Глобальні оголошення!



Наша Веронічка

Наша Веронічка

Повідомлення flower » 27 червня 2011, 10:30

Ну от і мені дійшли руки до цієї темки. Якшо чесно то згадувати не дуже хочеться, бо все пройшло не так як мало бути... В неділю в 7 ранку сходивши в туалет відійшла пробка і почало боліти внизу живота, я попробувала ще заснути але не змогла, чоловік спав так як приїхав пізно, а я пішла на кухню готувати їсти. Зварила плов, пожарила катлет, салатик зробила, шоб чоловік мав запаси :grin: Потім ми поснідали, я подозбирала торби і поїхали помаленько в Тернопіль, походили ше по дитячих магазинах... Перейми йшли шо 3 хвилини і все наростали... В 14 год поїхали в пологовий... Розкриття було на 1-2 см, можна було ше по магазинах пройтись :lol: Розкривалась шийка дуже і дуже повільно а болі були вже дуже сильні, до вечора відкрилась на 4 десь і вирішили стимулювати... а тоді понеслась така нестерпна біль шо ладна була на стелю дертися, добре шо чоловік був постійно поруч і тримав мене... І так тягнулось і тягнулось до 1.30 ночі, сил не було взагалі, мене так корчило від болю, я вже просто часом не соображала... Коли почалися потуги ніяк мені не вдавалося вже тужитись і так же боліло, але я зібралась, чоловік підтримав і в 2 годині народилася доця, води були зеленющі і вона теж, всі набігли на дитину, давай її там обробляти і відсмоктувати слиз, а мені нічого не кажуть, я перелякана лежу на тому кріслі, акушерка колупається там собі, шила невеличкий внутрішній розрив а я вже невідчуваю нічого, тільки голову задираю шоб побачити шо там і як з дитиною... На груди мені її не поклали і навіть толком не показали, а забрали в дитячий... Сказали шо коли мене переведуть в палату то тоді принесуть... Той час я намагалася заснути та не вдавалось... Коли мене перевели, маленьку принесли, я зразу же приклала її до грудей, трошки помучилась бо неполучалось але згодов все вийшло... Одним словом нам ше обом давали антибіотики, шоб захистити від інфекції, від якої я так і не знаю :( Понаговорювала мені дитяча лікарка купу термінів, а шо то таке я не знала, зате з кожним днем лікарка шось забувалася про ті діагнози і сказала шо дитина здорова. Виписали нас на 3й день як і всіх... Веронічка народилась 2 800, скинула до 2720, а виписались ми вже з 2780... і починаємо далі набирати, мамине молочко рулить. ;-) Нарешті ми дома і хочеться то всьо забути...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Повернутись до Історії пологів



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей