Глобальні оголошення!



Кесарський розтин

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Кокетка » 08 грудня 2014, 19:55

стимульовані роди, то фактично стрімкі роди, частіше всього не обходиться без травм голови чи головного мозку в дитини, чим природніше тим краще, ніж потім гонити по реабілітаційних центрах, я так думаю ... :dash: гіпертонус .. гіпотонус, і то ще лайтовий варіант наслідків стрімких родів
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Olyana » 08 грудня 2014, 21:44

Julialedi написав:Olyana
Ааа, ясненько...бо в мене 3,5 років, і я дуже хочу попробувати природньо, але не знаю як це правильно зробити. Не хочу наперед домовлятися, бо будуть стимулювати, а начиталася що то недобре. Іяк все почнеться боюся щоб не розірвалася матка, і хто-зна чи хтось з лікарів захоче

вірю, що у вас все получиться!!! :wink: читала, що якраз такий термін дуже хороший. шов на матці гарно загоївся і не загрубів з часом.
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Julialedi » 08 грудня 2014, 22:09

ІРЦЯ написав:Юля а чого ви вирішили що вас будуть стимулювати? Всі проти а я от навпаки просила щоб мені весь той процес пришвидшили , бо малий був великий все то діло почалось вночі а родила в 5 ранку то я була дуже сильно втомлена .То Білецька мені в стимуляціі відмовила сказала що якщо не хочу мати розривів( я іі про це напередодні дуже наголошувала бо з першим малим порвалась на німецький хрест)ні зовнвшніх ні внутрішніх то все має бути без стимуляціі а максимально природньо :yes:

Природні пологи приїхав чи то ніч чи день народжуєш, а оскільки мене вже кесарили, можуть назначити день, будуть стимулювати, визивати роди штучно, бо якщо піде щось не так, щоб всі були напоготові до операції, бо під загрозою моє життя і дитини...ось таке вичитала в інтернеті і тепер переживаю.
Зображення
Зображення
Julialedi Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 98
З нами з: 19 вересня 2013, 14:10
Звідки: з файного міста ТЕРНОПІЛЬ )))
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 101 раз.
Діти: донечка Анастасійка ) і донечка Яринка)

Re: Кесарський розтин

Повідомлення ІРЦЯ » 08 грудня 2014, 23:12

Julialedi наскільки памятаю зі мною в палаті лежало 2 жіночки в яких перше було кесарське то іх ложили в лікарню на коли мала бути дата родів ( ну якщо пологи не почались на кілька днів раніше) і лікарка чекала коли почнуться природні пологи. То одна з тих жінок пролежала 4 дні , і аж через 4 дні після очікуваноі дати пологів в неі почала піднивати спина лікар ще пів дня за нею спостерігала чи дійсно це початок родовоі діяльності і аж тоді кесарила, Тобто початок самих пологів почався природньо іх не стимулювали ,але то мабуть залежить від лікаря )))
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Natalinda » 08 грудня 2014, 23:18

ІРЦЯ то коли із старшим лежала чи з молодшим. Я свого часу (в 2009) дуже прсила такого сценарію, але мені відмовили((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Кесарський розтин

Повідомлення ІРЦЯ » 09 грудня 2014, 00:45

Natalinda, з молодшим))
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Olyana » 11 грудня 2014, 00:18

гра з вогнем написав:мені з спинальною

І які враження, відчуття?
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Olyana » 11 грудня 2014, 00:22

ІРЦЯ написав:Julialedi наскільки памятаю зі мною в палаті лежало 2 жіночки в яких перше було кесарське то іх ложили в лікарню на коли мала бути дата родів ( ну якщо пологи не почались на кілька днів раніше) і лікарка чекала коли почнуться природні пологи. То одна з тих жінок пролежала 4 дні , і аж через 4 дні після очікуваноі дати пологів в неі почала піднивати спина лікар ще пів дня за нею спостерігала чи дійсно це початок родовоі діяльності і аж тоді кесарила, Тобто початок самих пологів почався природньо іх не стимулювали ,але то мабуть залежить від лікаря )))

Не знаю як кого, а мене планово просто положили на операцію на 39 тижні. Передвісників ніяких не було. Тож, навіть не знаю, що таке перейма...
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Marichka » 11 грудня 2014, 00:28

Хто хоче народити після КР природньо,то можу дати телефон своєї подружки,яка народила сама після КР,то було 24.08.14.Вона радо розповість про нюанси і на що звернути увагу,бо трохи готувалась і все вийшло супер!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Julialedi » 11 грудня 2014, 00:33

І я не знаю що це таке, так би хотіла відчути
А я просто прийшла на плановий огляд на 38 тижні, мене Шмайка посадила на крісло, подивилась, і каже давай лягай сьогодні, завтра вже будемо кесарити, я так і не спитала чому так швидко. А вночі перед родами ноїла спина.
Зображення
Зображення
Julialedi Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 98
З нами з: 19 вересня 2013, 14:10
Звідки: з файного міста ТЕРНОПІЛЬ )))
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 101 раз.
Діти: донечка Анастасійка ) і донечка Яринка)

Поперед.Далі

Повернутись до Кесарський розтин



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron