив не так, як ми хотіли :крейзі: але вже нічого не зміниш, гроші заплатили і нікому нічого не докажеш ::
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Весільний фотограф,оператор

Повідомлення Natalinda » 28 лютого 2012, 22:58

Дівчата, розказуйте побільше 8-. Ну типу про шо домовлялися, а як було. Хочеться знати для самовдосконалення 8-.
В нас от ситуація була коли молодята були незадоволені бо було моло фото з парку((( (я б на місці нареченої тоже хотіла побільше фоточок), але вони незважили на те що в парку вони були 15-20 хв. від сили, бо невстигали всюди і казали шо потім-потім-потім.....а потім настала ніч((((

А скільки платили? А в якому році? Інтересно 8-)
А ще цікаво як ви "знайшли" оператора/фотографа: через знайомих, через нет, через ріа)))

В нас на весіллі було класно))) Фотокав хто хотів))) Знімав тоже хто хотів))) Обманюю, знімав брат (ну але він не оператор зовсім))) ) Але в нас була одна з найпопулярніших субот того року, бо навіть в той день на той день до чоловіка дзвонили за зйомку))) тому нарікати особо не маю на шо)))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Весільний фотограф,оператор

Повідомлення irinka » 28 лютого 2012, 23:07

Наше було в 2009 році оператору 200$ (1600 грн) але так як для нього то і того було забагато :-D
а фотографу 100 $ (800 грн) бо він тільки фотографував, обробку робив інший.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Весільний фотограф,оператор

Повідомлення Natalinda » 28 лютого 2012, 23:17

irinka написав:і з обробкою трохи запоров, бо зробив не так, як ми хотіли :крейзі:

Ір, а шо хотіли, якшо не секрет, і шо зробив?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Весільний фотограф,оператор

Повідомлення Natalinda » 28 лютого 2012, 23:18

А от таких як в тараньки взагалі не розумію)))) І то не лише операторів а усіх людей які працють у сфері послуг)))
Ще ситаація була коли молодий казав, не мучте мене, гроші я вам все одна заплачу))))
Тут мало б бути: хазяїн - барін!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Весільний фотограф,оператор

Повідомлення irinka » 28 лютого 2012, 23:26

Natalinda написав:Ір, а шо хотіли, якшо не секрет, і шо зробив?


Пісні до монтажу вибрав не ті, які ми хотіли і вставок тих багато 8-o А запоров, бо коли переглядали то 2 рази підряд було одне і те саме, бо невдало змонтував. :%%:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Далі

Повернутись до Весільний переполох



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість