Глобальні оголошення!



Ідеї новорічних прикрас своїми руками

Модератор: олеся

Ідеї новорічних прикрас своїми руками

Повідомлення мешканка » 26 листопада 2010, 17:16

Хтось планує щось таке робити? Діліться ідеями бо свята наближаються....
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Новорічні прикраси своїми руками

Повідомлення Перлинка » 26 листопада 2010, 17:23

Я купила сьогодні 2 котушки золотої та срібної парчевої стрічки,зробимо з неї бантики,виходить значно дешевше ,ніж купувати готові.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Новорічні прикраси своїми руками

Повідомлення Перлинка » 26 листопада 2010, 19:03

Ще на чіко одна мамуся поділилась,що вдягає 1 велику ялинку в іграшки,а 1 маленьку прикрашеє солодощами,і вони всі разом потім то лопають.моя доця якраз крутилась біля мене і побачила фотку тої ялиночки,і постійно перепитує мене ,коли то має настати,що ми будемо нашу вдягати.Купила сьогодні маленьку ялинку,і доці чемодан солодощів від Конті

Зображення

щоб сама ними прикрасила
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Новорічні прикраси своїми руками

Повідомлення TattyMummy » 26 листопада 2010, 20:44

У мене вдома традиція прикрашати ялинку пряниками, які завжди пекла мама. Хатинки, сніговички, зірочки, ангелики. Минулого року ми уже разом пекли з синочком, але йому було якраз рік, то ще не так цікаво. Думаю цього року буде цікавіше :)
От такі (тільки це не мої фото, скачала собі для зразка, щоб цього року напекти):

| +
Зображення
Зображення
Зображення
А ще можна зробити от таку ялиночку:
Зображення
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Новорічні прикраси своїми руками

Повідомлення мешканка » 26 листопада 2010, 22:10

ще попрошу рецепт пряників у відповідну темку :)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Новорічні прикраси своїми руками

Повідомлення Zaya » 26 листопада 2010, 23:49

я ідеї брала тут

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Zaya Офлайн


 

Re: Новорічні прикраси своїми руками

Повідомлення mari » 26 листопада 2010, 23:54

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Новорічні прикраси своїми руками

Повідомлення mari » 26 листопада 2010, 23:59

А коли Новорічні свята закінчуються – пора розбирати ялинку та складати іграшки у коробки.
Як спакувати та зберегти новорічні прикраси до наступного року1. Для зберігання новорічних іграшок можна використовувати їхні оригінальні контейнери – пластикові чи картонні коробки.

Якщо ж коробок не залишилося, ви можете зробити власний конрейнер для зберігання прикрас.

Для цього візьміть пластиковий контейнер (або відро), на дно покладіть грубий картон. До картону приклейте одноразові пластикові стаканчики (підбирайте розмір стаканчиків відповідно до розміру іграшок). Загорніть прикраси у тонкі паперові серветки та покладіть у стаканчики. На верх покладіть ще один листок картону та знову приклейте стаканчики (якщо висота контейнера дозволяє).

Менші прикраси ви можете скласти у картонну коробку від яєць. Таким чином ваші новорічні іграшки будуть безпечно упаковані та залишаться цілими до наступних новорічних свят. Ідея Марти Стюарт.

2. Щоб захистити найделікатніші іграшки слід використовувати білі серветки, адже від газети на іграшках можуть залишитися сліди.

3. Новорічні ліхтарики слід акуратно змотати. Для цього можна використати картонну основу від туалетного паперу – впорядковано намотавши, наступного року їх буде просто розмотати та повішати на ялинку.

4. Зберігати іграшки у підвалі не рекомендується, адже холод може їх пошкодити. Найкраще скласти їх у кладовку.

взято із статті "Зроби сам".
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Новорічні прикраси своїми руками

Повідомлення Перлинка » 27 листопада 2010, 00:04

Я сьогодні накупила купу іграшок,які не бються ,бо нам ще надовго тре буде власне таких ,то їх можна зберігати як небудь :D
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Новорічні прикраси своїми руками

Повідомлення happymami » 01 грудня 2010, 13:57

Ага. Я згадала, як колись таким бавилася.
1.
В квадратний кусок пінопласту наколювала гілочки з ялинки. Далі декорувала по бажанню чим попало. Всередині свічка. І теє всеє ставилося на стіл, підвіконник, чи тєлік. Головне, шоб було стійке

2.
Купувала зелену пухнасту гірлянду. Не блискучу а польську матову. Робила з неї віночок. причіпляла до дротика. якшо хотіла шоб воно висіло. Стрічечкою червоною обмотувала по спіралі. Цукерки чи маленькі іграшки чіпала і вуаля

3.
До кінчика нитки дощика привязати ватку. Намочити. Щльоп на стелю. І воно прилипло. Було таке ніби дощ зі стелі. Правда як ватка висихає - то воно може відпадати
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Святковий декор оселі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість