Глобальні оголошення!



Мамусі БАМу-Аляски!!! На перший-другий розрахуйсь ;)

Модератор: Natalinda

Re: Сусіди, агов!!!

Повідомлення Oksana » 03 березня 2010, 13:15

Ми десь біля 13-00, 14-00 виходимо гуляти. В будні ближче до другої, на вихідні, коли наш татко є, то можна і в 13-00
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Melisa » 03 березня 2010, 13:48

Ксюха, хай серце розривається тим, хто в гості запросить. Тобі ж не привикати до своїх діток. Та діти, вони всюди діти. Дехто менше бешкетує, дехто більше. Думаю, всі мами це розуміють, і не тре на своїх Янголят наговорювати. ;)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Сусіди, агов!!!

Повідомлення мешканка » 03 березня 2010, 14:20

Oksana написав:Ми десь біля 13-00, 14-00 виходимо гуляти. В будні ближче до другої, на вихідні, коли наш татко є, то можна і в 13-00

То, певне, десь літом більше будемо бачитись... в мене малявки вже сплять тільки раз з 13 до 16... а коли на одноразовий сон будете переходити?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Milichka » 03 березня 2010, 14:21

Мешканка, твої фотки суперські, а доця ще краща!!!!! :o :o :o
Поділишся азами по фотографіях? Ато я навмання фоткаю, як мавпа з гранатою.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення мешканка » 03 березня 2010, 14:29

мама, ваші фото дуже гарні,художні :fine: , а ляля-просто принцеса. :rose: І зовсім ви не "як мавпа з гранатою..." При зустрічі можу розказати "ази", як покращити власні роботи.але, часом, люди, не знаючи теорії правил, на практиці роблять чудові знимки. В кого яке відчуття. От мене, наприклад, поки носом не тицьнуть-я своїх помилок в фотороботах не бачу... Коли схочете-стукайте, дзвоніть, пишіть.... в нас графік такий: з 13,00 до 16,00 спимо (+/-), решта часу-здебільшого вільні, але треба десь день наперед домовитися.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Сусіди, агов!!!

Повідомлення Oksana » 03 березня 2010, 14:30

думаю коли тепло буде, щоб зранку на двір, до обіда поганяють, втомляться, і якраз спати, а потім знов на вулицю. ТО десь так з Пасхи думаю попробувати :)
Ну але то я поки планую, а що малятка планують побачимо :D
Але я собі тут подумала...попробую в суботу може раніше положити спати... І до 17-00 вони тоді повинні би встати :) То якраз здибались би :xlolx: ;)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Oksana » 03 березня 2010, 14:32

та нє...то я не наговорюю, то я попереджаю... :D
Моя янголятка то дуже славні (ну як на мене :D ), але враховуючи, що їх ізначально двоє росте, то трохи бешкетники :D Вони рідко кого бояться, а якщо діти є, то взагалі не комплексують :D ну відповідно будуть зразу практично почувати себе як дома... :oops:
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення мешканка » 03 березня 2010, 14:33

TanenRom написав: нам тільки 3 місяці. певно по віку не підходимо? :(

Mama та у вас фотки також любительськими не назвеш!!!досить професійні :o

В мене критерій "по віку" немає, своїх малявок фоткала ще в роддомі, але там дуже з художністю не розженешся... :)X Головне, щоб дитинка себе добре почувала і все буде :OK: Тільки щоб фоткати таку мацьопу-здебільшого треба буде помочі мамусі ;) Виходьте на зв"язок.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення мешканка » 03 березня 2010, 14:36

Oksana написав:та нє...то я не наговорюю, то я попереджаю... :D
Моя янголятка то дуже славні (ну як на мене :D ), але враховуючи, що їх ізначально двоє росте, то трохи бешкетники :D Вони рідко кого бояться, а якщо діти є, то взагалі не комплексують :D ну відповідно будуть зразу практично почувати себе як дома... :oops:

Оксака, не переймайся-"мистецтво вимагає жертв", так казала моя знайома, коли я мала її фотографувати, а вона, тиждень перед тим майже ніц не їла.... Мої пампусі вже перевернули все, що тільки можна було, так що в нас хата пристосована до такого роду "татарських навал". От тільки, як би то співставити наші графіки?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Oksana » 03 березня 2010, 14:39

Іринка, співставимо!!! ;) Мої почали ранком трохи довше спати, то може якраз вийде раз лягати :) Вобщім, будемо пробувати, може на вихідні якось пробний раз зробимо :) Будєм работать, в цьому напрямку :D ;)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Приємно познайомитися!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей