Глобальні оголошення!



Пологи в Хмельницькому

Пологи в Хмельницькому

Повідомлення Melisa » 22 лютого 2010, 19:18

А ми довго вагались, де будемо народжуватись: Тернопіль або Хмельницький. Все-таки, я вирішила, краще трохи дальше, зате безпечніше. Їхала з твердим переконанням, що народжу сама і годуватиму тільки грудьми. Лікар, з яким ми домовлялись, повідомив, щоб ми приїхали 15 грудня (дитинка мала народитись 1 січня по всіх показниках), тому що маля може народитись швидше. От ми й поїхали. Ой, дівчатка. Я все довго обдумувала, прораховувала, та не взяла до уваги одне: Я НЕ МОЖУ ЗНАХОДИТИСЬ В НЕЗНАЙОМОМУ МІСТІ САМА ДОВШЕ ЯК ОДИН-ДВА ДНІ. Короче, пролежала я в патології 3 тижні (!) :cry: Лікар мене "просив", щоб я не надумавала народжувати першого числа. :D А я, відповідно, молилась і просила своє малятко потерпіти трошки. З одного боку мені було трошки легше, бо родичі (чоловік і дві мами) навідувались щотижня по два рази, а з іншого... я просиділа в роддомі, не виходячи на вулицю, три тижні. Це, як на мене, дуже багато (якщо не порівнювати з тими, хто всю вагітність в патології лежить). Чим займалась? Молилась, читала, малювала, ходила по поверхах, щоб хоч якось розвіятись. Тиждень зі мною була одна жінка, а як вона народила, то я в палаті була одна. Новий рік зустрічала з двома медсестрами, оскільки всіх місцевих повиписували додому, а мене лишили. Я ж в Тернопіль не помчусь. :) У Новорічну ніч ми трошки подивились телевізор і я пішла спати. Але насправді я сиділа ще довго, все думала і плакала, і шкодувала про своє рішення. Умови там були дуже хороші. Я задоволена всім, тільки одне недобре: серце розривалось від того, що поруч нема абсолютно нікого рідного... та що там рідного, навіть знайомих не було. Ех!
Відмітили ми Новий рік, і третього числа вночі , о 00:50 мене починає боліти низ. Я сплю, в голову приходить така думка: "Ой, знов місячні мають бути!... :( ... :shock: А потім усвідомлюю, що ніяких місячних не може бути, Я Ж ВАГІТНА!!!".
Починаю засікати час: то через кожні 10 хв, то через 7, а то через 5, потім знов 10, потім 3... підхожу до практиканта (він в ту ніч чергував), розказую ситуацію. А він каже: "я то чергового можу викликати, але по Ваших розповідях ше не варто". Сказав чекати. Чекаю. Дочекалась до того, що схватки були через кожні 3 хв. Викликали лікаря, той каже :
- Швиденько дзвоніть до свого лікаря, бо у Вас відкриття вже на 5 пальців!
:shock: ААААААААА!
Дзвоню, він приїжджає, радий неймовірно. Чи то від того, що нарешті спекається, чи то просто по-людськи :) . А я рада, бо народжую саме в тому одязі, який планувала одягнути, мені потім акушерка сказала, що в них вперше така "естетична мамочка" :oops: . До своїх не дзвоню, хай посплять ще трошки. :?:
Пробивали міхур. І паралельно розплітали волосся, лежу і ПРОШУ їх про те, що хочу бути з "косічкою". Нічого не помогло, зробили по-своєму. "Бог їм суддя,-думаю- головне, щоб роди пройшли вдало". Народити сама не могла, прийшлось тому лікарю надавлювати на живіт, бо тужитись не було сил.
І ось, нарешті в 6:45 мого Янголятка поклали мені на живіт. Радості не було меж. Підвожу очі на стелю і подумки дякую Богу за те, що все вже закінчилось і сталось саме так, як хотіла.
Але насправді все тільки починалось, як виявилось у мене були розриви, і лікарю прийшлось зашивати мене. Богу дякувати, тільки зовнішні. Пройшла година.
Потім мене і мою Принцесу відвезли в окрему палату. Там було все, що можна хотіти. :fine:
В перший день дала малечі груди, НЕПРАВИЛЬНО ДАЛА. Нікуся моя смоктала трошки, потім спала. А медсестри то і діло "підтримували":
-Та нема у вас молока, не мучте дитину! вона голодна! Дайте їй суміші!...
Дівчата, я не витримала такого тиску. Давала суміш, але тільки пару капель і то прямо таки капала, смоктати з пляшки не давала. Малеча причмокує молочко, а я зі сльозами на очах тримаю бутилочку і думаю: "Яка ж я ... мама! А ще в Школі материнства мені вручили диск за хорошу здачу тесту по ГВ. А тепер що?" Короче, соромно мені стало, всі почуття злились в одне. Чекала дня виписки, як Божого змилування. Думаю, от приїду в Тернопіль, піду до Іванни Євгенівни і віддам той диск, бо я не заслужено його отримала... :ugeek:
Нас виписали 6-го числа, якраз на Святвечір ми вже були вдома.
Я ніколи ще так не раділа своєму місту! :D
Вдома зі всіх боків почалась давка на мозги " дай соску", "дай суміш"....
Я незнаю, якби не сестра, то навряд чи годувала б дитину грудьми.
Крім неї мені дуже допомогли Іванна, Дашенька та Марія, за що їм велике спасибі. :rose: :rose: :rose:

Пі.Сі. Диск таки не віддала. Кому треба, можу дати подивитись. На ньому записані вправи, які потрібно виконувати під час вагітності і після пологів, щоб повернутись у форму.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Повернутись до Історії пологів



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron