Глобальні оголошення!



Мої історії

Мої історії

Повідомлення Перлинка » 13 листопада 2010, 21:24

У мене в 22 40 почались перейми,в 23 20 я приїхала в пологовий будинок, переодяглась в сорочку ,дівчина на прийомі мене ліниво оформляла,а в мене очі на лоба лізли.Так само ліниво покликала лікаря,лікар так само ліниво почав дивитись,як подивився щось крикнув,враз привезли каталку,не памятаю як я на ній опинилась,в очах темно,думла що вже помираю так вони мене злякали тим що заметушились.Десь за 10-15 хв я народила .Навіть лікарі були в шоці дякувати Богу все добре.Пішла своїми ногами в палату.Доця відразу була біля мене .Я всю ніч не спала,тримала її на руках,так мені було дивно,що нас тепер двоє.

З синочком по годинах не памятаю,але десь приблизно через годину після початку переймів народила за дві потуги.
Кола я приїхала в пол. буд. і прийшла в родзал мене залишили там одну і сказали ходити.я так стала на місці і чую що не можу порухатись такий дикий біль,кричу щоб підійшли,а вони чого кричиш ? В мене таких на поверсі чотири,навіть кави не дасьте попити(наперед не домовлялась).Я лягла,вона також шуганулась,почала кричати,вся бригада прилетіла,і от вже синочок у мене на животику.Ця лікарка також була в шоці.Кожен раз мені казали,що було б супер,якби всі жінки так народжували.
При перших пологах татка навіть в місті не було,дещо завчасно почались.Приїхала з подругою,яка молилась за мене в коридорі.
А коли народжувався синочок татко не захотів бути присутнім в родзалі ,я не наполягала,бо не боялась,і не бачила в тому резону.
Лялю приклали до грудей і покликали татка,ми разом 2 год протусувались,потім пішли разом в палату,синочок був з нами.Через деякий час татка відпустили,бо то вже було під ранок,а самі потім дрихнули весь день.
Мене порівняно з першим разом лікарі та медсестри майже не турбували,я нвіть думала що забули за нас.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Наші пологи (розповіді)

Повідомлення Shalimar » 14 листопада 2010, 00:11

"Привозят раз зимой на нашу «скорую» роженицу из далёкого хутора на своём транспорте. Женщина лежит на заднем сидении «москвича», стонет. Стали её извлекать, чтобы в роддом занести(он рядом с неотложкой). Смотрим – а у неё уже головка младенца между ног торчит. Причём головка одетая в чепчик. Мы в осадок выпали, а папаша объясняет: - Да подъезжали уже, а он полез. Ну я ему чепчик и надел, чтоб не застудился. Зима всё-таки. Так что иногда рождаются не только в рубашках, но и в чепчиках."
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Наші пологи (розповіді)

Повідомлення Перлинка » 07 березня 2011, 00:11

Мені цього разу було себе шкода ,бо при болючих переймах відносно довго(тоді мені здавалось що то безкінечно довго) не дозволяли тужитись ,бо плід і голова були великі.Народила рівно через 2 год після того як відійшли води і почались перейми.

Але як почитаю ваші страшні розповіді :scare: про розриви ,надрізи,стимулювання ,видавлювання і т.д.,то я ,звичайно,народжую, дякувати Богу, дуже й дуже легко.Цього разу також без розривів та тріщин.Лікарка аж сама зраділа,мабуть,більше ніж я.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.


Повернутись до Історії пологів



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron