Глобальні оголошення!



Кесарський розтин

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Natalinda » 09 травня 2017, 22:57

Пила лактаційні чайки з пeршого дня. Рeально відрами, бо дужe пeрeживала. Ну і постійнe прикладання
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Кесарський розтин

Повідомлення eney » 09 травня 2017, 23:00

Ми зараз висимо на циці нон стоп, але молока геть мало. Порівнюючи з першим разом то нема, Марку не хватает, але я не догодовую, лиш що в грудях, думаю чи правильно роблю.
П. С. Вітати можна, родились 07.05.17 роди важкі, лиш участь чоловіка допомогла їх пройти.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Тиха » 09 травня 2017, 23:08

За 7 днів з 3200 вага знизилась до 2900. Лякали, що не випишуть з такою вагою. Але нічо, потім все надолужили. Молоко так шоб дуже з'явилось на 5 день
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Sam » 09 травня 2017, 23:09

Я після кр дозволила собі виспатися добу і не переживала за молоко і догодовування. Бо мама має набратися сили і бути спокійною, тоді все буде. Малу мабуть годували, я не знаю, приносили до мене до грудей, а далі я її віддавала. Пізніше, вона весь час була зі мною прикладала часто, молоко прибуло на 2 день.
Не помітила різниці по ГВ після природніх пологів і після КР.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Olyana » 10 травня 2017, 09:41

eney написав:Поділіться досвідом налагодження лактації після кесарського. А то у нас поки туго.

у мене було 2 КР. Перший під загальною анестезією, другий - епідуральна. За першим разом я дуууже хвилювалась! Мабуть, як усі першопрохідці) все боліло, дитинку на ніч забирали, я відчувала себе "зозульою"... молозиво було, а молоко прибуло на 3-4 добу приблизно. Я багато почала пити! І цим собі нашкодила(((( Ніхто не сказав, що все має бути рівномірно і поступово( а я мале зелене переживала аби молока було вдосталь!) воно як враз хлинуло! Груди закам'яніли! Як я намучилась, а дитина зі мною(((
А вже після 2 КР я була профі :В): по-перше, сама операція пройшла легко! По-друге, взяли індивідуальну палату і дитину залишила! Не віддавала в дитячу. Часте прикладання зробило своє! З молоком проблем не було! Тому - менше емоцій і хвилювань, часте прикладання, в міру тепле пиття і все у вас буде добре!
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Галина » 10 травня 2017, 09:48

Іра, головне, не хвилюйся і будь спокійна. Все буде добре. Молочко прибуде. В мене після всіх кр на третій день привалило (так що розпирало груди). Але моїй малечі перші дні того молозива що було вистачало цілком. Головне що синочок до грудей прикладається, він собі насмокче.
В мене 2-рідну сестру на 30-му тижні кесерили (мала проблеми), то малій вже 1р3м і активне ГВ.
Головне вірити, що все буде добре і прикладати часто до грудей. А чайочки лактаційні можеш попити, гірше точно не буде.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Кесарський розтин

Повідомлення nelly » 10 травня 2017, 11:21

пeвно хлопчик вeличeнький родився, бо мій хоч після природніх рeально дві доби з мeнe нe злазив, мeні аж голова крутилася, алe коли прибуло молоко то стало лeгшe.. тримайтeся :+++:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Marichka » 10 травня 2017, 12:22

То таки булим звичайні пологи,не кесерські?
Марко-гарне ім"я обрали!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Кесарський розтин

Повідомлення IrinneK » 18 травня 2017, 17:16

Привіт. Дівчата, в кого недавно був кесарський, які зараз розцінки приблизно? Мені народжувати через два тижні в 2 міській, то хотілось би знати до чого готуватись.
Зображення
IrinneK Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 15
З нами з: 28 квітня 2014, 16:35
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 15 раз.
Діти: хлопчик Сашка

Re: Кесарський розтин

Повідомлення nelly » 21 травня 2017, 23:24

Eнeй, а кeсeрили чeрeз тe що сидів малюк?
До рeчі хотіла тут написати, що поки лeжала тиждeнь пeрeд пологами в лікарні то здивувало мeнe тe, що багато кeсарських пологів, думала то рідкість, а виявилось ні.. :sad:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Кесарський розтин



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron