Глобальні оголошення!



Народження довгоочікуваного чуда

Народження довгоочікуваного чуда

Повідомлення LaScala » 29 червня 2012, 13:37

Розповім і я про свої пологи поки маю доступ до компа.
Вагітність протікала добре без ускладнень, тільки синуся весь час крутився в животику. Я робила всякі рекомендовані вправи, щоб він повернувся так як треба. Але на кожному огляді його голівка була в іншому місці. Я його просила, говорила з ним, щоб він повернувся і більше не крутився і на останньому УЗД побачили що він таки повернувся. Але не тут то було через день вдома чую що моя ляля вже не так лежить, пішла до своєї лікарки вона подивилась і каже що ще є час (це був 37 тиждень) стане так як має бути, заспокоїла мене і відправила додому. Я була налаштована на природні пологи, так як відвідувала школу Материнства і була до них готова. Пологи ставили на 13 грудня, але по моїх підрахунках це мало б статися трошки швидше, так і сталося. 25 листопада вечері година девята я почула, шо відійшли води. Набрала свою лікарку вона була дома, каже збирайся по тихеньку і хай чоловік відвезе тебе в лікарню а потім заїде за мною. Я пішла в душ зробила віс необхідні процедури, подзвонила да мами по скайпу, взяли пакети і поїхали. Поки мене оформляли і задавали купу різних питань приїхав мій чоловік з моєю лікаркою і ми всі дружно відправилися на другий поверх в родову. Там мене почали дивитися і вже було відкриття, але мій синочок не повернувся так як треба. Прийшла ще та лікар що якраз була на зміні тоже подивилась і підтвердила що малеча не правильно лежить. Почали нам пояснювати, що та як і було вирішено йти на кесарські пологи не планові. Прийшов анестезіолог ми познайомилися, щось вколов і ми поїхали в операційну. Медперсонал який напевно солодко спав, а тут його розбудили почав трошки хаміти, але коли зайшла мій лікар все стало на свої місця і я заснула. Від наркозу відійшла зранку десь 7-8, операцію робили в третій ночі, чоловіка поряд не було, але зміна помінялась і була приємна сестричка яка дала мені свій телефон і я до нього подзвонила та сказала що я вже проснулась нехай приїжджає. Поки чекала на чоловіка та ж сестричка принесла мені мого синочка я відразу приклала його до груді, і в цей момент я була найщасливіша в цілому світі. Тут приїхав наш татко розказав,що крім того що малий лежав не так то ще було подвійне обвиття пуповиною, синочка виклали йому на груди він трошки полежав і аж потім забрали його важити міряти і одівати. Від кесарських пологів я відійшла дуже швидко в той же день почала ходити і тішитися своїм маленьким синочком. Потім були проблеми з тріщинами на сосках, скороченням матки, але то вже все було настільки не значним для мене у порівнянні з тим довгоочікуваним чудом яке я тримала на руках.
LaScala Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 58
З нами з: 28 вересня 2011, 20:45
Звідки: Файне місто
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 95 раз.
Подякували: 81 раз.
Діти: Синусик-котусик

Re: Наші пологи (розповіді)

Повідомлення lylochka » 29 червня 2012, 14:34

LaScala, шкода що не вийшло народити самій, але то все не важливо, головне що у вас тепер є маленьке чудо! Хай здоровий росте!
lylochka Офлайн


 


Повернутись до Історії пологів



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron