Глобальні оголошення!



Як з'явилася моя донечка

Як з'явилася моя донечка

Повідомлення Янголятко » 16 жовтня 2013, 13:39

Спочатку я боялася пологів, це було десь на 5-6 місяці вагітності. Але з часом страх кудись подівся і я з нетерпінням чекала зустрічі зі своїм дитятком.
Вся моя вагітність проходила дуже добре: ніяких ускладнень і підтримок. До 8 місяця я вела каланетику і пілатес. Тай взагалі я була дуже рухливою. :dance: Дату пологів мені поставили 14 серпня, але вже від 1 серпня я дуже хотіла народити. Почала активно прибирати на карачках, робила вправи, з чоловіком кохалася... думала, що так швидше народжу. А ще я боялася стимульованих пологів. 6 серпня у нас з чоловіком була річниця весілля, то ми пішли в ресторан і я там навіть польку танцювала. Прокидаюся вранці засмучена :sad: : не народжую. Прошу донечку, щоб вже виходила :)
В неділю 11 серпня ми пішли на шашлик. А я чомусь не дуже хотіла м'яса, зате налягла на кавун. Прийшли ввечері додому і я захотіла грецького салату. Ще облазили магазини на дружбі в пошуках бринзи. Попросила чоловіка ще мене "полюбити" і щаслива лягла спати. В 3 год ночі мені почало тягти поперек, почата кожні 15 хвилин вставати в туалет. Чоловік не міг спати і постійно клав мені руку на спину, питав чи то перейми. А я ж то звідки знаю? Це перші пологи! Вранці біль був вже сильніший. Крім того почався понос і рвота. Чоловік каже: "Їдемо в лікарню", а я вперлася, що ще зашвидко, бо схватки лише кожні 10хв. Пішла в душ себе в порядок приводити, перевірила пакети і ходжу по хаті. А коханий вже аж тремтить :cry: Боявся, щоб вдома не народила :hi: Я тільки з нього сміялася. Визвали таксі і поїхали. Я ще так на краєчок сіла, щоб раптом води не відійшли на сидіння.
Приїхали в пологовий, а там ЧЕРГА! Капець! Годину стояли. Нарешті вже нас прийняли і везуть нагору. Перейми ще терпимі і я навіть жартую. Чоловік поруч. В родзалі мене оглянули і пробили води. Отоді вже почалося! Біль силь результаті 3 год і матка зовсям не відкривається. Поставили капальницю. Біль ще бульше посилився, але я щаслива, бо скоро побачу своє малятко. Постійно заходить акушерка і лікарка, питаються як я себе почуваю. А я так хотіла всім їм дякувати! Кажу: "Ви такі добрі до мене! Дякую". А в мене на родах ще дівчина-інтерн була, то також дуже уважна. Я вкінці питалася, чи то тільки я така слабачка, бо через 5 год вже падала на підлогу і плакала. Кажу до чоловіка: "Зроби мені щось!" А він каже: "Зробив би, якби зміг. Потерпи ще трошки! Я тебе люблю"
НАРЕШТІ мені кажуть, що можна тужитися. УРА!!! Як тільки я вилізла на крісло, то почала щосили тужитися! Чоловік збоку піднімає мені голову до грудей. Дитятко швидко вийшло. Мить - і доця в мене на грудях. Я чекаю, коли переріжуть пуповину і моя принцеса закричить. І ось цей неймовірний крик ... Я мабуть ніколи його не забуду. А потім вона просто лежала і сопіла. Така мила! Мене переклали на кушетку і ми з чоловіком 2 години дивилися на наше чудо. Його погляд був просто неймовірно ніжним!
Відтоді я щаслива мамуся донечки Евелінки.
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Re: Як з'явилася моя донечка

Повідомлення pan_kotskyy » 16 жовтня 2013, 14:53

Янголятко написав: В родзалі мене оглянули і пробили води. Отоді вже почалося! Біль силь результаті 3 год і матка зовсям не відкривається. Поставили капальницю. Біль ще бульше посилився, але я щаслива, бо скоро побачу своє малятко. Постійно заходить акушерка і лікарка, питаються як я себе почуваю. А я так хотіла всім їм дякувати! Кажу: "Ви такі добрі до мене! Дякую".

навіщо пробивати води якщо матка ще не відкрилася ??? чому лікарі досі це роблять ??? ну канешно, пробити, а тоді "лічити капельницею", от "молодці" і "такі добрі"...
вибачте, що так прозаічно вклинилась в вашу чудову розповідь...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Як з'явилася моя донечка

Повідомлення Nymydora » 16 жовтня 2013, 15:07

Дуже зворушлива розповідь. Вітаємо вас з донечкою!
От ніколи не думала, що в пологовий можуть бути черги, чесслово!!! Ми обидва рази зранку приїхали - то нікого не було )))
А води мені теж пробивали, тільки от розкриття в мене вже було на 3 пальці.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Як з'явилася моя донечка

Повідомлення taranjka » 16 жовтня 2013, 15:09

а в якому пологовому такі черги?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як з'явилася моя донечка

Повідомлення Anjuta » 16 жовтня 2013, 17:34

не повірите, але мене швидкою привезли на Суворова - то також черга була!
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Як з'явилася моя донечка

Повідомлення Янголятко » 15 листопада 2013, 21:51

taranjka написав:а в якому пологовому такі черги?

В пологовому на БАМі
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна


Повернутись до Історії пологів



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей