Глобальні оголошення!



Давайте знайомитися!

Модератор: Natalinda

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Dina » 17 травня 2010, 17:55

Всім доброго дня!
Прочитала в минулу середу в газеті Ріа+ репортаж про свято мам в подолянах, а в кінці статті було посилання на форум.Ось вирішила завітати
Коротенько про себе.
Мене звати Діна. Мені 34роки. Маю донечку 2,4роки. Народилася, та до одруження я жила у Маріуполі Донецька обл. потім випадково зустріла свого майбутнього чоловіка, який жив в Тернополі. Ось так судьба занесла мене в Тернопіль. По професії я інженер та економіст, але зараз я виховую донечку та шию і в'яжу, також веду свій невеличкий блог про шиття, в'язання.Ще займаюся арабськими танцямі (зараз правда займаюсь стилем трайбл) в школі-студії Перлина.
А в 2007році я проходила перед пологами навчання в школі материнства св Анни. Дуже мені тоді допомогли лекції Іванни Євгенієвни Наконечної та багато її корисних порад про грудне годування (багато в чому, дякуючи цим курсам мій стаж грудного годування є 1,7міс після кесарського розтину).
Буду рада знайти тут нових знайомих та подруг. :)
люблю в'язати гарні речі-адреса в моєму профілі :)
Dina Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 61
З нами з: 17 травня 2010, 17:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 27 раз.
Подякували: 119 раз.
Діти: донька Лада

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Naya » 18 травня 2010, 11:00

Діна, у вас такен ім"я рідкісне, цікаве. Чи то тільки тут на Тернопільщині воно рідкісне?
Вітаємо вас на форумі:) У нас тут тепло і затишно :)
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Галина » 22 травня 2010, 18:53

Привіт усім! Мене звати Галя. Мені 27. Я, можна сказати, корінна тернополянка (перші свої десять років життя провела у селі, а потім перебралися в Тернопіль). Закінчила ТНПУ де знайшла і свою половинку.
Маю донечку Діаночку їй наступної суботи буде 3 рочки. Донечка моя з великим задоволенням ходить в садочок. А я працю у видавництві "Богдан".
Напевно єдина, що не відвідувала школу материнства, про що дуже шкодую... Але в час своєї вагітності я про неї не чула... :???:
Дуже люблю свого чоловіка і донечку. Тих людей, які не хочуть сім"ї я не можу зрозуміти. Я не можу уявити собі більшого щастя, ніж щасливе личко донеки, коли приходжу з роботи, щось цікаве їй читаю, чи куплю якусь обновку. Не знаю, чи є більше щастя на землі ніж наявність коханої людини і малентких карапузиків, чи вже великих діток. Дуже хочу ще одного малючка. Особливо, коли бачу мамусь, які гуляють з калясочками. Така мила картина... :angel:
Хоббі у мене як такого нема. Люблю вишивати, в"язати, шити, але все залежить від бажання і настрою. Буває, що за тиждень можу вишити картину, або зв"язати донечці кофтинку, а буває, що цей процес затягується на кілька міяців... :oops:
А ще я дуже люблю готувати, особливо пекти. Дуже люблю читати, правда останнім часом читаю тільки казочки своїй малявочці.
Сайт знайшла випадково. І дуже рада, що приєдналась до вас!
Нашкрябала мало не цілу поему... :oops:
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Natalinda » 23 травня 2010, 00:14

Вітаємо на форумі :clapping:
І не переживайте, не ви одна в Школу Материнства не ходили, але тут збираються, знайомляться, спілкуються, так що завжди вам раді, Галино!!! :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Наталя-Кузя » 25 травня 2010, 16:38

Привіт! Звати менке Наталя мені 30років. Виховуєм синочка Володю, і чому дуже тішемось. До вагіьтності працювала в Християнському колегіумі ім. Й. Сліпого. Під час вагітності відвідувала школу материнства дуже вдячна що переконали що з чоловіком на родах веселіше, за що безмежно вдячна
Наталя-Кузя Офлайн


 

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення happymami » 26 травня 2010, 09:36

Наталя-Кузя написав:Привіт! Звати менке Наталя мені 30років. Виховуєм синочка Володю, і чому дуже тішемось. До вагіьтності працювала в Християнському колегіумі ім. Й. Сліпого. Під час вагітності відвідувала школу материнства дуже вдячна що переконали що з чоловіком на родах веселіше, за що безмежно вдячна

А ми вас всі вже знаємо :lol: . З фоток і з ТСНу 8-) . Раді, шо нарешті ви посеред нас :drink:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Zaya » 31 травня 2010, 18:30

Привіт усім матусям! Дуже цікаво було зі всіма вами заочно познайомитися. Звати мене Зоя, живу на БАМі. Мені хоч і 29, та мамусею назвати себе можу лише віднедавна. Читаю англійську в школі та інформатику на комп’ютерних курсах. До одруження багато подорожувала по Україні і за кордоном. Скаут ( від організації YMCA), граю на фортепіано, дико люблю співати і смішити свої друзів. Але саме хобі звело мене з моїм чоловіком. На скелелазних тренажерах його і зустріла. А він вже мене затягнув на бальні танці, ковзани на озері серед зірок, в гори, печери, сплави і піші подорожі по Криму (дайвінг і велосипед обіцяв після першої дитини, а от що буде після другої - ще домовимось). Сподіваюся що не лише :cleaning: .Недавно відвідувала школу материнства, де познайомилась з Іванною. Вона запросила в Подоляни на святкування Дня Матері - там і дізналась про ваш (наш) форум. І ДУЖЕ ЦЬОМУ РАДА! 8-) Сподіваюся швидко влитися, бо цікавого вже знайшла тут ну просто МОРЕ! Дякую Даші за цікаву ідею "знайомитися" :rose:
Zaya Офлайн


 

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення мешканка » 31 травня 2010, 20:07

Ласкаво просимо в територію "мамусі.орг.уа" ;)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Oksana » 31 травня 2010, 20:58

Zaya вітаємо!!!! Раді знайомству!!! ;)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення krapk@ » 31 травня 2010, 21:11

приємно познайомитися!!!!!!!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Приємно познайомитися!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron