Глобальні оголошення!



Пологи моєї сестри...

Re: Пологи моєї сестри...

Повідомлення TaniaPicaSSo » 07 квітня 2013, 23:57

Галина написав:В мене в знайомої родичка гінеколог, то вона каже, що є препарати, які призупиняють перейми.

Та то не новина, мені здається. Я неодноразово чула такі історії, коли пологи призупинялися саме тому, що лікар, з яким домовлялися, не на зміні. Особисто сама дуже такого боялася, і ще наперед вирішила, що в такому разі буду наполягати на тому, щоб пологи приймав будь-хто, тільки щоб не призупиняти їх.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Пологи моєї сестри...

Повідомлення Tanya_Ly » 08 квітня 2013, 00:08

Я в шоці від того, що тут читаю!!! знала, що препарати, які зупиняють перейми є, але щоб так безглуздо! і халатно! їх використовували.... для мене це новина! Дійсно дівчата... :scare:
Зображення
Tanya_Ly Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 23 березня 2013, 09:49
Звідки: Тернопіль (Східний)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 71 раз.
Діти: Дві принцеси ))

Re: Пологи моєї сестри...

Повідомлення Tanya_Ly » 08 квітня 2013, 00:32

Ще думаю (але хто знає чому воно так сталося?), що антибіотики не виною тому, а бідолашці, вкололи щось і навіть не сказали що. Я на 7-му місяці другої вагітності застудилася, мала температуру під 40, в інфекційну попала, і курс антибіотиків мені прокапали... я була проти, але лікар сказала, що то не зашкодить, бо плід вже сформований....
а на рахунок того, щоб кудись звертатися із скаргами ... повірте, ті лікарі які допустили таке, вони вже одразу документацію всю оформили так, що комар носа не підточе... ви ж бачите що в нас робиться, і медичні книжки переписуються вмить, як їм цього треба... до слова, я при другій вагітності робила копії всіх аналізів і УЗД, сама лікар, яка мене вела, так казала... але і правда в тому, що мовчати теж не потрібно, щоб більше людей взнали про це, і знали що може таке бути... щоб були пильними.
Зображення
Tanya_Ly Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 23 березня 2013, 09:49
Звідки: Тернопіль (Східний)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 71 раз.
Діти: Дві принцеси ))

Re: Пологи моєї сестри...

Повідомлення Oksana » 08 квітня 2013, 09:25

ооо, я про Білецьку багато чого могла би сказати... і тут вже здається десь писалось (в інших темах)... Дякую Богу, що в свій час я їй таки протистояла, і тепер маю двох здорових діток, тому що також могло закінчитись сумно...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Пологи моєї сестри...

Повідомлення Malavka » 12 квітня 2013, 18:22

Оце читаю, а самій мороз по шкірі, і не тільки тому, що страшна конкретно ця ситуація. Мене Сидорчук кесарила, врятувала мені доцю, приймала пологи в моєї сестри, тепер збираюся до неї йти на другу операцію.. А отаке читаю, і так боляче, що дійсно, з ким домовлено, тому і хусю, і мусю, і велосипед, а з ким нє, то всім байдуже(( А ще як домовлений лікар щось таке втворить, то взагалі жах. Мені під час перших пологів теж кололи анальгін-дімедрол, але там якраз не йшло розкриття, то треба було чекати. А тут... А ніхто нікого не засудить, бо правду кажуть тут дівчата,що документи зразу писалися як треба. От зараз висять плакати про дівчину, яку з пневмонією вгробили. Там кругова порука всюди((((( Ну але десь то можна зрозуміти, всяке може статися - але лікар тоді зобов"язаний, ну просто мусить якось реагувати, не бути байдужим, бо ж серце тої мами болить невимовно. А отак байдуже і цинічно...
Одне слово ЖАХ, і сили б і мужності тій жінці, пережити ту втрату і жити далі. Маленький ангелик завжди буде на неї дивитись.
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Поперед.

Повернутись до Історії пологів



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей