Глобальні оголошення!



Кесарський розтин

Re: До кого ставати на облік?

Повідомлення Галина » 10 червня 2011, 20:50

Дівчата, я може не зовсім по темі, але хочу запитати. Перша дитина появилась на світ за допомогою кесерського розтину 4 роки тому. В жовтні маю родити другу лялю. Я хочу пробувати родити сама, скажіть чи обов"язково треба з кимось домовлятися чи можна в день схваток йти до того хто на чергуванні? Якщо обов"язково домовлятися, то хто може за таке взятися (який лікар на бамі)?
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Olya_lya » 16 березня 2012, 01:14

А я от народжувала природнім шляхом і якщо після цього всього наважусь на другу дитину, то тільки кесарево.
Olya_lya Офлайн


 

Re: Кесарський розтин

Повідомлення irinka » 16 березня 2012, 01:26

Olya_lya а чого так категорично? 2 раз буде набагато легше родити :wink: і якщо нема показів, то незнаю чи будуть кесерити.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Natalinda » 16 березня 2012, 01:45

irinka написав:якщо нема показів, то незнаю чи будуть кесерити.

Іра, яшо попросити і написати якусь там заяву то без проблем прокесарять. В мене так знайома на Суворова робила.
Olya_lya теж цікаво чому тільки кесареве, дуже важкими були пологи?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Lusik » 16 березня 2012, 01:48

Мене теж кесерили, але непланово. Після 12 год. природніх пологів (про які я мріяла усю вагітність і ще до неї) мене прокесерили в результатів пониженої родової діяльності і різкого підвищення серцебиття в дитинки.

Другу можливо і би хотіла родити сама природньо, але думаю, що з причин попереднього кесарського не дозволять і плюс як загадаю той день..., то напевно краще нехай і вдруге ріжуть.
Бо найбільше в тій ситуації переживатиму за життя дитинки, а вдруг все повториться...

В мене з маткою після операції не було проблем, а от із загноєнням зовнішнього шва були тривалі проблеми. Ще на протязі двох тижнів після виписки їздила в лікарню на промивання і первязування.
Ну і в придачу до повздовжнього шва на ввесь живіт, ще й нижче пупка на самому видному місці великий шрам на місці загноєння:(((
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Кесарський розтин

Повідомлення irinka » 16 березня 2012, 10:01

Natalinda написав:Іра, яшо попросити і написати якусь там заяву то без проблем прокесарять. В мене так знайома на Суворова робила.


Ну я прекрасно розумію, якщо договоритись -то без проблем. Я б на таке без показів не погодилась, потім ще ті шви, шрами.... :crazy: Якщо можна родити природнім шляхом, то для чого добровільно погоджуватись на операцію і лізти під ніж? :scare: Навіть якщо природні пологи були важкими і потім довго шов заживає, а від кесарського ж теж якось має зажити :crazy:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Галина » 16 березня 2012, 10:19

Підтримую Іринку, операція то є операція. Наркоз то діє і на дитинку також...
В мене такий організм, що все заживає, як на собаці, відійшла я швидко і шви мене не турбували. Але природні пологи нехай і болісні це набагато краще. Так природою влаштовано, дитинка проходить родові шляхи і поступово адаптовується до нового для неї середовища. А при КР крім того що наркоз впливає, то ще й різка зміна середовища, що для дитини не є добре. Практично всі кесерські діти мають неврологію...
Я просто мріяла про природні пологи, але, на жаль, не склалося...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Lusik » 16 березня 2012, 11:21

Код: Виділити все
А я от народжувала природнім шляхом і якщо після цього всього наважусь на другу дитину, то тільки кесарево.


Кесарський розтин теж не є безпечним способом народження дитини, так як зараз збільшується кількість випадків, які супроводжуються негативними наслідками після анестезії , як загальної так і епідуральної.
Галина:
А при КР крім того що наркоз впливає, то ще й різка зміна середовища, що для дитини не є добре. Практично всі кесерські діти мають неврологію...


Ну і підтримую Галину +1.Небезпека є і в випадку природніх пологів і в випадку КР.

Тому тут потрібно попередньо обстежуватися і аж тоді робити вибір в користь прородніх пологів чи оперативного втручання. Але в великій мірі залежить від стану здоровя вагітної, дитинки і професіоналізму лікаря.
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Кесарський розтин

Повідомлення олеся » 17 березня 2012, 00:17

Olya_lya написав:А я от народжувала природнім шляхом і якщо після цього всього наважусь на другу дитину, то тільки кесарево

Я теж так казала після перших пологів, але переживши наркоз коли малому було тільки 1.5міс, я не хотіла повтору. Другі пологи пройшли настільки легко і швидко що сама шокована була... Нізащо не погодилася б тепер на кесарський розтин(в значенні того що загальний наркоз вводять) (хіба що дуже-дуже щось важливе).
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Olya_lya » 17 березня 2012, 00:56

Про свої пологи я написала в іншій темі, кому цікаво, почитайте.
Я вважаю, що мої пологи були легкими (завдяки лікарям :-( ). А от результат після них для мене є шоком ще й досих пір.
Я досі відчуваю зовнішній шов, бо зашили мене як їм вдалось. Але це не важливо в порівнянні із здоров'ям дитини. Велика ласка Божа, що дитина зараз здорова, повноцінна. А що могло б бути...
А якби лікарі не втручалися в природній процес, то я б напевне і намучилася але народила б здорову дитину. Зі спортом я живу більшість свого життя і під час вагітності не залишала цей процес і була позитивно налаштована і впевненна, що народжу сама і без проблем. Але не все так сталось, як гадалось...
Olya_lya Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Кесарський розтин



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron