Глобальні оголошення!



Давайте знайомитися!

Модератор: Natalinda

Давайте знайомитися!

Повідомлення Dashko » 17 листопада 2009, 00:37

Давайте в цій темі знайомитися.
Розкажіть коротенько про себе, свою сім'ю, своїх діток, хоббі, роботу і все, що вважаєте за потрібне.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Dashko » 17 листопада 2009, 00:51

Почну з себе.
Мене звати Даша. До одруження жила в Києві. Закінчила там політехнічний інститут. Потім познайомилася із своїм майбутнім чоловіком під час мандрівки в печерах Тернопілля. І переїхала жити в Тернопіль. Чому дуже радію.
В мене двоє діток: старша дівчинка - Яся (повне ім'я Яна), зараз їй 4 рочки і менший - Ярослав, 2 рочки.
Під час першої вагітності відвідувала Школу Щасливого Материнства, де отримала перші й найважливіші знання про батьківство. Коли Ярославчику був рочок, закінчила Київські курси від "Молочних рік" на консультанта з грудного вигодовування і тепер допомагаю молодим мамам, в тому числі даю поради на цьому форумі в розділі консультації. Крім того консультую в питаннях слінгоносіння. Зараз займаюся організацією групи підтримки грудного вигодовування "Смак дитинства". Хоббі: люблю в'язати, читати, готувати їсти, грати в маленький теніс, взагалі люблю грати в різні ігри, та подорожувати.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Naya » 17 листопада 2009, 14:12

Привіт.
Звати мене Леся, мені 28 років.
Приїхала в Тернопіль на навчання, потім робота, а потім знайшла тут свою половинку. Працювала дизайнером-технологом корпусних меблів, займалася дизайном інтер"єрів. Коло інтересів достатньо широке, тому легко знаходжу спільну мову з усіма.
З дня на день чекаємо в сім"ї поповнення - синочка!
Відвідали всі заняття в Школі Щасливого Материнства, хочу подякувати організаторам, які її створили. І дуже рада, що вже є власний форум Школи. Надіюся він буде наповнюватися цікавою, корисною інформацією та буде нам важливою підтримкою в догляді та вихованні наших діток.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення happymami » 17 листопада 2009, 17:40

пропоную щей фотографії тут чіпляти. А то згодом, коли буде багато записів, то важко буде розібратися хто є хто)) А з фотками і цікавіше. тільки, я думаю, може в когось трафік їсть, то виставляти не надто гігантські фото
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Melisa » 18 листопада 2009, 16:40

А я - Melisa. До вагітності працювала в сервіс-центрі по ремонту побутової техніки. Вийшла в декрет і сервіс закрився. Про що дуже шкодую, бо такого колективу я ніде не зустрічала, прямо таки СІМ"Я. Під час вагітності відвідувала Школу щасливого материнства св. Анни, яка не лише підготувала мене до пологів, а й допомогла знайти хороших людей, серед яких Оленка Пригода. :oops:
В січні ц.р. народила донечку Niky. Жила і живу в Тернополі. Люблю читати (дуже-дуже), особливо філософські книжки і про психологію, і на релігійну тематику, але читаю все, що попаде в руки. Люблю слухати музику. Як є настрій і можливість, то я: в"яжу, малюю, готую, співаю, фотографую. Люблю хороші вірші. Люблю дивитись на щасливі сімейні пари (особливо ті, яким вже поза 50-ть). Люблю гуляти в лісі, парку, біля річки, проте дуже рідко таки вибираюсь у ці місця. Люблю робити людям приємні несподіванки. Стараюсь цінувати кожну прожиту хвилину.
Мій девіз: УСЕ, ЩО РОБИТЬСЯ - ДО КРАЩОГО!
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення mari » 21 листопада 2009, 15:19

Мене звати Марія. Заміжня. Мама 9 річної Анни Марії.Батьки-лікарі. Щаслива,тому що поруч зі мною кохані люди. І я з ними :)
Працюю лікарем психотерапевтом. А до цього пробувала себе в декількох лікарських посадах :ugeek: (пульмонолога-алерголога,навіть косметолога,коли була у декретній відпустці.) Сьогодні навіть і не віриться що стільки всього знала. Ось уже 2 роки освоюю психотерапію.Це найкраща і найважча професія на Землі-зрозуміти душу і суть людини і підштовхнути,чекати,підказати, лікувати,радити.
Найцікавішою моєю роботою і частиною пренатальної психотерапії є праця з вагітними жінками.З того часу як я була вагітною,а то було ще ого-го коли,я не мала спокою щодо того,що не має у Тернополі нічого для вагітних.Хто тоді був зі мною вагітною,пам"ятає-ніякого одягу для вагітних,які там післяродові прокладки-і Школа материнства-4 лекції по 20 хв.із словами-Ви і так все знаєте.Всі родили і ви родите......................Дуже оптимістично і повчально.
Але мрії збуваються....
Разом з ТБФ"Карітас"ми відкрили таку школу.Спершу працювали в 2 пологовому тільки вдвох з Іванною, а потім в дит.Поліклініці на Федьковича(Гоголя).Працівники змінювались...Нас двоє залишалось завжди.А коли просили назад в 2 роддом,ми сказали що будем там помагати.Іванну взяли офіційно туди на роботу і тепер їй іде стаж,а мені включили в години роботи ще 4 лекції в місяць в 2 роддомах. .І тепер ми робимо і державне і своє-улюблене,волонтерське,викохане і народжене мною,нами,усіма...
Я щаслива за нас! За те,що у нас такий чудовий сайт! Що стільки бажаючих,що ми нарешті потрібні.
Важко було завжди...І буде...Скільки разів я думала що ШКОЛИ ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ.АННИ не буде.Я закривала очі і думала-Що буде завтра.? А завтра буде ще прекраснішим як сьогодні і як вчора і як........
.І тепер ми робимо і державне і своє-улюблене,волонтерське,викохане і народжене мною,нами,усіма...
Я щаслива за нас! За те,що у нас такий чудовий сайт! Що стільки бажаючих,що ми нарешті потрібні.
Важко було завжди...І буде...Скільки разів я думала що ШКОЛИ ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ.АННИ не буде.Я закривала очі і думала-Що буде завтра.? А завтра буде ще прекраснішим як сьогодні і як вчора і як........
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення mala-karta » 21 листопада 2009, 23:54

Я - Ірка :)
Живу в Тернополі, тут же і народилася. Закінчила політех, вийшла заміж. Живем на Алясці.
В січні 2009 народився син Ромчик. Татова копія з маминим характером :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення krapk@ » 22 листопада 2009, 19:56

Я Таня, живу на дружбі. Мені 28, аспірантка ТНЕУ. Приїхали з чоловіком до Тернополя 2 роки тому. До того працювала викладачем інформаційних технологій в рідному вузі - Кам'янець-Подільському національному університеті.Ось-ось в нас народиться малюк-вже не можу дочекатися. Люблю читати та обожнюю вивчати щось нове, правда на це часу не дуже багато. Типовий овен-правдолюбива і трохи вперта. На все маю власну думку, інколи може не дуже адекватну, але все ж свою.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Natalinda » 26 листопада 2009, 18:55

Привіт всім мамусям: майбутнім і теперішім! Мене звати Наталя. Мені 27. Одружена 2.5 роки. У вересні народила синочка (шляхом КР). Обожнюю дізнаватися щось нове про малят і все мені мало. Вишиваю, вирощую квіти, овочі, цікавлюся фото, і люблю світ в якому живу!!! :) :) :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Oksana » 26 листопада 2009, 20:19

Всім привіт!
У нас є два маленьких чарівних карапуза. Безмежно вдячні Богу за такий подарунок, бо батьківство - це просто безмежне щастя. Кожен їхній маленький успіх, перший крочок, перша посмішка, перше слово, те як вони пригорнуться - все це неповторно і приносить стільки радості і наснаги!!!
Я би не відмовилась від ще двох ;)
Востаннє редагувалось Oksana в 27 січня 2010, 12:59, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Далі

Повернутись до Приємно познайомитися!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість