Глобальні оголошення!



Давайте знайомитися!

Модератор: Natalinda

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Milichka » 01 березня 2010, 15:31

Привіт! Рада зустріти мамусь на такому чудовому сайті!З деякими мамусями познайомитись, а з деякими продовжити знайомство.
Я Міля, мені 27 років! Живу в Тернополі, на Київській. Закінчила ТАНГ, до декрету працювала бухгалтером в будівельній фірмі, паралельно вела бухгалтерію ще в двох фірмочках, робота дуже подобалась, я не уявляла як зможу «сидіти» вдома.
Ми довго відкладали вагітність, а коли зрозуміли, що нашої любові вистарчить на трьох , що нам не вистарчає Когось, що ми готові стати батьками, Бог вирішив випробувати нас - дорога до дитини була не простою. Зараз нас троє – я, чоловік і донечка ТІНА! Наша радість, щастя і краса.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Liza » 01 березня 2010, 18:13

Mama-Міля! привііііт!
дівчонки! то одноклашка моя :)
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Гість » 20 березня 2010, 18:59

привіт я Маша.Маю доню Настю якій 2 роки і яку я безмежно люблю.Живу в Тернопільській області але Тернопіль для мене дуже дороге і рідне місто
Гість Офлайн


 

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення kolibri » 26 березня 2010, 16:26

Привіт! Я Галя! мені 24 роки. Я із Тернопільської області. Закінчила наш педагогічний, фізико-математичний факультет, де й познайомилась із своїм чоловіком. Тепер живу в Тернополі. одружена вже майже три роки. з дітками не спішили, чекали кращих часів :D, так і не дочекались, а дитинку вже ну дуже захотілось. тепер мусимо чекати поки дехто виросте в моєму животику. сьогодні ми з нашою дитинкою познайомились і малятко таткові помахало ручкою.
От і все про мене
Зображення
kolibri Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 83
З нами з: 25 березня 2010, 19:58
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 78 раз.
Подякували: 80 раз.
Діти: мій маленький синочок

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення lore1ei » 30 березня 2010, 11:38

Мене звати Ліля, мені 22, закінчила ТНЕУ, ревізор-контролер)Тернопільська.
Доця Анна-Емілія, зараз їй 9 місяців.
Живемо на Дружбі, мандруємо в слінгу по усьому Тернополі.
Люблю малювати, фотографувати, ходити пішки і мандрувати)
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Lilia » 01 квітня 2010, 11:30

Привіт! шось так завтикала сюди в першу чергу зайти... І я Ліля. І мамуся чудового синочка Павлика, йому майже 9 місяців.
В мене чудова сім'я, гарна хатка і от, нарешті :D :D :D , починає з'являтися вільний час!
Люблю читати, набагато більше ніж писати, тому я тут частіше як спостерігач. Також вишиваю, фотографую трохи і ше всякого зверху, шо виходить.

фотки пробувала додати, але не знаю, як ъх зробити аж такими маленькими...
Lilia Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 18 лютого 2010, 15:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 282 раз.
Подякували: 137 раз.

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення nadia 2311 » 13 квітня 2010, 14:57

Всім привіт!!! Мене звати Надя! Я мама двох чудових діток синочка Андрійка якому 5 р. і донечки Анюти 4,5 місяці. За дописами на форумі спостерігаю з першого дня його роботи, а от робити дописи ніяк не наважувалась :oops: :cry: . Мені 25 років. Дуже люблю вишивати і пекти.
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення mari » 13 квітня 2010, 22:29

Надя, ми такі раді що ви нарешті почали писати!!! :clapping: :clapping: :clapping: У нас так цікаво, що Вам навіть ще й не снилось!!! :phone: :phone: :phone:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Apolloniya » 14 квітня 2010, 23:35

Привіт! Я Олеся, скоро буде 25. Стоматологом бути навчали в різних вузах, останній - Національний медичний університет. Діток з чоловіком не маємо ще, бо самі дітки. :yahoo: Але в майбутньому хочемо. Особисто я - багато діток, а чоловік не хоче так багато, бо категорія його прав дозволяє перевозити в автомобілі не білше 7 пасажирів. :D
Пишу часто з помилками, бо транслітом користуюсь, пробачте. :oops:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення kamisia » 17 травня 2010, 08:49

Привіт!!! Я Оксана мені 27, маю доцю, Софію, їй скоро 7 місяців!!!! В хобі у мене числяться машини, коні, фото, кулінарія і чоловік :lol: Сама тернопільська, закінчила ТАНГ. З Оксаною вчились разом в коледжі, я в неї 3 роки математику списувала (я її ненавиджу, математику, а Сянька в ній добре шурупає) :lol:
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Поперед.Далі

Повернутись до Приємно познайомитися!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

cron