Глобальні оголошення!



Адвент календар

Модератор: олеся

Re: Адвент календар

Повідомлення Natalinda » 25 грудня 2015, 12:57

Хто цього року діткам календарів робив? що кладете?
В нас той же, Син впросив сам розкласти іграшки) і сам робить щоранку вигляд що не памятає що там)))))
Наступного року хочеться вже з якимись завданнячками і сюрпризиками
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Адвент календар

Повідомлення TaniaPicaSSo » 25 грудня 2015, 13:13

Я цього року розчарована собою, як ніколи.
Календар в мене вже був пошитий мною ще з минулих років, то питання було тільки в тому, що туди поставити. Мені дуже подобаються ідеї з всілякими завданнями, квестами, або таке як Наталінда і Таненром робили, що кожного дня якась одна деталь від цілого. Але я цього року через свій токсикоз зовсім не мала фанатазії на щось таке, і солодощі кожен день мені не хотілось ставити, бо якось забагато. І я подумала, що може на скору руку кожен день підпихатиму якесь завдання для творчості, а коли і цукерку. Але коли дістала календар, днів через три зрозуміла, що то всьо не то, всьо неправильно я роблю :dash: І якось непомітно від доні його сховала, і вирішила цього року обійтися без, а наступного року зробити все інакше.
Поясню, що неправильно в мому календарі. По-перше, адвент-календар задуманий, як такий, щоб допомогти дитині зорієнтуватися в датах і наочно показати, скільки днів залишилось до свята. І для цього вистачить якихось самих банальних торбинок, саморобних коробочок, таке, щоб кожен день відкривалось, і можна навіть викидалось, і було наочно видно, скільки ще до кінця залишилось невідкритих. А мій з нашитими кишеньками, і ще й кишеньки непронумеровані по порядку, а розкидані, і по ньому ніяк не зорієнтуєшся, скільки вже пройшло днів, а скільки залишилось. Просто минулі роки доні взагалі було ще все фіолетово, подобалось просто підходити до календаря і шукати в якій кишеньці подарунок (звісно, я кожен день підкладала по одному, а не всі наперед). А цього року вона вже почала цікавитись часовими поняттями і як раз спитала, а скільки ще до Нового року чи Миколая. І тут я подумала, що йолкі-палкі, перед нами висить адвент-календар, а який з нього толк, коли я не можу за допомогою його пояснити, скільки ще залишилось. Ну і ше, коли один раз поклала матеріали для аплікації, іншого цукерку, а потім знов щось для творчості, то почалась істерика, що я такого не хочу, хочу цукерку. І я плюнула, зрозуміла, що все в моїх задумках було абсолютно неправильно, і зняла його :sad:
І ще, мій календар на 31 день, а то забагато, я тепер думаю, втрачається цікавість. Днів 14, думаю, цілком вистачить.
Сподіваюсь, на другий рік врахувати всі свої помилки і завчасно гарно підготуватись до наступного календаря, все гарно продумавши, а не аби як.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Адвент календар

Повідомлення flower » 25 грудня 2015, 19:57

TaniaPicaSSo твій календар гарний вже для старших дітей, хто знає цифри і може знайти потрібну :yes:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Адвент календар

Повідомлення vikilandi » 27 вересня 2016, 11:00

Вже треба до Різдва готуватися. Хто які ідеї цікаві має?
Поділяться!
Я задумала календар "Від Романа до Йордана". Але прочитала думки TaniaPicaSSo і вже задумалась чи варто... І ще, ви кожному членові родини окремий календар готуєте?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Адвент календар

Повідомлення TaniaPicaSSo » 02 грудня 2016, 18:38

Які там календарі робили цього року, показуйте!
Я над своїм так довго думала, цілу осінь виношувала ідею, так щоб доці було цікаво і доступно. І зробила, дуже просто, але поцілила на цей раз просто в яблучко!
Просто намалювала на ватмані календар, разом з Мартою його разом розмалювали, прикрасили, на календарі відмітили основні свята цього місяця, і кожного дня клеїмо наклейку. Так дуже візуально добре видно, скільки ще часу залишилось чекати. А також наклеїла конвертик з завданнями, такими як вивчити віршик про зиму, намалювати ялинку, спекти імбирне печиво і т.д. Я спочатку думала, що по одному завданню на день, але в результаті ми робимо по бажанню, що хочемо, і скільки хочемо. А клеїти наклейку то страшенна радість для декого :hi:

Зображення
Кому не видно фото, попробуйте тут
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Адвент календар

Повідомлення Natalinda » 05 грудня 2016, 10:34

TaniaPicaSSo ти мені нагадала!!!!!!!! Я взагалі забула((((( Оце в неділю витягли свій фетровий. Під твоїм впливом пошуріку внесла зміни)))))
Цього року щоб отримати іграшку - треба виконати завдання. Завдання будуть новорічним святам присвячні. Вчора ліпили новорічні фігурки з пластиліну і вирізали новорічні прикраси-саморобки, які залишилися з минулого року незрбленими.
Ну і порившись по запасах вирішила окрім фетрової іграшки (бо ж вже суть давно відома і наповнення) докладати деревяну або гіпсову, або магнітик новорічний.
Тішуся, бо казав вчора син, що це найкраща йго зима)))) Ну та витягти нараз 4 іграшки))))) Як писала колись Неля - хочу бути своєю дитиною :hi:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Адвент календар

Повідомлення nelly » 26 листопада 2017, 20:29

нарeшті я дозріла :crazy:
Пeвно будуть стаканчики з цукeрками і можe завдання, а можe бeз завдань? :confused:
Хто там що думає? Бо хочeться свята :dance:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Адвент календар

Повідомлення erinaceus » 26 листопада 2017, 21:56

А я сьогодні бачила в Сільпо шоколадні адвент-календарі. А що воно таке? Бо опису не було. Якісь завдання і шоколадки, чи як?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Адвент календар

Повідомлення nelly » 26 листопада 2017, 22:29

там в кожному віконeчку є малeнька шоколадка і написанe завдання, нe знаю чи у всіх завд
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Адвент календар

Повідомлення Natalinda » 27 листопада 2017, 01:02

незнаю які у сільпо, а я купувала кілька років польські якісь
отакого типу
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

то там лиш шоколадні цукерки були. Ну і їх було 24 штуки. Тобто від першого грудня до 25 грудня, Католицького Різдва.
Минулого року ті формочки використовували, коли робили шоколадні цукерки. отут я показувала навіть Ось і зараз дуже б хотілося знайти час на пошуки какао-масла і какао-тертого щоб повторити минулорічний досвід. Було дуже цікаво і смачно!!!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Святковий декор оселі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей