Глобальні оголошення!



Весільні традиції

Re: Весільні традиції

Повідомлення Marta » 21 січня 2011, 19:01

LeeLoo написав:V nas vse bylo po traducijax :) Tamada vse keryvav jak maje bytu- :)
Ale byketik ja ne kudala-a peredala v ryku svojij sestru4ci molodwij-i za 3 roku vona vujwla zamig-wosj tak ja zaxotila svojy traducijy zrobutu-i galko bylo byket kudatu-jak pravulo -vonu rozlitajytjsja 4astenjko-a vin takuj klasnenjkuj byv-potim dovgo we stojav v vazo4ci i mu num ljybuvalusj :) A pidvjazky 4olovik znimam z nogku i kudav xlopcjam :lol:
Ostannij tanecj kolu tancjyvalu z 4olovikom-to obmotalusj dvoje v mojy faty-vona v mene dovgelezna byla-wob ne tiljku 4olovik ne zagljadav na inwux ginok-i ja takog-bylo romantu4no i krasuvo :lol: Ale tak vse wvudko proletilo :( malo togo odnogo dnja..........


О, точно, я також затуляла йому очі своєю довжелезною фатою, а букет таки кидала, і зловила його також моя рідна сестра. Правда, ще заміж не вийшла. (2,5 роки пройшло).А підв"язку зловив чоловіка найкращий друг і наш дружба. То от в нього якраз зараз намічається...)
Marta Офлайн


 

Re: Чому наречені одягають фату і б’ють посуд? забобони чи щ

Повідомлення happymami » 19 листопада 2011, 04:34

гра з вогнем написав:мені здається кидання підв'язок - це вже західні запозичення донедавна підв'язками не кидалися.

почула розмову жінки з дочкою, мовляв якась там знайома коли виходила заміж, то не хотіла якусь там традицію підтримувти, бо то надто пошло. Але таку традицію знімання чоловіком жінці підв'язки - не відмінила. Хоч це теж пошлувато. І так вони возмущалися, шо я собі теж подумала - а чи не виглядає то надто інтимно для такої кількості людей? :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чому наречені одягають фату і б’ють посуд? забобони чи щ

Повідомлення irinka » 21 лютого 2012, 22:42

Ira написав:Я кидала. А у всіх чоловіки підв"язку стягували зубами?

Мій чоловік теж підвязку кидав і стягував зубами :lol: і тарілку били біля під'їзду на щастя. І фата, і стрічка в волоссі була "бо так має бути". А ще нам мами руки звязували і вели за стіл сідати. Думаю в кожного покоління свої традиції і звичаї, які ми запозичуєм. В наших батьків теж багато чого не було, що було в нас. ;-)
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Чому наречені одягають фату і б’ють посуд? забобони чи щ

Повідомлення олеся » 21 лютого 2012, 22:55

В мене підвязки не було. Я побачила таку традицію вже після свого весілля, мені якщо чесно не сподобалося :нєа: І букету не кидала тільки фату, правда посуд били. І в зачісці не було квіточок, віночків, стрічок... лише фата і корона (діадема чи як там називається)... Я б і зараз без більшості того що мали чи робили на весіллі обійшлася... Може то все вік???
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Чому наречені одягають фату і б’ють посуд? забобони чи щ

Повідомлення Marichka » 13 березня 2012, 10:51

Підвязки не було-таке мені не хотілося,хоча нічого не маю проти,якщо хтось кидає
Букет кидала,але штучний,який я зловила на весіллі подруги.В мене зловила дівчина,яка одружувалась тиждень після мене;)
Тарілку мама кинула біля підїзду-аж тепер вичитала,що то на щастя
В голові білої стрічки не було,були живі квіти Фрезії,то дехто казав,як гарно,що є зелень.Як на мене це вже давно не символ чистоти
Решту традиціями керував тамада,все було в нормі
Брама була,то свекор переживав дуже наперед,що має привезти і скільки.Весело жартували там,виходило дві сусідки в ролі молодої,пишненькі такі,жартували...Я чула лише регіт через відчинений балкон.Ой,весело було!Але більше весілля не хочу:)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чому наречені одягають фату і б’ють посуд? забобони чи щ

Повідомлення КлубНіка » 13 березня 2012, 13:27

В нас весілля було з традиціями, але тільки з тими що ми вважали за потрібне, без перебору. І впринципі традиціями завідували батьки і бабці. Єдине що я сказала кардинально не буде у мене, то якщо дослівно "Ніякого бадилля в мому волосі!" Мої бабусі все уговарювали і питались всунути в зачіску мені мірт. Потім пристали, до мене що треба стрічку під фату, но тут вже виявилось, що тою що на хрестинах перевязана була не збереглась, а звичайної купленої я сказала що не вдіну.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Чому наречені одягають фату і б’ють посуд? забобони чи щ

Повідомлення Lusik » 13 березня 2012, 14:41

А мені мої рідні хотіли навязати такі забобони, які я теж тільки перший раз чула на своєму весіллі:
не наступати на пороги,не співати в день весілля, не дивитися на наречених до шлюбу (всім відомий забобон ну і всіх авіть не памятаю)
Фату мені чіпляли в перукарні, батьки мене не чесали, на наречених я дивилася, і на усі такі забобони, що чула-тільки в відповідь посміхалася:) Букет ми вибирали разом із моїм чоловіком, але він мені його привіз в день весілля і сорочку я йому завчасу дарувала, як і він мені фату.

ну від деяких традицій не вдалося втекти: брама, підвязка, кидання букету(я купувала спеціально для кидання), посипання нас зерном і розбивання тарілки, ведення нас за стіл із звязаними рушником руками....щось мусили залишити батькам для втіхи:)

А так загалом дуже мало запарювалися традиціями , обрали тільки основні, щоб все ж відчути задоволення від нашого найщасливішого дня у житті.
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Чому наречені одягають фату і б’ють посуд? забобони чи щ

Повідомлення natashapal » 19 квітня 2012, 07:59

А мені наоборот цікаво було з традиціями, коли ще таке повториш. Мене і чесали і фату вдівали в хаті, а ще вам розкажу про традицію, яка мені допомогла з погодою. В нас на весілля по прогнозу був проливний дощ цілий день, рано встала - знов дощ з бульками, і я пішла вдосвіта завязала на вишні рушник пасхальний, пішла до перукарші а вже через 2 години зявилося сонечко і світило цілий день і всю ніч нашого весілля, бо ми були не в Тернополі, а в Скалаті в барі і там танці під відкритим небом, тому думаю мішати традицій не дуже там треба, але без них нецікаво.
natashapal Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 20
З нами з: 08 лютого 2011, 17:37
Дякував (ла): 37 раз.
Подякували: 18 раз.
Діти: Дві донечки - два сонечка!!!

Re: Чому наречені одягають фату і б’ють посуд? забобони чи щ

Повідомлення ksana » 23 травня 2012, 10:10

В мене брат одружується і мають бути старости чи заручини. Дівчата, розкажіть, як то все проходить. Хто має їхати, що із собою має молодий брати?
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Чому наречені одягають фату і б’ють посуд? забобони чи щ

Повідомлення Natalinda » 23 травня 2012, 10:41

Ну кагбе основне шоб молодий з хлібами був))))

Якщо серйозно, то якщо ваші про хліби в курсі, то молодого варто перепитати чи він в курсі)))
Щоб потім не обажатися, як то так без хлібів приїхали.

Хто знає віршики про куницю-молодицю, то розповідають, а хто ні, то так обходяться)))

Як казав один батько, всі ж знають чого прийшли, то давайте по дєлу говорити)))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Весільний переполох



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість