Глобальні оголошення!



Як я народжувала

Як я народжувала

Повідомлення Mary Awa » 14 жовтня 2011, 20:23

Розповім, як народжувала.Меня в 40тиж поклали в пологовий будинок. Цілий тиждень лежала там, як на курорті: їла, пила, спала, журнальчики читала ..:)))) У п'ятницю вирішила відпроситися додому на вихідні. Лікар подивився, що я ще народжувати не збираюся і відпустив. Приїхала я додому, а ввечері схватки почалися і я назад - сумки в руки і в пологовий будинок:) У пологовому будинку акушерки кажуть: іди спи, тобі ще не скоро народжувати. А я спати не можу, всі мене болить, ходила всю ніч по коридорах туди-сюда.Мама моя теж каже: це не перейми, от коли тобі буде так боліти, що не зможеш ні говорити, ні на ногах стояти, то це перейми. Ось таке у мене почалося під ранок:) Думала, що вмираю. Мій лікар на 2-му поверсі робив кесарів, то я йому смски писала: "Роман Миколайович, зробіть мені епідуральну анестезію!" Він вдається: "А знаєш які побічні ефекти епідуральної анестезії?" (І т.д. і т.п, так що анестезії я в нього не випросила:) Сказав вколоти мені анальгін і но-шпу, а ефекту від них нуль. Далі мучуся, знову йому пишу: "Роман Миколайович, зробіть мені кесарів!" Він вдається: "Яке кесарів? Головка вже вставлена ??в малий таз! Уколов їй платифілін з папаверином!" І пішов. Десь близько 14.00 взяв мене на огляд, думав, що розкриття де на 4 пальці, а там як було на 2, так і залишилося. Поставили крапельницю з окситоцином. Після години капання розкриття далі на 2 пальця.Я кричала: "Зробіть що-небудь, щоб я вже народила!", То лікар розтинав шийку вручну, пробив міхур. Коли мене вже забирали в родзал (17.30), то я вже на ногах не стояла, мене туди несли. Я не в силах тужитися, оскільки всю ніч не спала і цілий день нічого не їла і не пила. Але я старалася, трохи виходило. Просто синочок великий був і головка ніяк не могла народитися. Лікар каже: "Головка вже прорізалася, тужся сильніше!", А я кричу: "епізіотомію робіть !":))))) Лікар мене трохи підрізав і синуля о 18.00 народився! 3900/56см. Класний такий! Думала, що він ніколи не народиться, що так і залишуся вагітною :)))) Мене ще десь годину після пологів морозило так, що зуб на зуб не попадав.Нас відвезли в палату і я думала, що все найстрашніше вже позаду. Не тут то було. На другий день мені раптом прибуло молоко, груди у мене маленькі, а молока багато, рознесло до 3-го розміру з 1-го. Грудей, як цегла, гарячі, температура відразу піднялася. Платила акушеркам, щоб мені масажували і зціджували молоко. Мене так масажували, що синці позалишались. Біль жахлива! Такий масаж повторювали кожні 3 години, і вночі теж, а зцідити виходило максимум 10 мл. Потім вдома мені мама зціджувала, поки всі гулі у грудях не розмасувались і грудей не розцідилися.Зато тепер їмо мамине молочко :) Отаке-то. Хотіла йти на інтернатуру з гінекології, але вже передумала: як попадеться мені така дурна вагітна, як я, то не знаю, що я буду з нею робити. Мені так було потім соромно перед лікарем, що я така панікерша, а він каже: "нічого-нічого, це всі медики так у нас народжують:)"
Mary Awa Офлайн


 

Повернутись до Історії пологів



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron