Глобальні оголошення!



Трагічні пологи

Трагічні пологи

Повідомлення Гість » 24 лютого 2010, 13:12

Я напишу про свої пологи- ДУЖЕ ТРАГІЧНІ ПОЛОГИ !!!!!! :x :evil: :twisted: :cry:
Хоч мені і боляче писати , але можливо це когось убереже від такоїж самої трагедії . Недай Боже комусь таке пережити :!:
Стояла я на обліку у Гнатюк Лілі Богданівни в 2-й ЖК.Останній раз коли я прийшла до неї на прийом в мене закінчувався 40 тиждень. вона "оглянула" мене так би мовити ( зважування , тиск ,замір висоти матки , об"єм живота і передлежання плоду ) .Сказала , що плід не опустився і , що ще можна почекати тиждень.Я знов прийшла через тиждень , прийшла і лікар акушер Кузьмінчук Наталя Михайлівна , з якою ми домовлялись за пологи, вони вже разом оглянули мене і сказали , що плід неопущений , порадились і вирішили мене покласти в патологію з понеділка. тобто я мала вже в понеділок лягти , для того , щоб мене готували до пологів.
В понеділок в мене був 41 тиждень і 3 день, о 4.00 ночі відійшли води. Води були мутні зеленовато-жовтого кольору , мене це трішки насторожило , так як я знала , що вони повинні бути прозорі. :?
Я ж відразу передзвонила своїй участковій , а потім і лікарці з якою домовлялась за пологи, розказала , що води відійшли , якого коліру , і що відчуваю болів низу живота час від часу -як перейми , з проміжками 5-6 хв. Приїхали ми в роддом з чоловіком о 8.30. Наталя Михайлівна взяла мене на крісло , подивилась , і сказала , що родова діяльність дуже слабка і що це ще не перейми .Шийка матки була скороченна на 1,5 пальця, води ще відійшли , вона подивилась на їх колір і сказала , що вони інфікованні . Родити ще зарано - будемо чекати . Тільки я нерозуміла , ще тоді для чого це потрібно було очікування :? :?: :?: :?: :?:
Мотивувала вона все тим , що по нових протоколах так потрібно діяти , що води дитині незашкодять , тому що дитинка все бере з пуповини , але .............дитинка також і ковтає туж саму амніотичну воду.Логічно - це також їй не на користь ............Ми з чоловіком декілька разів перепитували її чи незавдасть це шкоди нашій малечі. НІ !!! -така була її конкретна відповідь, і думка інших лікарів . А треба було настоювати на тому , щоб мені провели стимуляцію :!: :!: :!:
Вкололи мені Фолікулін , для розгладжування матки і антибіотик Кімацеф. Проночувала я там ніч і на ранок знов почали колоти Фолікулін , а потім пізніше Окситоцин. Родова діяльність в мене почалася , але із-за того що дитинка була велика 4000кг і 54см , я її виштовхнути сама немогла , мені зробили епізотомію і натиснули на живіт . Серцебиття дитинки при цьому усьому періоді прослуховувалось досить добре . Дитинка народилася живою , але роздихатись вона сама незмогла і лікарі які робили реанімацію , також нічого зробити незмогли :cry: :cry: :twisted: :twisted: Ще добре пам"ятаю як лікарі звернули увагу на мою плаценту , коли витягували місце дитяче воно в них відірвалось , і вже решта витягували самі - це мене також насторожило :shock: .Вже потім з інших джерел я взнала , що плацента була як на 43 тижні вагітності , вона була вже сильно стара , тому і виділяла токсини в амніотичні води. Я к таке можна було непобачити на УЗД , яке я робила в той самий день коли лягла в родову ??????? Які в нас апарати , які в нас лікарі ???????????Куди і як вони дивляться??????????????
Постає в мене таке питання , для чого треба було стільки часу мучити мене і моє дитятко , щоб під кінець пологів мати такий результат ?????????????????????
Для чого треба було тягнути ту вагітність до отсанього , знаючи , що мені не 20 років, і що перед тим на 32-33 тижні плацента була потовщена. Це ж можна було якось передбачити - просто потрібно було ретельніше вивчати історію , ананлізи ходу вагітності , а не просто приймати пацієнтів і надіятись на авось. Коли в черзі сидить по 20 чоловік , а робочій день закінчується - ясно , що ніхто ні на що незвертає увагу , бо треба до дому спішити :twisted: :evil:
Я 100% впевнена , що після огляду тієї ж плаценти і бачучи , що дитинка була вже переношена , вони відразу переписали перебіг пологів і все що можна було переписати .
На розтині паталог анатом зробив висновок - збільшене серце і печінка , і 2-бічна легенева недорозвинутість. в наслідок інфікування токсоплазмозом. Якого в мене під час вагітності і близько не було. Єдине що було з інфекцій цитомегаловірус і гірпес в хронічній НЕАКТИВНІЙ формі . З відки вони взяли цей токсоплазмоз , в мене в голові невкладається ????????????? :twisted: :evil: :?: :?: :?:
Ось так в нас всі один одного покривають ,щоб уникнути відповідальності . Ось така в нас медицина і такі лікарі :!: :!: :!: :idiot: і апаратура -яка вже давним давно списана .
Грош ціна тим лікарям . Коли нормальну , здорову дитину загнали в гроб !!!!!!!!
Будучи інфікованою з іхнів описів - хіба набрала б вона таку вагу , і чи билося б в неї до останього сердечко , без меньшення чи збільшення серцебиття ?????????? Вона боролась до останього але........................
Так я звинувачую лікарів , я звинувачую себе у тому , що ненаполягла на стимуляцію одразу , у тому що незовсім розуміла цю ситуацію, що щось недочитала не догледіла , я і близько немогла подумати що щось може бути таке подібне - просто настільки довірилась тій людині , а вона так не компетентно повелась з нами у пологах ..........
Так, вже нічого невернеш , треба жити заради нового покоління, але це мене знаю зробить СИЛЬНІШОЮ. На слідуючу вагітність я не обійдусь рекомендаціями однієї лікарки , а буду консультуватись і ще паралельно. І про пологи постараюсь усе дізнатись , щоб більше такого не получилось .
Ідучи на таку професію , людина повинна усвідомлювати , що вона відповідає не тільке за 1 життя , а за 2 -матері і дитини. і повинна все робити можливе і неможливе , щоб дати життя цій дитинці. А не спиратись на якісь там протоколи.......Клятву Гіпократа для чого давали ???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гість Офлайн


 

Re: Наші пологи (розповіді)

Повідомлення Naya » 24 лютого 2010, 20:20

Гість, мені дуже-дуже прикро за вас...
Та ці слова звучать сухо, не можу знайти таких щоб виразити вам своє співчуття, те шо відчуваю...
Тримайтеся. Знаю, як це важко, як боляче, знаю, що не забудеться ніколи і шрам залишиться, але рана колись загоїться....
Я бажаю вам сили і терпіння, з Божою допомогою ваша дитинка ше повернеться до вас.
В мене було два викидні, було гірко, але я трималася на тому, що щось тій дитині завадило саме в той час прийти, і ось..вона вже прийшла. Пізніше, саме в свій час.
Щиро Вам бажаю поверненя вашої дитинки до вас.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Трагічні пологи

Повідомлення Tanya_Ly » 08 квітня 2013, 10:07

Боже, Боже.... куди світ котиться? Як сумно.... Цікаво б знати, як справи в цієї жіночки.....
...Народжувала другу доню 2012 року в Кузмінчук, без домовленостей, просто приїхала в роддом і попала на неї, не можу нічого сказати поганого по її роботу.... але як боляче за такі історії....
Зображення
Tanya_Ly Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 23 березня 2013, 09:49
Звідки: Тернопіль (Східний)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 71 раз.
Діти: Дві принцеси ))

Re: Трагічні пологи

Повідомлення flash-ka » 08 квітня 2013, 13:21

Не можливо оминути таку тему, адже ніхто з нас не застрахований від таких випадків.
Не треба створювати собі ілюзії,що це відбувається тільки у нашій державі. Так само як і в інших країнах, у нас є дорогі клініки у яких такі випадки рідкість.
Я народжувала минулого травня у Кузмінчук, не домовлялась,так вийшло. Можу сказати, що все було не без проблем , але в основному претензій нема, навіть навпаки. Але перед тим було ще дві вагітності, які закінчились не так радісно :boom: готова була на страшні речі.
У мене був один вихід . Протягом всієї ТРЕТЬОЇ вагітності копіювала усе,що писали лікарі, результати аналізів, УЗД....словом усе і паралельно прочісувала інтернет і консультувалась у незалежних спеціалістів.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Трагічні пологи

Повідомлення Tanya_Ly » 08 квітня 2013, 13:47

flash-ka ти правильно робила, що знімала копії, маючи такий гіркий досвід, вже впевненіше стоїш на ногах...
(Ми теж в травні там, у Кузьмінчук були.... з 2-го числа...)
Зображення
Tanya_Ly Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 23 березня 2013, 09:49
Звідки: Тернопіль (Східний)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 71 раз.
Діти: Дві принцеси ))

Re: Трагічні пологи

Повідомлення Olyana » 11 квітня 2013, 12:16

щиро співчуваю Вам, Гість.. та все ж не падайте духом!
зі мною в палаті лежала жінка з дуже схожою історією. її дитинка прожила всього 5 год... але нещодавно Бог дав їй ще одну дитинку - і зараз все прекрасно!

а щодо лікарів - я їх не засуджую і не оправдовую... вони також люди.( я стояла на обліку в Гнатюк, а родила в Кузьмінчук. правда, кесерське. слава Богу все добре. проте, до Гнатюк вдруге на облік не піду... не сподобалось мені зовсім як вона вела... надто пофігістично... але це моя думка. а от Наталя Михайлівна - супер!
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка


Повернутись до Історії пологів



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron