Глобальні оголошення!



Адвент календар

Модератор: олеся

Re: Адвент календар

Повідомлення TaniaPicaSSo » 11 січня 2014, 03:25

Дитячий адвент-календар для Марти я вже показувала, виставлю ще раз:
| +
Зображення
\
Основа флісова, цифри нашиті флісові, а самі кишеньки флісові, джинсові і всякі-різні.

А ще захотілося зробити собі з чоловіком календарі, але бажання витрачати на них купу часу вже не було. Якщо з дитячим я трудилася десь 2-3 тижні, то дорослі я зробила за 1-2 год. Я просто взяла паперові пакетики, поскладала в них необхідне, прикріпила числа і по всьому. Собі зробила з нормальними числами, а чоловіку, так як він у мене матиматик, то щоб не розслаблявся, у нього були числа записані двійковою системою :hi: Ну і потім запхала всі ці пакетики в коробку, в якій ми кожного дня порпалися в пошуках своїх пакуночків.
| +
Зображення


Ще розкажіть, хто робив календарі, чим ви їх начиняли - дітям і собі. Мені дуже сподобалась ідея ТаненРом з ялинкою, бо вона була цільна і довершена від самого початку і до кінця. Я теж хотіла щось подібне зробити, але вже не цього року. Я ж просто позапихала Марті різні дрібні іграшки - магніти, звірятка з пальчикового театру та ін. Чоловіку й собі позапихала по 1 цукерці в кожен. А ще йому (як математику) в кожен пакунок підготувала якесь завдання на логіку - рівняння, задачу, судоку, головоломку і таке всяке, а собі (як філологу) - різні англ. приказки, прислів"я, цитати, німецькі ідіоми, вірші і т.д. Так би мовити, їжу для мозку.
Але, зізнаюсь чесно, багато свого "начиння" я так і не прочитала, не раз відкладала на потім, а потім так і не наставало, і чоловікових "завдань" теж залишилось багато навіть не прочитаними. Ліньтюхи :pardon:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Адвент календар

Повідомлення Natalinda » 25 лютого 2014, 01:51

Нарешті і в мене руки дійшли)
Оскільки ми з Тененром запланували разом шити, то ідея в нас одна на двох)
В мене так би мовити економ варіант, бо не було де купити великі шматки зеленого фетру для ялинки, тому я просто намалювала гуашками на плиті гіпсокартону. Дякую аленці, що допомогла з викрійкою самої ялинки. :rose:
Маніпуляції проводилися щоранку всі ті самі що описувала Таненром
Ось власне сама ялинка

Зображення

Хатинки | +
Зображення
Зображення


Іграшки | +
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Адвент календар

Повідомлення Mama3 » 26 листопада 2014, 01:12

Нагадала собі, що минулого року так мені сподобалися вироби наших майстринь, підняла тему. Але навряд чи щось таке втну. Ще й на своє сімейство.
Цього року щось робите? І яке?
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Адвент календар

Повідомлення Natalinda » 26 листопада 2014, 12:51

Я цього року планую дошити з фетру ялинку, бо той рік була мальована.
А так то в мене буде на кілька років цей календар)
Mama3 можна пошукати якісь простіші варіанти. Мій календар розпочався з ось такої ідеї))))
Зображення
Зображення
Я вже мудрувала де б то взяти стаканчиків на морозиво)))))
А потім розповіла ТаненРом і ми почали ще шукати і мудрувати і вийшло те що вийшло)
ПОгугли є море прстіших швидших варіантів
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Адвент календар

Повідомлення Ulkanet » 26 листопада 2014, 15:25

Natalinda а нашо стаканчиків на морозиво, бо я щось незрозуміла??? ::Р:
дуже прикольна штука. на базарі продають паперові одноразові стакани, чисто білі і досить тверді, 50 штук приблизно 15-18 грн. і ті стакани обклеїти кольоровим скотчем з Китаю чи розмалювати :В): а ручки можн: голка+нитка або дирокол+стрічки чи степлер+паперова стрічка :В):

а терпер ще скажіть мені, бо я вже запуталася :=): то треба зробити наперед і дитина щодня відкриває одну штучку і витягає подарунок?? чи навпаки щодня щось туди кладе??? :=): :=): :=): :=): :=): :=): :=):
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Адвент календар

Повідомлення TaniaPicaSSo » 26 листопада 2014, 15:35

Ulkanet ти кладеш, а вона щодня витягає :wink:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Адвент календар

Повідомлення TaniaPicaSSo » 26 листопада 2014, 17:44

Я календар буду використовувати той самий. Марта його й так не пам"ятає :hi: Але от щось досі не придумала, що туди класти.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Адвент календар

Повідомлення Mama3 » 26 листопада 2014, 21:01

Так-так, я теж гублюся в здогадах, що туди класти. А в мене троє...
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Адвент календар

Повідомлення Natalinda » 27 листопада 2014, 01:21

Ulkanet на той момент як я бачила ці фотки в неті,я не знала про ті стаканчики що ти пишеш :wink:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Адвент календар

Повідомлення TaniaPicaSSo » 10 грудня 2014, 19:03

Дуже багато ідей для адвент-календарів, деякі з них досить прості для реалізації. Я собі аж захотіла деякі зробити, але певно вже на другий рік.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Святковий декор оселі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron