Глобальні оголошення!



Народження нашоі другоі донечки

Народження нашоі другоі донечки

Повідомлення Kskz » 04 грудня 2013, 20:01

Вагітність проходила легко, не пила за всю вагітність жодних ліків, вітамінів тощо. На облік стала в 22 тижні, зробила одне УЗД в 31 тиждень, після якого більше в ЖК не ходила.
ПДР був у мене на 29 листопада. 20,21 листопада почав кам'яніти живіт, хоча і до цього таке бувало, а тут так сильніше, що промайнула така думка, що можливо наближається...) 21 в 6 вечора почала відходити пробка і почались схватки. Коли лягала, то вони стихали. А ближче до ночі, десь з 11 вечора вже не стихали, а тільки посилювались. Я пробувала спати між схватками, дрімала, а як приходила схватка, то старалась максимально розслабитись, як тільки забувала і напружувалась, то боліло сильніше. В 3 ночі відправила чоловіка напускати ванну, він питав чи не пора вже в роддом, я сказала, що ще ні.. полежала там 15 хв, тут проснулась Евеліна і не зрозуміла де мама, чоловіку не сильно получалось іі заспокоіти, я лягла з нею в ліжко і між схватками співала ій. Ще так дрімала я до 6 години. Потім знову пішла в ванну, там було легше, особливо на боку, коли весь живіт під водою. В 7.30. прийшов чоловік, мене вже добре хватало, Евеліна питала що зі мною... якось все мені мішало, чоловік переживав. В 8 ми поіхали в роддом, між схватками збирала те, що потрібно буде на перший час, бо до останнього так і не збирала нічого в роддом.
В 9 ми вже були в родовій, індивідуальна палата, де проводиш весь час і зразу там народжуєш... все нове, чисте, навіть холодильник (не сильно розумію навіщо він там:)) чоловік був весь час зі мною, легше перечікувати хватки було стоячи, спершись на кушетку, стіл.. Коли приіхали відкриття було 4см. Поставили мені катетер, я кажу що не треба, бо мені нічого колоти не треба. Вони кажуть що на всякий випадок нехай собі буде. Води на схватці відійшли вже перед потугами. Десь в 12 почало все підтискати, відчувала як головка тисне вниз. Спочатку хотіла народжувати вертикально, і акушерка була не проти. Але вже на стадіі "більше не можу" хотілось вже пошвидше народити. На потугах лягла на стіл, якийсь він новий, не такий страшний як в перших пологах, добре хоть ноги не треба було виставляти на ті металеві підставки, а лежала так як на ліжку. Десь на 5 потугу народилась головка, потім потекли води, дитинка перекрутилась і на наступній потузі народилась повністю. Хотіли колоти окситоцин і ще щось, але я відмовилась. Катетер так і не пригодився, тільки залишив синяк(
Дитинку положили зразу на мене, сказали що дівчинка (було цікаво, бо стать ми не дізнавались) пуповину перерізали через хвилин 10, далі народила плаценту. Розривів не було. Пізніше зважили, поміряли 3650 і 50см. І всю наступну добу ми пробули разом. На наступний день виписались додому.
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Народження нашоі другоі донечки

Повідомлення Vikibee » 04 грудня 2013, 20:08

Така гарна позитивна розповідь, ростіть здоровенькі!

А як у Вас проходили потуги (легше/швидше чи, можливо, важче/інтенсивніше) бо маю страх перед ними :crazy:
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Народження нашоі другоі донечки

Повідомлення Kskz » 04 грудня 2013, 20:12

Vikibee написав:Така гарна позитивна розповідь, ростіть здоровенькі!

А як у Вас проходили потуги (легше/швидше чи, можливо, важче/інтенсивніше) бо маю страх перед ними :crazy:


Дякую!)
Потуги проходили довше ніж перший раз і важче! Але в перший раз мені кололи окситоцин і все "по повній програмі", щей на живіт зверху тиснули(( (дякувати Богу що старша донька здорова), тому мені важко порівнювати перші і другі пологи в цьому плані
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Народження нашоі другоі донечки

Повідомлення bublegum » 04 грудня 2013, 20:39

Nой ой гарно у вас все получилось....а де це ви народжували?я з дня на день чекаю свого часу і також дуже хвилююся, бо болю боюсь до ужасу.рада за Вас і ростіть здоровенькі
bublegum Офлайн


 

Re: Народження нашоі другоі донечки

Повідомлення Kskz » 04 грудня 2013, 20:44

bublegum написав:Nой ой гарно у вас все получилось....а де це ви народжували?я з дня на день чекаю свого часу і також дуже хвилююся, бо болю боюсь до ужасу.рада за Вас і ростіть здоровенькі


Дякую! Народжувала на Суворова. І вам бажаю, щоб все пройшло так, як ви хочете! :wink:
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Народження нашоі другоі донечки

Повідомлення Dribchuk » 04 грудня 2013, 21:19

Kskz ти молодець-все так позитивно і злагоджено :vo: здоровячка вам і молочних рік! :rose:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Народження нашоі другоі донечки

Повідомлення flash-ka » 04 грудня 2013, 22:45

то тобі дали дитину на груди і пуповина була ще не перерізана 10 хв?
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Народження нашоі другоі донечки

Повідомлення Marichka » 04 грудня 2013, 23:28

Така гарна і позитивна розповідь!!!Спочатку мені навіть здалось,що то напевно не в Тернополі!:-) Вітаю ще раз!!!Радію,що є такі гарні вагітності і спокійне,природньє очікування народження дитинки:-)
Хай Бог помагає і надалі виростити і виховати гарних дітей!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Народження нашоі другоі донечки

Повідомлення Kskz » 05 грудня 2013, 09:39

Dribchuk, дякую!!!))
flash-ka, так, не перерізали, хоча я про це попередньо іх просила. Якщо не казати, то відріжуть зразу.
Marichka, дякую!)
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Народження нашоі другоі донечки

Повідомлення pan_kotskyy » 05 грудня 2013, 11:42

Kskz, ти вот мені скажи, оці всі побажання - не колоти окситоцин, пуповину не перерізати,вертикально народжувати - лікарі отак просто погоджувались,казали, добре????
Бо коли я просила про пуповину і окситоцин, то мене підняли на сміх і пеерепитували чи я маю медичну освіту, типу прийшла тут права качати. Розумію, що то залежить від людини-лікаря, вот мені попалась така, що весь час з усміхом перепитувала "і що там ще в інтернеті начиталась"?
Навіть води не пробивали? Теж, коли я казала, що води не пробивайте, то мені сказали ужас-ужас що може статись... щось там плели про небезпеку... ну але я приїхала з повним відкриттям, то катетер навіть поставити не встигли, ))) ну але води пробити діло святе...
І щоб плацента народилась ніхто не чекав, а таки зафігачили окситоцин щоб пішла схватка і потягнули плаценту.
Якщо ти була лише кілька раз на прийомі, то не казали - ужас-ужас, де всі аналізи? Обмінну карту мала? А всякі там обходи лікарів - кардіограми - триразова здача крові з вени, ти обминула то все? Коли я "прохалявила", і третій раз на СНІД не здавала, то ще в родзалі взяли кров, бо ж нема того аналізу (тобто він двомісячної давності).
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Далі

Повернутись до Історії пологів



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість