Глобальні оголошення!



Наша ялиночка

Модератор: олеся

Наша ялиночка

Повідомлення Nymydora » 02 січня 2011, 15:37

Давайте похвалимося нашими новорічними красуньками (заодно можемо одна в одної ідеї декору підглянути ;-) ): які кульки, які дощики, які прикраси.
От наша сосенка (чоловік ялинки не любить, бо сипеться, то в нас зажди сосна):
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: ялинки-2011

Повідомлення мешканка » 02 січня 2011, 17:19

і наша ялиночка:
Зображення
Зображення
Зображення
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: ялинки-2011

Повідомлення Руженка » 02 січня 2011, 17:22

Зображення

Ще фоточки | +
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Руженка Офлайн


 

Re: ялинки-2011

Повідомлення Перлинка » 02 січня 2011, 19:43

Зображення

Зображення

А я нашою ялинкою цього року незадоволена,купували 30 числа,то вже не було з чого вибрати ,або жовті або лисі,гарних було кілька штук і то по 300 400 грн,я зажала.Останній раз як ставили ялинку,кілька років тому,була така шикарна,я налюбуватись не могла,тому вирішила таки взяти на наступний рік штучну на всякий випадок ,хоч я їх не люблю,але краще гарна пухнаста зелена штучна ,ніж жовта лиса та крива натуральна.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: ялинки-2011

Повідомлення Руженка » 02 січня 2011, 19:56

Не знаю.... Як на мене дуже гарна ялиночка перлинка)))))))))))
Руженка Офлайн


 

Re: ялинки-2011

Повідомлення Перлинка » 02 січня 2011, 19:58

Не знаю чи до теми,але згадала один випадок,ще як була незаміжня,винаймала з подругою квартиру.Тоді Новий Рік справляла в Москві у свого колишнього кавалера.Але перед самим НР накупила гарних іграшок і подруга мала поставити ялинку.У неї хороший смак,тому я була впевнена,що вибере гарне дерево і гарно його вдягне.

Приїжджаю,після НР до дому в 6 год ранку,заходжу до себе в кімнату(вона була більша,тому поклали ялинку туди) і в мене просто шок,я навіть не знала що в природі бувають такі ялинки.Дерево догори ногами,тобто до верху широке,а до низу вузьке, та ще й лисе.Мені просто мову відняло,бо навіть в дорозі їхала і думала ,ой у нас там десь така кльова ялиночка.Ну і ясно ржачно було від такого видовища.Запитую подругу де вона віднайшла таку рідкусну форму ялинки?

А вона розповідає:
Що збиралась вже купувати,але тут зателефонував її дядько який працював в одній солідній державній структурі завгоспом,і запитав чи їй потрібна ялинка.вона каже давайте.Поїхала за тою ялинкою,він довго водив її якимось підвальними лабіринтами і в кінці-кінців виніс отаке чудо.Вона не дивлячись не розмотуючи забрала,а дома як побачила,винесла на балкон і збиралась купити іншу,але не встигла,тому нарядили те що було :crazy:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: ялинки-2011

Повідомлення Перлинка » 02 січня 2011, 20:02

Руженка написав:Не знаю.... Як на мене дуже гарна ялиночка перлинка)))))))))))


Дякую,виглядає,що я знову напрошуюсь на компліменти :lol: ,просто я люблю все гарне,і в мене,мабуть ,тут до себе завищені вимоги.На пухнастому дереві було б набагато красивіше,а пухнасте це таке,що стовбура не видно густе- густе.
Востаннє редагувалось Перлинка в 02 січня 2011, 20:26, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: ялинки-2011

Повідомлення Руженка » 02 січня 2011, 20:08

Та таки напрошуєшся)))))))) :zybu: :zybu: :zybu: :zybu:

Молодець!!! Гарно-дуже гарно!!!!!!!! А те що планку високу ставиш, то взагалі супер)))))))
Руженка Офлайн


 

Re: ялинки-2011

Повідомлення Zaya » 03 січня 2011, 01:19

У нас штучна, але теж яка гарна :)

Зображення

Зображення
Zaya Офлайн


 

Re: ялинки-2011

Повідомлення Nymydora » 03 січня 2011, 01:27

Зая, ви такі класнючі ))) :o :o :o
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Далі

Повернутись до Святковий декор оселі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей