Глобальні оголошення!



Тамілочка народилася!!!

Тамілочка народилася!!!

Повідомлення Milichka » 14 вересня 2012, 17:28

Накінець дійшла я до комп"ютера )))) Нам скоро 3 місяць. :kiss: Пишу про свої пологи, а то пройде ще трішки часу і спогади потьмяніють....

Почався 40-й тиждень, предвісників ніяких, почувала себе бодренько. Напланувала на вівторок купу справ по дому, з Тіною піти в парк на "ромашку", а то потім не скоро буде можливість ...
Ще в ночі відчула, що періодично прихоплює живіт, але вирішила, що це кишечник і гарно доспала нічку :В): ... Зранку проснулась почала варити бульйон, замісила тісто на сирник, уже мяско для котлеток хотіла у комбайн закинути, і тут зрозуміла, що живіт потягує періодично, схоже, що перейми...
Чоловік збирався на роботу, кажу будь на зв»язку – будемо сьогодні народжувати ))). Чоловік на роботу, Тіна до бабусі, а я сирний тортик допікати – буде чим День народження донечки святкувати )))
Допекла, дозбирала пакети, включила схваткосщиталку кожних 5-6хвилин перейми – зашвидко ще в пологовий їхати – поприбирала в шафі … а схватки уже кожні 4-5хвилин, приїхав чоловік – поїхали в пологовий. Приїхали, а на 4-му поверсі всі родзали зайняті, кажуть мені почекати, один звільнився – миють. Сижу на посту, зі своєю лікаркою розмовляю, дуже хочу в туалет, але на кого пакети залишити, треба чоловіка почекати, поки він прийде, бо там і гроші, і мобільний :ha: І тут до мене доходить, що це вже потуги, швиденько в родзал, а там повне відкриття :wink: . Родили легко і без розривів… в 13.00 поступили в приймальне відділення , 14.00 зайшли в родзал, а в 14,30 – народили здорову і гарненьку донечку. Чоловік навіть не встиг похвилюватись )))), над цією доцею не плакав )))
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Наші пологи (розповіді)

Повідомлення irinka » 14 вересня 2012, 18:08

Milichka так швиденько все пройшло :clapping: болі відчувала трохи? То на якому поверсі все-таки родила?
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Наші пологи (розповіді)

Повідомлення flower » 14 вересня 2012, 20:53

Якось все так оптимістично і безболісно виглядає. Кльово і я так хочу!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Наші пологи (розповіді)

Повідомлення Shalimar » 14 вересня 2012, 22:35

так и должно быть!!! ))))))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Наші пологи (розповіді)

Повідомлення Галина » 14 вересня 2012, 23:41

Мілічка все так класно описала, аж обідно стало, що я не знаю що таке природні пологи...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Наші пологи (розповіді)

Повідомлення Milichka » 20 вересня 2012, 08:07

Ці пологи і справді були суперові - це мені нагорода за ті перші важкі пологи ))))
Болю від перейм уже не пам"ятаю, можливо тому, що була дома і немала часу на них зациклюватись. Я приїхала в пологовий з думкою, що зараз почнуться болючі перейми, так їх і не дочекалась )))).
А в потугах було боляче, але якась та біль була комфортна, я відчувала проходження дитини, а коли дозволили рукою попробувати голівку дитинки, тоді взагалі відчуття ейфорії і все ... Малятко уже з нами )))
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька


Повернутись до Історії пологів



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість