Глобальні оголошення!



Пологи моєї сестри...

Пологи моєї сестри...

Повідомлення Гість » 06 квітня 2013, 22:59

Хочу написати про трагічні роди своєї сестри, щоб застерегти і можливо комусь допомогти.
Моя сестра всю вагітність наблюдалась в Сидорчук Ольги Михайлівни. Вагітність протікала добре, всі аналізи були в нормі. На 37-му тижні сестру поклали на збереження, мотивуючи тим, що малий плід і потрібно прокапатись. Три дня прокапали і побачивши, що аналізи всі добрі і причин тримати її в лікарні немає, тим більше, що родити їй не раніше, чим через два тижні, але зауважили (УЗІ показали) що старіє плацента. В патології її лікувала Білецька Людмила Романівна. При виписці з лікарні Сидорчук сказала сестрі, якщо не буде переймів раніше, то приїжати на 40-му тижні і планово лягати на роди (так як сестра живе в селі.) Так як в Тернополі і області оголосили штормове попередження і почав сильно падати сніг, то сестра з чоловіком приїхали за 4 дні до сроку до нас у Тернопіль, щоб в разі чого встигнути у пологовий. Приїхали вони в п'ятницю і в сестри була незначна нежить і трохи боліло горло. В суботу зранку в неї почалися перейми через кожні 20хв, вона подзвонила до Сидорчук і та сказала їй їхати у пологовий. В пологовому сестру зразу завели у передродову і чергова лікарка, а саме Білецька, оглянула її і сказала, що матка розкрита вже на два пальці і до вечора сестра народить, але так як в сестри нежить, то порадившись з Сидорчук їй назначили прокапати антибіотик Амоксил. Сестра була проти так як нормально себе почувала і температури небуло, але її переконали, що так буде краще, що не інфікувати дитинку і вона не народилася з пневмонією. Ії прокапали антибіотик, а тим часом перейми були вже кожні 5 хв. Білецька взяла її на крісло і сказала, що матка ще не готова, порадилась по телефону з Сидорчук і назначила пологи на неділю ранок. А щоб сестра не мучилась, так як перейми були вже сильними, вона їй вколола анальгін з ношпою і снодійне на ніч, що сестра набиралася сил на ранок на пологи. Після уколів сестра схваток вже не чула і ніч переночувала в передродовій. У 5-й ранку в неї відійшла пробка, але так як переймів не було вже її перевели в звичайну палату і знову прокапали антибіотик. Сестра вже почала нервувати і подзвонила Сидорчук, запитавтись коли вже вона буде народжувати. Так як була неділя і Сидорчук було лінь їхати сестру оглядати і переймів не було вона заспокоїла сестру, що та під наглядом і народжувати вона буде в понеділок. В неділю ввечері сестра ще відчувала рухи дитинки, але як тепер пригадує вони були слабенькі. В понеділок зранку сестра вже вкрай занепокоїна чекала на лікарів. Сидорчук появилася аж в 11-й (до того вних була 5-хвилинка і впалату взагалініхто не заходив). Після огляду на кріслі Сидорчук сказала, що не відчуває серцебиття дитинки і пояснила що дитинка завмерла через інфекцію (через простуду матері, але ще раз наголошую,що простуда була зовсім незначна і то тільки п'ятницю і суботу). Я не можу передати словами, що пережили при цьому сестра з чоловіком і вся наша родина через втрату дівчинки Насті, на яку так всі ми чекали. Сестрі назначили пологи вже її мертвої дитинки. Простимулювали її і вона з 12-ї до 19-ї в страшних муках народжувала. Я не можу зрозуміти, чому вбивши нашу дитинку, лікарка навіть не вколола ніякого знеболюючого сестрі, щоб та хоч так не мучилась на родах. Дитинка родилась 3кг і як показав розтин повністю здорова, плацента була повністю зігнивша і дитинка померла від асфіксії, а не від маминої простуди, як брехала Сидорчук. Що старіла в сестри плацента знали і Білецька і Сидорчук, і чому вони не дили сестрі родити, тоді, коли в сестри були перейми, чому вкололи обезболююче та снодійне, щоб заглушити перейми. чому не простимулювали, якщо була така необхідність є багато чому і якби... тоді би Настя була жива, а батьки її щасливі, і чоловік би віз у село дружину з дитину з каляскою, а не дитину в труні ... :scare: :scare: :scare: Після пологів ніхто не вибачився перед сестрою, а навпаки майже ніхто не заходив до неї в палату, тільки медсестра ставила капальницю за капальницею, які ""турботлива" лікар Сидорчук випивала сестрі, щоб в майбутньому сестра могла "Без проблем народити другу дитинку". Змучена і згорьована сестра з чоловіком в день виписки хотіла "подякувати" своїм лікарям, але не вийшло - Сидорчук не було в цей час у відділенні, а Білецька взагалі терміново пішла у відпустку.
Дівчата, в кого ж тоді народжувати дітей, якщо вже такі професіонали, як начмед Сидорчук і заввіділом патології Білецька настільки некомпетентні і байдужі до пороіділь, у кого?... :dash:
Гість Офлайн


 

Re: Не родіть в БІЛЕЦЬКОЇ Л.М. і СИДОРЧУК О.М.

Повідомлення flash-ka » 07 квітня 2013, 12:41

Не можливо виразити словами на скільки боляче. Сама пережила дві втрати малят, тому розумію біль.
Коли я втретє завагітніла,то одразу вирішила,що сама буду приймати усі рішення. Вивчила досвід породілль та усі свої права і обов'язки. І пішла в бій. На щастя вагітність пройшла без проблем. Коли прийшов час пологів, то ні з ким попередньо не домовляючись, поїхала з чоловіком у пологовий. Там на щастя особливих проблем не було, був день, неділя і попри те,що були ще жіночки які народжували в той же час, через кожні 15 хв заходили, цікавились....прибула о 12 год і о 16 народила доню.

А про цих панянок теж чула. Моя подруга у них родила за цією ж схемою. Але лікарка на останньому огляді щось потягнула їй і сказала, " я тобі краще роблю і якщо почнуться перейми, то не встидайся дзвони вночі і приїзджайте.." ....так ніби знала що це буде. Але почались перейми вранці і на їй прийшлось залишитись після зміни... отже народила вона майже на 2 тижні раніше... і слава Богу живого і здорового малюка.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Не родіть в БІЛЕЦЬКОЇ Л.М. і СИДОРЧУК О.М.

Повідомлення flower » 07 квітня 2013, 12:56

ого... дуже прикро! співчуваю! але чому сестра так довго чекала, я не розумію. треба було підняти кіпіш в неділю вранці і не чекати до понеділка. так лікарі винні, але як на мене якшо схватки почалися в суботу то чекати до понеділка і слухати лікарів це просто не правильно.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Не родіть в БІЛЕЦЬКОЇ Л.М. і СИДОРЧУК О.М.

Повідомлення flash-ka » 07 квітня 2013, 13:00

ото наша біда,що ми не можемо бути тільки вагітними. А мусимо бути ще й медиками, юристами, аналітиками, провидицями......
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Не родіть в БІЛЕЦЬКОЇ Л.М. і СИДОРЧУК О.М.

Повідомлення Галина » 07 квітня 2013, 14:17

Дуже прикро, що таке горе сталося. А найгірше, що ніхто навіть не вибачився і не визнав своєї провини...
В мене з першими пологами було приблизно так само, але на щастя дитинка жива. Тоді в мене пологи мала приймати Шмайка, але в неї був вихідний і точно так само мені кололи снодійне і знеболююче. Тільки зранку все таки вона приїхала і екстренно прокесерила, бо почала відшаровуватися плацента і сильна кровотеча.
Про те що Білецька нічого не зробила, вони ж бояться одна одній пацієнтів відбивати, тим більше в начмеда (на яку чула не одного разу нарікання, коли родила 2-гу донечку, то її мало не зняли з посади, бо мало не вбила породілю).
Таку ж ситуацію як у вашої сестри розповідала мені подружка. Разом з нею в палаті лежала дівчина у якої хлопчик помер в утробі. Мала родити у Шмайки, а тої не було в місті і ніхто не ризикнув прийняти пологи, чимось обкололи, а наступного дня, коли Шмайка прибула то серце в дитинки вже не билося. Сказали, що маля пуповиною задусилося...
То проблема не одного лікаря, то в нас всі (більшість) такі... Одні не приходять на пологи інші не ризукують братися, щоб не було скандалів... Дуже шкода, що про людяність забувають, про те що їх професія має рятувати життя, а не губити його...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Не родіть в БІЛЕЦЬКОЇ Л.М. і СИДОРЧУК О.М.

Повідомлення inna6787 » 07 квітня 2013, 14:26

який жах!!! Співчуваю!!!!!!! Думаю, я на місці цієї сестри також би слухала лікарів - вони ж "краще знають, професіонали". Але як показує досвід не треба боятися відстоювати себе, своє здоровя,здоровя і життя дітей!!!
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: Не родіть в БІЛЕЦЬКОЇ Л.М. і СИДОРЧУК О.М.

Повідомлення Shalimar » 07 квітня 2013, 14:46

................. И что, врачам ничего не будет?!
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Не родіть в БІЛЕЦЬКОЇ Л.М. і СИДОРЧУК О.М.

Повідомлення Галина » 07 квітня 2013, 14:51

Shalimar, а що буде? Скільки ти чула таких випадків, щоб лікарів за таке наказували?
От Сидорчув півтора роки тому мало не вбила породілю, а її навіть з посади не зняли, не те щоб щось більше... Вони ж завжди один одного прикривають.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Не родіть в БІЛЕЦЬКОЇ Л.М. і СИДОРЧУК О.М.

Повідомлення flash-ka » 07 квітня 2013, 15:57

думаю, можна подавати в суд. але чомусь у більшості таких випадків батьки настільки вбиті горем,що вже нічого не хочуть.... а лікарі й тішаться, що минулося....
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Не родіть в БІЛЕЦЬКОЇ Л.М. і СИДОРЧУК О.М.

Повідомлення Dribchuk » 07 квітня 2013, 16:39

Дуже співчуваю. А лікарям нічого не буде - всі бумажки давно написані - сама мамочка винувата що так сталося. :ireful: Будні нашої держави. :dash: Сама не раз бачила поки лежала в патології як лікарі наколювали жінок щоб ті до ранку не родили і спали бо впадло було вночі роди приймати чи щоб в ніч на 31 грудня не родила. Не всі такі лікарі, не буду казати що всі однакові, але таке є і це страшно.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Далі

Повернутись до Історії пологів



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron